up
ara
ÜYELER
DİĞER

En İyi Roman (Çeviri) Kitapları

En yüksek oy almış kitaplar en iyi Roman (Çeviri) kitapları olarak listelenmiştir.
10.0
Teslimiyet kitabının da yazarı Pamela Clare tarafından kaleme alınan Aşka Adanmış Bir Gün kitabı Aşk, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Koridor Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9786054629480 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşka Adanmış Bir Gün isimli kitap 528 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Gizem Tezyürek çevirmiştir. Kitap Hazinem Dediğim Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Aşka Adanmış Bir Gün kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
The Hobbit ve Tehlikeli Diyardan Öyküler kitaplarının da yazarı J. R. R. Tolkien tarafından kaleme alınan J. R. R. Tolkien Seti - 6 Kitap Takım kitabı Roman (Çeviri), Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9786053751106 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan J. R. R. Tolkien Seti - 6 Kitap Takım isimli kitap 2605 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Niran Elçi, Gamze Sarı, Kemal Baran Özbek çevirmiştir. J. R. R. Tolkien Seti - 6 Kitap Takım kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Uykusuz Geceler (Dark-Hunter, #1) kitabının da yazarı Sherrilyn Kenyon tarafından kaleme alınan Karanlık Tutkular (Dark-Hunter, #2) kitabı Fantastik, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2012 yılında 9786053431688 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Karanlık Tutkular (Dark-Hunter, #2) isimli kitap 480 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Gizem Onat çevirmiştir. Karanlık Tutkular (Dark-Hunter, #2) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Mr. Why'ın Sonu kitabının da yazarı Scarlett Thomas tarafından kaleme alınan Bay Y'nin Sonu kitabı Roman (Çeviri), İngiliz - İrlanda türünde okuyucusu ile buluşuyor. April Yayıncılık yayınevinden 2013 yılında 9786055162238 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bay Y'nin Sonu isimli kitap 488 sayfadan oluşuyor. Bay Y'nin Sonu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Hayaletin Zamanı kitabının da yazarı Diana Wynne Jones tarafından kaleme alınan Sihirli Ev kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786053751205 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sihirli Ev isimli kitap 294 sayfadan oluşuyor. Kitap En İyi Kadın Yazarların Mutlaka Okunması Gereken Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Sihirli Ev kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Charles Dexter Ward Olayı kitabının da yazarı Howard Phillips Lovecraft tarafından kaleme alınan H. P. Lovecraft kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Dost Kitabevi Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789758457908 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan H. P. Lovecraft isimli kitap 502 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Hasan Fehmi Nemli çevirmiştir. H. P. Lovecraft kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Robin Maxwell tarafından kaleme alınan Sinyora da Vinci kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 2018 yılında 9786054377411 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sinyora da Vinci isimli kitap 524 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Beril Tüccarbaşıoğlu Uğur çevirmiştir. Sinyora da Vinci kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Kral Midas kitabının da yazarı Upton Sinclair tarafından kaleme alınan Şikago Mezbahaları kitabı İşçi - İşveren İlişkileri, İşçi Sınıfı, İşçi Hakları, İşçi Hareketleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. May Yayınları yayınevinden 0 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şikago Mezbahaları isimli kitap 432 sayfadan oluşuyor. Kitap Az Kişinin Bildiği Muhteşem Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Şikago Mezbahaları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Jack Hight tarafından kaleme alınan Kartal kitabı Haçlı Seferleri, Mitoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. Optimum Kitap yayınevinden 2011 yılında 9786054688081 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kartal isimli kitap 421 sayfadan oluşuyor. Kartal kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Zlata Filipovic tarafından kaleme alınan Zlata'nın Günlüğü kitabı Edebiyat, Balkan türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786051420028 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Zlata'nın Günlüğü isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor. Zlata'nın Günlüğü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Timothy William Burton tarafından kaleme alınan İstiridye Çocuğun Hüzünlü Ölümü kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altıkırkbeş Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786055532529 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İstiridye Çocuğun Hüzünlü Ölümü isimli kitap 125 sayfadan oluşuyor. İstiridye Çocuğun Hüzünlü Ölümü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.9
Kendi Hayatının Şiirini Yazanlar: Casanova, Stendhal, Tolstoy kitabının da yazarı Stefan Zweig tarafından kaleme alınan Vicdan Zorbalığa Karşı ya da Castello Calvin'e kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750721700 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Vicdan Zorbalığa Karşı ya da Castello Calvin'e isimli kitap 248 sayfadan oluşuyor. Vicdan Zorbalığa Karşı ya da Castello Calvin'e kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.8
Ölümcül Merhamet kitabının da yazarı Robin LaFevers tarafından kaleme alınan Ölüm'ün Hizmetkarları 2 - Karanlık Zafer kitabı Roman (Çeviri), Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Dex Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9786050922806 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ölüm'ün Hizmetkarları 2 - Karanlık Zafer isimli kitap 448 sayfadan oluşuyor. Ölüm'ün Hizmetkarları 2 - Karanlık Zafer kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.8
Tek Kişilik Paris Seyahati kitabının da yazarı Jojo Moyes tarafından kaleme alınan Jojo Moyes Seti - 2 Kitap Takım kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2015 yılında 9786053435914 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Jojo Moyes Seti - 2 Kitap Takım isimli kitap 960 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ayşe Görür, Solina Silahlı çevirmiştir. Jojo Moyes Seti - 2 Kitap Takım kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.8
Ejder Ateşi kitabının da yazarı Sophie Jordan tarafından kaleme alınan Aşkın Günahı kitabı Roman (Çeviri), Tarihi Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2013 yılında 9786053431251 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşkın Günahı isimli kitap 336 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Esra Doyuk çevirmiştir. Aşkın Günahı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.8
Uzak Yıldızlar - Bir Ay Günlüğü Kitabı kitabının da yazarı Marissa Meyer tarafından kaleme alınan Winter - Bir Ay Günlüğü Kitabı kitabı Roman (Çeviri), Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786051429168 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Winter - Bir Ay Günlüğü Kitabı isimli kitap 800 sayfadan oluşuyor. Winter - Bir Ay Günlüğü Kitabı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.8
Gece Isırıkları - Chicago Vampirleri Serisi 2 kitabının da yazarı Chloe Neill tarafından kaleme alınan Bir Isırık Daha - Chicago Vampirleri Serisi 3 kitabı Korku, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Optimum Kitap yayınevinden 2013 yılında 9786054688128 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Isırık Daha - Chicago Vampirleri Serisi 3 isimli kitap 336 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Zeynep Akdede çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Bir Isırık Daha - Chicago Vampirleri Serisi 3 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.8
İnsanları Sevmelisin kitabının da yazarı Erich Maria Remarque tarafından kaleme alınan Ölesiye Yaşamak kitabı Edebiyat, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Oda Yayınları yayınevinden 0 yılında 9753850220 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ölesiye Yaşamak isimli kitap 435 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Esat Nermi çevirmiştir. Ölesiye Yaşamak kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.8
Sonsuzluk (Nick Günlükleri - 1) kitabının da yazarı Sherrilyn Kenyon tarafından kaleme alınan Uykusuz Geceler (Dark-Hunter, #1) kitabı Roman (Çeviri), Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2011 yılında 9786055289706 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Uykusuz Geceler (Dark-Hunter, #1) isimli kitap 424 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Müge Kocaman Özçelik çevirmiştir. Uykusuz Geceler (Dark-Hunter, #1) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.8
Sissoylu 4 - Kanun Alaşımı kitabının da yazarı Brandon Sanderson tarafından kaleme alınan Kralların Yolu kitabı Roman (Çeviri), Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Akılçelen Kitaplar yayınevinden 2013 yılında 9786055381301 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kralların Yolu isimli kitap 912 sayfadan oluşuyor. Kralların Yolu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.8
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Kathryn Harvey tarafından kaleme alınan Kelebek kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Koridor Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9786054629268 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kelebek isimli kitap 582 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Rabia Taş çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kelebek kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.8
İçdeniz Balıkçısı ve Kanatlı Kediler Masalı - Dört Yavru kitaplarının da yazarı Ursula K. Le Guin tarafından kaleme alınan Yerdeniz (Altı Kitap Tek Cilt) kitabı Fantastik, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Metis Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789753428958 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yerdeniz (Altı Kitap Tek Cilt) isimli kitap 944 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Çiğdem Erkal İpek çevirmiştir. Kitap Fantastik Evrenlerin Kapılarını Aralayan En İyi Fantastik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Yerdeniz (Altı Kitap Tek Cilt) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.7
Baştan Çıkaran Ölüm ve Uğursuz Kolye kitaplarının da yazarı Nora Roberts tarafından kaleme alınan Kindar Ölüm kitabı Macera, Gerilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2007 yılında 9789944820233 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kindar Ölüm isimli kitap 357 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Nihal Gökçe çevirmiştir. Kitap Maceraperestlerin Mutlaka Okuması Gereken En İyi Macera Romanları listesinde de yeralmaktadır. Kindar Ölüm kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.7
Benimle Saklan kitabının da yazarı Linda Howard tarafından kaleme alınan Gözyaşlarımı Sildiğim Gün kitabı Roman (Çeviri), Dram türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Kitabevi yayınevinden 2012 yılında 9786053481171 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gözyaşlarımı Sildiğim Gün isimli kitap 496 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Bahar Yaldız Çelik çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Gözyaşlarımı Sildiğim Gün kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.7
Yabancı kitabının da yazarı Diana Gabaldon tarafından kaleme alınan Yolcu (Yabancı, #3) kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789944823623 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yolcu (Yabancı, #3) isimli kitap 1080 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Yasemin Büte çevirmiştir. Kitap En İyi Kadın Yazarların Mutlaka Okunması Gereken Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Yolcu (Yabancı, #3) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.7
Beyaz Diş kitabının da yazarı Jack London tarafından kaleme alınan Katıksız Sevgi kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750713811 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Katıksız Sevgi isimli kitap 368 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Şemsa Yeğin çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Jack London Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Katıksız Sevgi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.7
Arzuların Esiri (Immortals After Dark, #2) kitabının da yazarı Kresley Cole tarafından kaleme alınan Şehvetin Kölesi (Immortals After Dark, #4) kitabı Vampir, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2013 yılında 9786053432135 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şehvetin Kölesi (Immortals After Dark, #4) isimli kitap 400 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Aydan Şanlısoy Özbek çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Şehvetin Kölesi (Immortals After Dark, #4) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.7
Kan Sözü - Vampir Akademisi 4 kitabının da yazarı Richelle Mead tarafından kaleme alınan Yakut Çember kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786051426990 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yakut Çember isimli kitap 400 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Elif Nihan Akbaş, Yeliz Üslü çevirmiştir. Kitap Vampir Severlerin Okuması Gereken En İyi Vampir Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Yakut Çember kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.7
Ölüm Sanatçısı kitabının da yazarı John Connolly tarafından kaleme alınan Kayıp Şeyler Kitabı kitabı Roman (Çeviri), Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Hyperion Kitap yayınevinden 2013 yılında 9786055002015 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kayıp Şeyler Kitabı isimli kitap 440 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Zeynep Ünalan çevirmiştir. Kayıp Şeyler Kitabı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.7
Jane Eyre kitabının da yazarı Charlotte Bronte tarafından kaleme alınan Geçmişin Gölgesinde Villette kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kırmızı Kedi Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9789944756679 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Geçmişin Gölgesinde Villette isimli kitap 560 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Nevhiz Aksunkur çevirmiştir. Kitap En İyi Kadın Yazarların Mutlaka Okunması Gereken Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Geçmişin Gölgesinde Villette kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.7
Can Dostum kitabının da yazarı W. Bruce Cameron tarafından kaleme alınan Canım Köpeğim kitabı Kuzey Amerika, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yabancı Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9786055016012 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Canım Köpeğim isimli kitap 256 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Seda Çıngay çevirmiştir. Canım Köpeğim kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.7
A Case Of Identity kitabının da yazarı Arthur Conan Doyle tarafından kaleme alınan Sherlock Holmes - Kızıl Saçlar Kulübü kitabı Roman (Çeviri), Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Yayınları yayınevinden 2006 yılında 9789758461769 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sherlock Holmes - Kızıl Saçlar Kulübü isimli kitap 207 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Cumhur Mısırlıoğlu çevirmiştir. Sherlock Holmes - Kızıl Saçlar Kulübü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.6
Bu kitapta, fantastik dünya denince ilk akla gelen Orta Dünya'nın büyük savaşlarından birine şahit oluyoruz. Biri Sauron'un diğeri Saruman'ın olan iki kuleden iki devasa ordu ayrılır. Rohan halkını hedef alan Saruman'ın Uruk-hai'lerden oluşan ordusu Helm's Deep'i kuşatır. Orta Dünya'nın kaderini belirleyecek savaşlardan ilki kapıdadır.
9.6
Edebiyat ve Felsefe kitabının da yazarı Hermann Broch tarafından kaleme alınan Vergilius'un Ölümü kitabı Alman - Avusturya, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9786053752394 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Vergilius'un Ölümü isimli kitap 504 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ahmet Cemal çevirmiştir. Kitap Okunası ve Tavsiye Edilesi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Vergilius'un Ölümü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.6
Beyaz Diş kitabının da yazarı Jack London tarafından kaleme alınan John Barleycorn kitabı Roman (Çeviri), Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Oda Yayınları yayınevinden 2003 yılında 9753853297 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan John Barleycorn isimli kitap 144 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye E. Murat Cengiz çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Jack London Kitapları listesinde de yeralmaktadır. John Barleycorn kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.6
Hayaletin Zamanı kitabının da yazarı Diana Wynne Jones tarafından kaleme alınan Uçan Şato kitabı Roman (Çeviri), Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 2009 yılında 9786053750994 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Uçan Şato isimli kitap 256 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Cihan Karamancı çevirmiştir. Kitap En İyi Kadın Yazarların Mutlaka Okunması Gereken Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Uçan Şato kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.6
İkinci Şanslar Durağı kitabının da yazarı Kristan Higgins tarafından kaleme alınan Gökyüzünün Uzak Ucu kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Koridor Yayıncılık yayınevinden 2014 yılında 9786054629602 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gökyüzünün Uzak Ucu isimli kitap 440 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Rabia Taş çevirmiştir. Kitap Bir Nefeste Okunan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Gökyüzünün Uzak Ucu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.6
The Vampire Prince - The Saga of Darren Shan 6 (Manga Edition) kitabının da yazarı The Vampire Prince - The Saga of Darren Shan 6 (Manga Edition) ve Kan Denizi (Larten Crepsley Efsanesi: 2. Kitap) kitaplarının da yazarı Darren Shan tarafından kaleme alınan Şafak Katilleri - Saga 9 kitabı Roman (Çeviri), Vampir türünde okuyucusu ile buluşuyor. Tudem Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9789944695800 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şafak Katilleri - Saga 9 isimli kitap 184 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Arif Cem Ünver çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Şafak Katilleri - Saga 9 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.6
Supernatural - Lanetli Emanet kitabının da yazarı Joe Schreiber tarafından kaleme alınan Supernatural - Ejder Yürek kitabı Roman (Çeviri), Macera türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9786054482979 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Supernatural - Ejder Yürek isimli kitap 312 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Zeynep Heyzen Ateş çevirmiştir. Supernatural - Ejder Yürek kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.6
The Desert Spear kitabının da yazarı Peter V. Brett tarafından kaleme alınan Dövmeli Adam - İblis Döngüsü 1 kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2011 yılında 9789944824453 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dövmeli Adam - İblis Döngüsü 1 isimli kitap 640 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Mert Dengiz çevirmiştir. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Dövmeli Adam - İblis Döngüsü 1 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.6
Ordeal by Innocence kitabının da yazarı Agatha Christie tarafından kaleme alınan Esrarengiz Parmaklar kitabı Roman (Çeviri), Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 0 yılında 9789752118553 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Esrarengiz Parmaklar isimli kitap 232 sayfadan oluşuyor. Esrarengiz Parmaklar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.6
Kan Sözü - Vampir Akademisi 4 kitabının da yazarı Richelle Mead tarafından kaleme alınan Gümüş Gölgeler kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786051425498 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gümüş Gölgeler isimli kitap 385 sayfadan oluşuyor. Kitap Vampir Severlerin Okuması Gereken En İyi Vampir Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Gümüş Gölgeler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.6
Göğün Ateşleri Zaman Çarkı Serisi 5. Cilt 2. Kitap kitabının da yazarı Robert Jordan tarafından kaleme alınan Gölge Yükseliyor 4. Kitap (Ciltli)Zaman Çarkı kitabı Roman (Çeviri), Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789752730724 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gölge Yükseliyor 4. Kitap (Ciltli)Zaman Çarkı isimli kitap 663 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Niran Elçi çevirmiştir. Kitap Fantastik Evrenlerin Kapılarını Aralayan En İyi Fantastik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Gölge Yükseliyor 4. Kitap (Ciltli)Zaman Çarkı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.6
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Parinoush Saniee tarafından kaleme alınan Mevsim Hep Sonbahar kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786053484967 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mevsim Hep Sonbahar isimli kitap 544 sayfadan oluşuyor. Kitap Tüm Zamanların En İyi Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Mevsim Hep Sonbahar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.6
Tut ki Seni Seviyorum kitabının da yazarı Jennifer Niven tarafından kaleme alınan Hayatın Kıyısında kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2016 yılında 9786052990216 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hayatın Kıyısında isimli kitap 384 sayfadan oluşuyor. Hayatın Kıyısında kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.6
Tatlı Tuzak kitabının da yazarı Rita Hunter tarafından kaleme alınan Kalbin Ateşi kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789944829069 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kalbin Ateşi isimli kitap 495 sayfadan oluşuyor. Kalbin Ateşi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.6
Şafağa Geçit - Drizzt Do’Urden’in Maceraları 4. Kitap (Unutulmuş Diyarlar 10) kitabının da yazarı Şafağa Geçit - Drizzt Do’Urden’in Maceraları 4. Kitap (Unutulmuş Diyarlar 10) ve Dünyanın Omurgası - Karanlığın Yolları Serisi 2. Kitap (Unutulmuş Diyarlar 12) kitaplarının da yazarı R. A. Salvatore tarafından kaleme alınan Miras - Drizzt Do’Urden’in Maceraları 1. Kitap (Unutulmuş Diyarlar 7) kitabı Roman (Çeviri), Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Laika Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9789758904556 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Miras - Drizzt Do’Urden’in Maceraları 1. Kitap (Unutulmuş Diyarlar 7) isimli kitap 291 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Ali Seval çevirmiştir. Kitap Fantastik Evrenlerin Kapılarını Aralayan En İyi Fantastik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Miras - Drizzt Do’Urden’in Maceraları 1. Kitap (Unutulmuş Diyarlar 7) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.6
Ben Bir Fareydim! kitabının da yazarı Philip Pullman tarafından kaleme alınan Kuzey Işıkları Altın Pusula Dizisi 1. Kitap kitabı Roman (Çeviri), Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789752733961 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kuzey Işıkları Altın Pusula Dizisi 1. Kitap isimli kitap 516 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sevin Okyay çevirmiştir. Kitap Fantastik Evrenlerin Kapılarını Aralayan En İyi Fantastik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kuzey Işıkları Altın Pusula Dizisi 1. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.6
Yüzüklerin Efendisi fantastik üçlemesinin son kitabıdır. Frodo ve Sam tek yüzük ile Mordor'un tehlikeli topraklarında Hüküm Dağı'na giderek yaklaşırken, insanların en büyük kalesi olan Minas Tirith'te ikinci büyük savaş için hazırlıklar yapılmaktadır. Orta Dünya'nın kaderi Minas Tirith kalesinin düşmemesine ve Frodo ile Sam'in yüzüğü bir an önce yok etmesine bağlıdır.
9.6
Çok sevilen fantastik kitapların başında gelen serinin yedinci kitabında Harry, Dumbledore'un verdiği görevi tamamlamak için Voldemort'un Hortkuluklarını bulup yok etmek zorundadır. Okuyucuların tüm seri boyunca merak ettiği sırlar serinin bu son kitabında çözülüyor.