up
ara

Rus - Eski Sovyet Cumhuriyetleri Kitapları

Yeni Çıkan Rus - Eski Sovyet Cumhuriyetleri Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Rus - Eski Sovyet Cumhuriyetleri kitapları

En İyi Rus - Eski Sovyet Cumhuriyetleri Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Rus - Eski Sovyet Cumhuriyetleri kitapları
9.1
Suç ve Ceza, mutlaka okunması gereken dünya klasiklerinden biridir. Hukuk fakültesinde okuyan ve başarılı bir öğrenci olan Raskolnikov'un maddi imkansızlıklardan dolayı okulunu bırakıp bir suça karışmasının ardından yaşadığı kendi iç hesaplaşması ve yaşam mücadelesi anlatılmaktadır.
8.8
Kendisini toplumdan soyutlamış kendi deyimiyle "hasta" bir insan olan isimsiz kahramanımızın neden kendini soyutladığını, insanlardan neden nefret ettiğini, kendi çelişkilerini ve neden kendini yeraltına kapattığını anlatır.
8.5
Grigory Petrov'un farklı zamanlarda çıktığı Finlandiya seyahatlerindeki notlarından oluşan kitap, az sayıda aydın ve din adamlarından oluşan bir grubun köyleri gezip gönüş tokluğu ve özverili çalışmalarıyla insanlası nasıl motive ederek kalkınma hamlesi başlattıklarını anlatmaktadır.
8.1
Duman kitabının da yazarı İvan Sergeyeviç Turgenyev tarafından kaleme alınan Babalar ve Oğullar kitabı Roman, Rus - Eski Sovyet Cumhuriyetleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9789750711985 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Babalar ve Oğullar isimli kitap 264 sayfadan oluşuyor. Kitap Tekrar Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Babalar ve Oğullar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Çocukluğum kitabının da yazarı Lev Nikolayeviç Tolstoy tarafından kaleme alınan Anna Karenina kitabı Rus Edebiyatı, Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786053604105 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Anna Karenina isimli kitap 1062 sayfadan oluşuyor. Kitap Tüm Zamanların En İyi Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Anna Karenina kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Kitabın yalnız ve hayalperest kahramanı olan genç adam, St. Petersburg'un sokaklarında Nastenka adında bir kızla karşılaşır ve ona aşık olur. Kitapta bu aşkın, genç adamın hayatında ve iç dünyasında meydana getirdiği değişiklikler anlatılmaktadır.
8.2
İnsancıklar kitabının da yazarı Fyodor Mihailoviç Dostoyevski tarafından kaleme alınan Kumarbaz kitabı Roman (Çeviri), Rus - Eski Sovyet Cumhuriyetleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9786053608288 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kumarbaz isimli kitap 187 sayfadan oluşuyor. Kitap Başyapıt Niteliği Taşıyan Önemli Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kumarbaz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
İnsanlarımız kitabının da yazarı Maksim Gorki tarafından kaleme alınan Ana kitabı Roman (Çeviri), Dünya Klasikleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alfa Basım Yayım Dağıtım yayınevinden 1970 yılında 9789752973381 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ana isimli kitap 332 sayfadan oluşuyor. Kitap Okunası ve Tavsiye Edilesi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Ana kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
İnsanlardan ayrı bir tabakada yer bulan insancıkların hayata karşı tutumlarının yer aldığı kitap bize çaresizlik ve ümit ile yaşamanın inceliklerini gösteriyor.
7.4
Taras Bulba kitabının da yazarı Nikolay Vasilyeviç Gogol tarafından kaleme alınan Ölü Canlar kitabı Roman (Çeviri), Rus - Eski Sovyet Cumhuriyetleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayıncılık yayınevinden 2015 yılında 9789750516856 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ölü Canlar isimli kitap 455 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ergin Altay çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Ölü Canlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan Rus - Eski Sovyet Cumhuriyetleri Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Rus - Eski Sovyet Cumhuriyetleri kitapları

Diğer Rus - Eski Sovyet Cumhuriyetleri Kitapları

8.3
Üç Gün kitabının da yazarı Yevgeni İvanoviç Zamyatin tarafından kaleme alınan Biz kitabı Roman (Çeviri), Rus - Eski Sovyet Cumhuriyetleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ayrıntı Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9789755391243 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Biz isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Füsun Tülek çevirmiştir. Kitap En İyi Bilim Kurgu kitapları listesinde de yeralmaktadır. Biz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Türk-Rus Diplomasisinden Gizli Sayfalar ve Rus Devlet Arşivlerinden 150 Belgede Ermeni Meselesi kitaplarının da yazarı Mehmet Perinçek tarafından kaleme alınan Atatürk'ün Sovyetler'le GörüşmeleriSovyet Arşiv Belgeleriyle kitabı Tarih, Atatürk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kaynak Yayınları yayınevinden 2007 yılında 9789753434096 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Atatürk'ün Sovyetler'le GörüşmeleriSovyet Arşiv Belgeleriyle isimli kitap 488 sayfadan oluşuyor. Atatürk'ün Sovyetler'le GörüşmeleriSovyet Arşiv Belgeleriyle kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Tatyana ve Alexander kitabının da yazarı Paullina Simons tarafından kaleme alınan Bronz Atlı kitabı Edebiyat, Tarihi Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2016 yılında 9786053439516 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bronz Atlı isimli kitap 824 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Elçin Dökmecioğlu Danacı çevirmiştir. Kitap En iyi Savaş Kitapları ve Romanları listesinde de yeralmaktadır. Bronz Atlı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Taras Bulba kitabının da yazarı Nikolay Vasilyeviç Gogol tarafından kaleme alınan Palto kitabı Öykü (Çeviri), Dünya Klasikleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. 1589 yayınevinden 2013 yılında 9786055029302 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Palto isimli kitap 54 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Elif Ersavcı çevirmiştir. Kitap Kütüphanenizde Yer Alması Gereken Hazine Değerindeki Edebiyat Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Palto kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.4
Taras Bulba kitabının da yazarı Nikolay Vasilyeviç Gogol tarafından kaleme alınan Ölü Canlar kitabı Roman (Çeviri), Rus - Eski Sovyet Cumhuriyetleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayıncılık yayınevinden 2015 yılında 9789750516856 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ölü Canlar isimli kitap 455 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ergin Altay çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Ölü Canlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.7
Taras Bulba kitabının da yazarı Nikolay Vasilyeviç Gogol tarafından kaleme alınan Burun, Palto, Neva Bulvarı, Delinin Defteri kitabı Öykü (Çeviri), Rus - Eski Sovyet Cumhuriyetleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sosyal Yayınları yayınevinden 2000 yılında 9789757384083 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Burun, Palto, Neva Bulvarı, Delinin Defteri isimli kitap 203 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Mazlum Beyhan çevirmiştir. Burun, Palto, Neva Bulvarı, Delinin Defteri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Taras Bulba kitabının da yazarı Nikolay Vasilyeviç Gogol tarafından kaleme alınan Bir Delinin Hatıra Defteri kitabı Roman, Rus - Eski Sovyet Cumhuriyetleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Varlık Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789754340457 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Delinin Hatıra Defteri isimli kitap 101 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Nihal Yalaza Taluy çevirmiştir. Kitap En Baba Yazarların En Kral Dünya Klasikleri listesinde de yeralmaktadır. Bir Delinin Hatıra Defteri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Tanrı Olmak Zor İş ve Uzayda Piknik kitaplarının da yazarı Arkadi Ştrugatski tarafından kaleme alınan Yokuştaki Salyangoz kitabı Bilim Kurgu, Rus - Eski Sovyet Cumhuriyetleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 2015 yılında 9789754708219 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yokuştaki Salyangoz isimli kitap 270 sayfadan oluşuyor. Yokuştaki Salyangoz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Tankçı kitabının da yazarı İlya Boyaşov tarafından kaleme alınan Muri'nin Yolu kitabı Rus - Eski Sovyet Cumhuriyetleri, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Çeviribilim yayınevinden 2014 yılında 9786056431647 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Muri'nin Yolu isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Sabri Gürses çevirmiştir. Muri'nin Yolu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.1
Suç ve Ceza, mutlaka okunması gereken dünya klasiklerinden biridir. Hukuk fakültesinde okuyan ve başarılı bir öğrenci olan Raskolnikov'un maddi imkansızlıklardan dolayı okulunu bırakıp bir suça karışmasının ardından yaşadığı kendi iç hesaplaşması ve yaşam mücadelesi anlatılmaktadır.
8.0
Saydam Şeyler kitabının da yazarı Vladimir Nabokov tarafından kaleme alınan Maşenka kitabı Roman, Rus - Eski Sovyet Cumhuriyetleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789750510434 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Maşenka isimli kitap 141 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye esra birkan çevirmiştir. Maşenka kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Saydam Şeyler kitabının da yazarı Vladimir Nabokov tarafından kaleme alınan Cinnet kitabı Roman, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789750501432 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Cinnet isimli kitap 215 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Nazım Dikbaş çevirmiştir. Cinnet kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!