up
ara
ÜYELER
DİĞER

Tüm Reklam Hukuku Kitapları

Reklam Hukuku üzerine yazılmış toplam 3 kitap listelenmektedir.
0.0
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Eser Rüzgar tarafından kaleme alınan Marka Hakkının İnternet Reklamcılığı Yoluyla İhlali ve Sorumluluk Rejimi kitabı İnternet Reklamcılığı, Reklam Hukuku türünde okuyucusu ile buluşuyor. On İki Levha Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786051520148 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Marka Hakkının İnternet Reklamcılığı Yoluyla İhlali ve Sorumluluk Rejimi isimli kitap 339 sayfadan oluşuyor. Marka Hakkının İnternet Reklamcılığı Yoluyla İhlali ve Sorumluluk Rejimi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi tarafından kaleme alınan Uluslararası Reklam Hukuku Sempozyumu kitabı Akademik, Sosyoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. On İki Levha Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9786055865351 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Uluslararası Reklam Hukuku Sempozyumu isimli kitap 254 sayfadan oluşuyor. Uluslararası Reklam Hukuku Sempozyumu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zarar Görenin Kusuru kitabının da yazarı Zarar Görenin Kusuru ve Sözleşmenin Uyarlanması kitaplarının da yazarı Başak Baysal tarafından kaleme alınan Reklam Hukuku ve Uygulaması (Ciltli) kitabı Akademik, Reklam Hukuku türünde okuyucusu ile buluşuyor. On İki Levha Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9786055865061 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Reklam Hukuku ve Uygulaması (Ciltli) isimli kitap 325 sayfadan oluşuyor. Reklam Hukuku ve Uygulaması (Ciltli) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!