up
ara
ÜYELER
DİĞER

Roman (Çeviri) Kitapları

Yeni Çıkan Roman (Çeviri) Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Roman (Çeviri) kitapları

En İyi Roman (Çeviri) Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Roman (Çeviri) kitapları
9.2
Khaled Hosseini'nin dostluk üzerine kurguladığı duygusal romanı Uçurtma Avcısı, Afganistan'da yaşanan savaş ve göç zamanlarında geçmektedir. Kitapta annesini kaybeden ve babası tarafından hiçbir şekilde sevilmeyen Emir'in hikayesi anlatılmaktadır.
8.7
İnsan beyin kapasitesinin ne kadarını kullanabilir? Geleceği ne kadar öngörebilir? Bütün olasılıkları hesaplayıp sonu ölümle bitmesi kesin bir kovalamacayı tersine çevirip hayatta kalabilir mi?
8.5
Franz Kafka'nın 1915'te yayımlanan kitabı Dönüşüm, bir sabah uyandığında kendisini böceğe dönüşmüş olarak bulan Gregor Samsa'nın trajik hikayesini anlatan kısa ama anlam yüklü öykü kitabıdır.
9.1
Şeker Portakalı, fakirliği, açlığı ve çaresizliği küçük bir çocuğun bakış açısıyla anlatan, Jose Mauro de Vasconcelos'ın en bilinen romanıdır.
8.5
Paulo Coelho'nun kaleme almış olduğu, kişisel gelişim kitabı da diyebileceğimiz Simyacı romanı, dünyanın en çok satan kitaplarından biridir. Çoban Santiago'nun hayatını anlatan kitap, hayata dair felsefi mesajlar da içeriyor.
9.2
Suç ve Ceza, mutlaka okunması gereken dünya klasiklerinden biridir. Hukuk fakültesinde okuyan ve başarılı bir öğrenci olan Raskolnikov'un maddi imkansızlıklardan dolayı okulunu bırakıp bir suça karışmasının ardından yaşadığı kendi iç hesaplaşması ve yaşam mücadelesi anlatılmaktadır.
8.7
John Steinbeck'in Fareler ve İnsanlar romanında aklı başında ve zeki bir adam olan George ile güçlü kuvvetli ama akli dengesi bozuk arkadaşı Lennie'nin para kazanmak için tarım işçiliği yapmak üzere mevsimlik olarak çalışmaya başladıkları çiftlikte geçen hikayeleri anlatılmaktadır.
9.0
Hayvan Çiftliği, bir hayvan çiftliğinde yaşanan olaylar üzerinden 1940'lardaki reel sosyalizmi eleştiren politik bir romandır.
9.1
Bin Muhteşem Güneş, Afganistan'ta yolları kesişen iki kadının dostluğu üzerinden Afganistanlı kadınların çektikleri zorlukları, savaşın getirdiği çaresizlikleri, ayrılıkları ve beraberinde getirdikleri acıları anlatmaktadır.
9.1
1949 yılında yazılan roman, 1984 yılına yönelik bir disutopya, totaliter rejimlere haklı bir şekilde eleştiri niteliğindedir. Ortaya koyduğu "big brother is watching you" sloganı günümüze kadar ilgisini kaybetmemiştir. Romanda dünya sadece 3 büyük devletten oluşur ve bu devletlerin de birbirleriyle sürekli savaş halinde olmasından kaynaklanan bir baskı ortamı vardır. George Orwell romanı yazdıktan 1 sene sonra hayatını kaybetmiştir.

Çok Satan Roman (Çeviri) Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Roman (Çeviri) kitapları

Diğer Roman (Çeviri) Kitapları

9.0
"Niye dünyada ustaları gücendiren ve aşağı düşüren insanlar vardır? O büfeyi hatırlar mısın? Evimizde durmaya ve sararmaya devam ediyor ve devasa gölgesi üzerime düşüyor. Hele akşam olup gölgelerin krallığı bastırınca. O gölge üzerime çullanıyor, büyüyor, pencereye kadar uzuyor, dışarı sokağa seriliyor, yelpaze şeklinde diğer sokaklara doğru sürükleniyor, ötelere ilerliyor... Dur! Yoksulluk şiddet, karanlık, alçaklık, namussuzluk ve ölümdür! Neler bizi açgözlü, kötü ve yüreksiz kılıyor? Neler bizi alçaltıyor ve aşağılatıyor? Melankoliye kapılan Kral Saul arp çalar. Golyat'ı yenen Davut mizmara el uzatır. Kral Süleyman kamıştan çubuğu çıkararak "Her şey boş, boşların boşu...", diye yazar. Ya beni, neler bekliyor beni? Küçük çocuklar büyüyor, yanarım hallerine."
9.5
Zümrüdüanka Yoldaşlığı, çok satan fantastik serinin en kalın kitabı olmasına rağmen bir solukta okunabilecek kadar heyecanlı bir olay örgüsüne sahip. Harry, okuldaki dördüncü senesinde, Sihir Bakanlığı'nın okula müdahale etmesi, ağır dersler ve cezalar, okulun güvenliğini tehdit eden karanlık güçler gibi pek çok sorunla mücadele edecek.
8.0
Zorla Güzellik Olmaz ve Aşkta Seni Seçtim kitaplarının da yazarı Johanna Lindsey tarafından kaleme alınan Kaderin İki Kıyısı kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2015 yılında 9786051730783 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kaderin İki Kıyısı isimli kitap 365 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Nergis Karababa çevirmiştir. Kaderin İki Kıyısı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Zorla Güzellik Olmaz ve Aşkta Seni Seçtim kitaplarının da yazarı Johanna Lindsey tarafından kaleme alınan Hırçın Aşk kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2011 yılında 9789944825580 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hırçın Aşk isimli kitap 440 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Can Türkyılmaz çevirmiştir. Kitap Tüm Zamanların En Çok Okunan En İyi Aşk Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Hırçın Aşk kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.9
Zorla Güzellik Olmaz kitabının da yazarı Johanna Lindsey tarafından kaleme alınan Seninle Başım Dertte kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2010 yılında 9789944824316 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Seninle Başım Dertte isimli kitap 328 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Selin Ceylan çevirmiştir. Kitap En İyi Kadın Yazarların Mutlaka Okunması Gereken Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Seninle Başım Dertte kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Zorla Güzellik Olmaz kitabının da yazarı Johanna Lindsey tarafından kaleme alınan Kaçak Yolcu kitabı Kuzey Amerika, Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789944827133 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kaçak Yolcu isimli kitap 450 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Funda Sularöz çevirmiştir. Kaçak Yolcu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.6
Zorla Güzellik Olmaz kitabının da yazarı Johanna Lindsey tarafından kaleme alınan Aşkta Seni Seçtim kitabı Aşk, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789944821759 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşkta Seni Seçtim isimli kitap 344 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Meryem Gündoğdu çevirmiştir. Kitap Tüm Zamanların En Çok Okunan En İyi Aşk Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Aşkta Seni Seçtim kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Zorba Aşık ve Gözlerinin Esareti kitaplarının da yazarı Jennifer Royce tarafından kaleme alınan İntikamla Gelen kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Mortena yayınevinden 2016 yılında 9786058353954 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İntikamla Gelen isimli kitap 504 sayfadan oluşuyor. İntikamla Gelen kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Zorba Aşık kitabının da yazarı Jennifer Royce tarafından kaleme alınan Gözlerinin Esareti kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ephesus Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786055358792 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gözlerinin Esareti isimli kitap 573 sayfadan oluşuyor. Gözlerinin Esareti kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Zorba Aşık kitabının da yazarı Jennifer Royce tarafından kaleme alınan Esir Yürek kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Mortena yayınevinden 2016 yılında 9786058353909 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Esir Yürek isimli kitap 488 sayfadan oluşuyor. Esir Yürek kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5.2
Zor Bir Hayatın Hikayesi kitabının da yazarı Aharon Appelfeld tarafından kaleme alınan Ruhun Kuytusunda kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Metis Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789753429757 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ruhun Kuytusunda isimli kitap 168 sayfadan oluşuyor. Ruhun Kuytusunda kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zodyak kitabının da yazarı Romina Russell tarafından kaleme alınan Gezgin Yıldız kitabı Bilim Kurgu, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2017 yılında 9786052992548 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gezgin Yıldız isimli kitap 336 sayfadan oluşuyor. Gezgin Yıldız kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!