up
ara
ÜYELER
DİĞER

Roman (Yerli) Kitapları

Yeni Çıkan Roman (Yerli) Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Roman (Yerli) kitapları

En İyi Roman (Yerli) Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Roman (Yerli) kitapları
9.1
Sabahattin Ali’nin Türk Edebiyatına kazandırdığı en önemli eserlerden biri olan Kürk Mantolu Madonna’da bir yandan Raif Efendi’nin yaşadığı aşk, içsel yolculuk tadında anlatılırken bir yandan da karakterler hakkında psikolojik tahliller ve betimlemeler okuyucuya sunulmaktadır.
8.1
Kitapları 30'dan fazla dile çevrilen ünlü yazar Elif Şafak'ın tasavvuf felsefesinden yola çıkarak yazdığı aşk romanıdır. Kitap Ella Rubinntain adında orta yaşlı bir ev kadınının okduğu bir tasavvuf kitabından sonra hayatının nasıl değiştiğini ele alıyor.
9.0
Serenad, İkinci Dünya Savaşı'nın sürdüğü yıllarda Yahudi soykırımından kaçmaya çalışan çiftin hikayesini, yıllar sonra İstanbul'a gelişiyle Struma Gemisi'ni yeniden gündeme getiren Profesör Maximilian Wagner'in gözünden anlatır.
8.9
Uçarı, yaramaz ve büyüdükçe çok güzelleşen Çalıkuşu Feride'nin hayatı, aşkı, öğretmenlik yılları ve arka plandaki Anadolu halkının yaşayışını, 1.Dünya Savaşını ve Osmanlı'nın son zamanlarını konu alan roman bir Türk Klasik Romanıdır.
8.6
Ailesinin öldürülmesinden sonra yanında yaşamaya başladığı ailenin tek kızı Muazzez'le aşk yaşamaya başlayan Kuyucaklı Yusuf'un hikayesi anlatılmaktadır.
8.6
Ahmet Arslan, köpeğiyle birlikte sessiz ve sakin bir hayat sürerken katıldığı bir davet sırasında bir kadının öldürülmesiyle, sıradan olan hayatı bir anda değişir. Olayı araştırmaya gelen gazeteciye, kendisinin ve kardeşinin hayatını anlatmaya başlar.
7.6
Üniversitede başlayan bir aşk, evlilikle sonuçlanır. Fakat erkek doğulu aşiret çocuğu, kız ise İstanbulludur. Kültürler, örf ve adetler bu evliliği drama dönüştürür.
9.1
Selim ve Turgut arkadaştır. Selim’in intiharından sonra kendi benliğini sorgulayan ve Selim’in neden intihar ettiğini araştırmaya başlayan Turgut araştırmalarının sonunda Tutunamayanlardan biri olduğunu anlar ve hayatındaki her şeyi, herkesi bırakıp iç sesi olan Olric ile yalnız kalmayı tercih eder.
8.2
Sanat Edebiyat Tenkit kitabının da yazarı Peyami Safa tarafından kaleme alınan Dokuzuncu Hariciye Koğuşu kitabı Roman (Yerli), Cumhuriyet Dönemi Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alkım Kitapçılık Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9756363827 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dokuzuncu Hariciye Koğuşu isimli kitap 128 sayfadan oluşuyor. Kitap Hiç Unutamayacağım Dediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Dokuzuncu Hariciye Koğuşu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Entel ve yapmacık insanların özensiz kültürleriyle hava atma çabaları, toplumsal olgular ve psikoloji sınırları üzerine mükemmel dokunuşlar.

Çok Satan Roman (Yerli) Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Roman (Yerli) kitapları

Diğer Roman (Yerli) Kitapları

5.5
Zürafa Tozu kitabının da yazarı Erim Şişman tarafından kaleme alınan Fomenta kitabı Roman (Yerli), Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bence Kitap yayınevinden 2016 yılında 9786059158343 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Fomenta isimli kitap 360 sayfadan oluşuyor. Kitap Doğaüstü varlıklarla İlgili en ilginç ve esrarengiz kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Fomenta kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zümrüdü Ankam ve Fadime Efe kitaplarının da yazarı Esat Avcı tarafından kaleme alınan İnterpol'den Diyarbakır'a Hayaletli Yollar kitabı Roman (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sokak Kitapları Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786051487472 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İnterpol'den Diyarbakır'a Hayaletli Yollar isimli kitap 296 sayfadan oluşuyor. İnterpol'den Diyarbakır'a Hayaletli Yollar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zümrüdü Ankam ve Fadime Efe kitaplarının da yazarı Esat Avcı tarafından kaleme alınan Ciğerdelen Dilberleri kitabı Edebiyat, Roman (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sokak Kitapları Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786051487663 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ciğerdelen Dilberleri isimli kitap 304 sayfadan oluşuyor. Ciğerdelen Dilberleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zulümdar ve Silivri Toplama Kampı Zulümhane kitaplarının da yazarı Mustafa Balbay tarafından kaleme alınan Köleliğe Kaçış kitabı Roman (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bilgi Yayınevi yayınevinden 2018 yılında 9789752208032 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Köleliğe Kaçış isimli kitap 256 sayfadan oluşuyor. Köleliğe Kaçış kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Zülfü Livaneli'nin 2017'de yayımlanan kitabı Huzursuzluk, yürek burkan bir hikaye ile okuru Ortadoğu gerçeğiyle yüzleştiriyor. Çocukluk arkadaşının ölümünü araştırmak üzere yıllar sonra memleketi olan Mardin'e dönen gazeteci İbrahim'in anlatımıyla Mardinli Hüseyin ile IŞİD zulmüne maruz kalmış Ezidi Meleknaz’ın hikayesini okuyoruz.
0.0
Züleyha ve Ayaküstü Sevişmeler kitaplarının da yazarı Zeki Bulduk tarafından kaleme alınan Boğazın Sularına Atılan Kitap kitabı Roman (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Koyu Kitap yayınevinden 2015 yılında 9786054804276 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Boğazın Sularına Atılan Kitap isimli kitap 424 sayfadan oluşuyor. Boğazın Sularına Atılan Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zor Yıllar ve Cahide kitaplarının da yazarı Nalan Tuntaş tarafından kaleme alınan Arşipel'in Çocukları kitabı Roman (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yitik Ülke Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786054841233 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Arşipel'in Çocukları isimli kitap 280 sayfadan oluşuyor. Arşipel'in Çocukları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zillet kitabının da yazarı Zillet ve Kalbim Sana Emanet kitaplarının da yazarı Ülkü Burhan tarafından kaleme alınan Zillet kitabı Roman (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Siyah Beyaz yayınevinden 2016 yılında 9786059199483 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Zillet isimli kitap 130 sayfadan oluşuyor. Zillet kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Zillet kitabının da yazarı Ülkü Burhan tarafından kaleme alınan Kalbim Sana Emanet kitabı Roman (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Siyah Beyaz yayınevinden 2015 yılında 9786059199094 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kalbim Sana Emanet isimli kitap 224 sayfadan oluşuyor. Kalbim Sana Emanet kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zilha Günü kitabının da yazarı Zilha Günü ve Angelika kitaplarının da yazarı Yıldız Ramazanoğlu tarafından kaleme alınan İkna Odası kitabı Roman (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kapı Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9786055107581 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İkna Odası isimli kitap 260 sayfadan oluşuyor. İkna Odası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zilha Günü kitabının da yazarı Zilha Günü ve Angelika kitaplarının da yazarı Yıldız Ramazanoğlu tarafından kaleme alınan Bu Sefer Lila Olsun Saçlarım kitabı Roman (Yerli), Öykü (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kapı Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786055147358 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bu Sefer Lila Olsun Saçlarım isimli kitap 97 sayfadan oluşuyor. Bu Sefer Lila Olsun Saçlarım kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zift ve Yerçekimi Membası kitaplarının da yazarı Ali Acar Sungurbey tarafından kaleme alınan Gökkapısı Deryası kitabı Roman (Yerli), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cinius yayınevinden 2015 yılında 9786053233541 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gökkapısı Deryası isimli kitap 131 sayfadan oluşuyor. Gökkapısı Deryası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!