up
ara
ÜYELER
DİĞER

Romantik Kitapları

Yeni Çıkan Romantik Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Romantik kitapları

En İyi Romantik Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Romantik kitapları
8.1
Kitapları 30'dan fazla dile çevrilen ünlü yazar Elif Şafak'ın tasavvuf felsefesinden yola çıkarak yazdığı aşk romanıdır. Kitap Ella Rubinntain adında orta yaşlı bir ev kadınının okduğu bir tasavvuf kitabından sonra hayatının nasıl değiştiğini ele alıyor.
8.6
Ailesinin öldürülmesinden sonra yanında yaşamaya başladığı ailenin tek kızı Muazzez'le aşk yaşamaya başlayan Kuyucaklı Yusuf'un hikayesi anlatılmaktadır.
7.6
Üniversitede başlayan bir aşk, evlilikle sonuçlanır. Fakat erkek doğulu aşiret çocuğu, kız ise İstanbulludur. Kültürler, örf ve adetler bu evliliği drama dönüştürür.
8.5
Geçirdiği bir kazadan sonra kitabın ana karakteri olan Will Traynor’ın hayatı bir anda değişir. Kazadan sonra ailesi, Will’e bakması için ekonomik sıkıntıları olan Lou adında bir bakıcı tutarlar. Kitap, Will’in hayattan vazgeçme isteği ile Lou’nun hayata umutla bağlanmasını ve aralarında oluşan duygusal bağı anlatıyor.
8.3
John Green'in Türkçeye çevrilen ilk romanı olan Aynı Yıldızın Altında adlı kitap, on altı yaşındaki akciğer kanseri hastası Hazel ile destek grubunda tanıştığı tümör hastası Augustus'un aralarında oluşan duygusal bağı konu edinen romantik ve dramatik bir gençlik romanıdır.
7.4
Birbirine aşık olan bir çift, ailelerin karşı çıkması sonucu bambaşka hayatlara savrulur. Sevmedikleri kişiler ile evlenen Aslı ve Murat yıllar sonra tekrar karşılaşır.
8.9
Paristen Çiçeklerle kitabının da yazarı Sarah Jio tarafından kaleme alınan Yağmur Sonrası kitabı Roman (Çeviri), Romantik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Arkadya Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9789759996741 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yağmur Sonrası isimli kitap 347 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Duygu Parsadan çevirmiştir. Kitap Kadınlara Hediye Edilebilecek Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Yağmur Sonrası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.2
Biz kitabının da yazarı David Nicholls tarafından kaleme alınan Bir Gün kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 1970 yılında 9786054263608 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Gün isimli kitap 536 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Nalan Işık Çeper çevirmiştir. Kitap Beyaz Perdeye Aktarılan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Bir Gün kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Garanti Karantina kitabının da yazarı Murat Menteş tarafından kaleme alınan Korkma Ben Varım kitabı Roman, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 2015 yılında 9789750507144 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Korkma Ben Varım isimli kitap 424 sayfadan oluşuyor. Kitap Hiç Unutamayacağım Dediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Korkma Ben Varım kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.5
Zümrüdüanka Yoldaşlığı, çok satan fantastik serinin en kalın kitabı olmasına rağmen bir solukta okunabilecek kadar heyecanlı bir olay örgüsüne sahip. Harry, okuldaki dördüncü senesinde, Sihir Bakanlığı'nın okula müdahale etmesi, ağır dersler ve cezalar, okulun güvenliğini tehdit eden karanlık güçler gibi pek çok sorunla mücadele edecek.

Çok Satan Romantik Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Romantik kitapları

Diğer Romantik Kitapları

9.5
Zümrüdüanka Yoldaşlığı, çok satan fantastik serinin en kalın kitabı olmasına rağmen bir solukta okunabilecek kadar heyecanlı bir olay örgüsüne sahip. Harry, okuldaki dördüncü senesinde, Sihir Bakanlığı'nın okula müdahale etmesi, ağır dersler ve cezalar, okulun güvenliğini tehdit eden karanlık güçler gibi pek çok sorunla mücadele edecek.
8.3
Yoksun kitabının da yazarı Lemariz Müjde Albayrak tarafından kaleme alınan Frezya kitabı Roman (Yerli), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Postiga yayınevinden 2015 yılında 9786059724135 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Frezya isimli kitap 440 sayfadan oluşuyor. Frezya kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Yıldız Yağmuru kitabının da yazarı Melissa Landers tarafından kaleme alınan Yabancı kitabı Roman (Çeviri), Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. GO! yayınevinden 2013 yılında 9789759997670 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yabancı isimli kitap 424 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Demet Orhan çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Yabancı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.7
Yıldız Yağmuru kitabının da yazarı Melissa Landers tarafından kaleme alınan İşgalci kitabı Roman (Çeviri), Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. GO! yayınevinden 2015 yılında 9789759998158 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İşgalci isimli kitap 432 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Demet Orhan çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. İşgalci kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Yeniay kitabının da yazarı Stephenie Meyer tarafından kaleme alınan Şafak Vakti kitabı Edebiyat, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2008 yılında 9789944821551 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şafak Vakti isimli kitap 592 sayfadan oluşuyor. Kitap Beyaz Perdeye Aktarılan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Şafak Vakti kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Yeni Bir Başlangıç (Connections #1) kitabının da yazarı Kim Karr tarafından kaleme alınan Paramparça (Connections #2) kitabı Roman (Çeviri), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yabancı Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786055016395 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Paramparça (Connections #2) isimli kitap 400 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Yonca Mete Soy çevirmiştir. Paramparça (Connections #2) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yedi Gün Duası kitabının da yazarı Zerrin Soysal tarafından kaleme alınan Aşk Perisi'ne Gözlük kitabı Roman (Yerli), Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yitik Ülke Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9789944362344 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşk Perisi'ne Gözlük isimli kitap 279 sayfadan oluşuyor. Aşk Perisi'ne Gözlük kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yazarlık Okulu kitabının da yazarı Yazarlık Okulu ve Mem ile Zin kitaplarının da yazarı Necdet Karasevda tarafından kaleme alınan Facebook'tan Sevgiliye Mektuplar kitabı Edebiyat, Roman (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Mor Kitap yayınevinden 2016 yılında 9786056658006 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Facebook'tan Sevgiliye Mektuplar isimli kitap 170 sayfadan oluşuyor. Facebook'tan Sevgiliye Mektuplar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Yalancı Sevda kitabının da yazarı Jill Shalvis tarafından kaleme alınan O Sen Olmalısın kitabı Romantik, Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nemesis Kitap yayınevinden 2017 yılında 9786059545587 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan O Sen Olmalısın isimli kitap 360 sayfadan oluşuyor. O Sen Olmalısın kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.3
Yağmur Sonrası ve Paristen Çiçeklerle kitaplarının da yazarı Sarah Jio tarafından kaleme alınan Paris'ten Çiçeklerle kitabı Aşk Romanı, Duygusal türünde okuyucusu ile buluşuyor. yayınevinden 2012 yılında 9786057976017 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Paris'ten Çiçeklerle isimli kitap 344 sayfadan oluşuyor. Paris'ten Çiçeklerle kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Yağmur Sonrası kitabının da yazarı Sarah Jio tarafından kaleme alınan Yeşil Deniz Kabuğu kitabı Roman (Çeviri), Dram türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pena Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786059126397 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yeşil Deniz Kabuğu isimli kitap 312 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Fatma Zeynep Öztürk çevirmiştir. Kitap Kitapyurdu Çok Satan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Yeşil Deniz Kabuğu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.6
Üniversitede başlayan bir aşk, evlilikle sonuçlanır. Fakat erkek doğulu aşiret çocuğu, kız ise İstanbulludur. Kültürler, örf ve adetler bu evliliği drama dönüştürür.