up
ara
ÜYELER
DİĞER

Sağlıklı Beslenme, Diyet Kitapları

Yeni Çıkan Sağlıklı Beslenme, Diyet Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Sağlıklı Beslenme, Diyet kitapları

En İyi Sağlıklı Beslenme, Diyet Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Sağlıklı Beslenme, Diyet kitapları
8.2
Karatay Diyeti'yle Obezite ve Diyabete Çözüm Var! kitabının da yazarı Canan Efendigil Karatay tarafından kaleme alınan Karatay Diyeti kitabı Sağlık, Sağlıklı Beslenme, Diyet türünde okuyucusu ile buluşuyor. Hayykitap yayınevinden 2010 yılında 9786054325481 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Karatay Diyeti isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Karatay Diyeti kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.9
Dukan Diyeti Zayıflatan Tarifler kitabının da yazarı Pierre Dukan tarafından kaleme alınan Dukan Diyeti kitabı Sağlık, Çeviri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 1970 yılında 9786054263738 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dukan Diyeti isimli kitap 320 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Zeynep Kumruluoğlu çevirmiştir. Kitap Tüm Zamanların En Çok Satan Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Dukan Diyeti kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5.9
Alacakaranlık kitabının da yazarı Sadık Hidayet tarafından kaleme alınan Vejetaryenliğin Yararları kitabı Sağlıklı Yaşam, Sağlıklı Beslenme, Diyet türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789753638302 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Vejetaryenliğin Yararları isimli kitap 73 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Mehmet Kanar çevirmiştir. Vejetaryenliğin Yararları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.0
Eyvah, Babam Bir Manyak! kitabının da yazarı Onur Gökşen tarafından kaleme alınan Allah Belanı Versin Brokoli kitabı Zayıflama, Sağlıklı Beslenme, Diyet türünde okuyucusu ile buluşuyor. Okuyan Us Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786055134112 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Allah Belanı Versin Brokoli isimli kitap 303 sayfadan oluşuyor. Kitap Zorla Başkalarına da Okutulması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Allah Belanı Versin Brokoli kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren David Perlmutter tarafından kaleme alınan Tahıl Beyin kitabı Sağlık, Sağlıklı Beslenme, Diyet türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2015 yılında 9786053435723 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tahıl Beyin isimli kitap 352 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Hadiye Deniz Ülker çevirmiştir. Tahıl Beyin kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Tokuz Ama Açız kitabının da yazarı Ayşegül Çoruhlu tarafından kaleme alınan Alkali Diyet kitabı Sağlıklı Beslenme, Diyet, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Okuyan Us Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9786054054770 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Alkali Diyet isimli kitap 175 sayfadan oluşuyor. Alkali Diyet kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.8
Karatay Diyeti kitabının da yazarı Canan Efendigil Karatay tarafından kaleme alınan Karatay Diyeti'yle Beslenme Tuzaklarından Kurtuluş Rehberi kitabı Sağlıklı Yaşam, Sağlıklı Beslenme, Diyet türünde okuyucusu ile buluşuyor. Hayykitap yayınevinden 0 yılında 9786055181383 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Karatay Diyeti'yle Beslenme Tuzaklarından Kurtuluş Rehberi isimli kitap 136 sayfadan oluşuyor. Karatay Diyeti'yle Beslenme Tuzaklarından Kurtuluş Rehberi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Anarşizm ve Rüya kitaplarının da yazarı Ümit Aktaş tarafından kaleme alınan Mutluluk Kürleri kitabı Sağlık, Sağlıklı Beslenme, Diyet türünde okuyucusu ile buluşuyor. Hayykitap yayınevinden 2016 yılında 9786059841658 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mutluluk Kürleri isimli kitap 312 sayfadan oluşuyor. Mutluluk Kürleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Alkali Diyet kitabının da yazarı Ayşegül Çoruhlu tarafından kaleme alınan Tokuz Ama Açız kitabı Sağlık, Sağlıklı Beslenme, Diyet türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9786050916683 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tokuz Ama Açız isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor. Tokuz Ama Açız kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.3
Keşke Ben Uyurken Gitseydin kitabının da yazarı French Oje tarafından kaleme alınan Peki Ben Şimdi Ne Yiycem? kitabı Sağlık, Sağlıklı Beslenme, Diyet türünde okuyucusu ile buluşuyor. Okuyan Us Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786055134464 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Peki Ben Şimdi Ne Yiycem? isimli kitap 184 sayfadan oluşuyor. Peki Ben Şimdi Ne Yiycem? kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan Sağlıklı Beslenme, Diyet Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Sağlıklı Beslenme, Diyet kitapları

Diğer Sağlıklı Beslenme, Diyet Kitapları

0.0
Zayıflamak ve Zayıflıyorum Diyetsiz Kalıcı Zayıflama Diyetleri Çöpe kitaplarının da yazarı Nathalie Tunçer tarafından kaleme alınan Zayıflama Seti - 3 Kitap Takım kitabı Sağlıklı Beslenme, Diyet, Sağlık türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ong Yayınları yayınevinden 2013 yılında 2006050001026 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Zayıflama Seti - 3 Kitap Takım isimli kitap 500 sayfadan oluşuyor. Zayıflama Seti - 3 Kitap Takım kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zayıflamak ve Zayıflama Diyetlerinin Kara Kitabı Kısıtlama Mikrobu Çöpe 1 kitaplarının da yazarı Nathalie Tunçer tarafından kaleme alınan Zayıflıyorum Diyetsiz Kalıcı Zayıflama Diyetleri Çöpe kitabı Hobi, Yemek türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alkım Kitapçılık Yayıncılık yayınevinden 2004 yılında 9799756363774 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Zayıflıyorum Diyetsiz Kalıcı Zayıflama Diyetleri Çöpe isimli kitap 207 sayfadan oluşuyor. Zayıflıyorum Diyetsiz Kalıcı Zayıflama Diyetleri Çöpe kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zayıflamada Son Söz kitabının da yazarı Deniz Egece tarafından kaleme alınan Zayıflamada Son Söz kitabı Sağlıklı Beslenme, Diyet, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yakamoz Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786053849377 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Zayıflamada Son Söz isimli kitap 432 sayfadan oluşuyor. Zayıflamada Son Söz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yeter Artık Diyet Yapmak İstemiyorum ve Yeni Sen Günlüğü kitaplarının da yazarı Karen Hill tarafından kaleme alınan 8 Haftada Yeni Sen kitabı Sağlıklı Beslenme, Diyet, türünde okuyucusu ile buluşuyor. AYA yayınevinden 2013 yılında 9789944106627 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan 8 Haftada Yeni Sen isimli kitap 288 sayfadan oluşuyor. 8 Haftada Yeni Sen kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yaşamın Gücü Enzimler ve Halvette Kırk Gün kitaplarının da yazarı Ahmet Fahri Kaya tarafından kaleme alınan Fırfır Diyet kitabı Sağlık, Sağlıklı Beslenme, Diyet türünde okuyucusu ile buluşuyor. Toplumsal Dönüşüm Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786058553958 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Fırfır Diyet isimli kitap 304 sayfadan oluşuyor. Fırfır Diyet kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Yarın Diyete Başlıyorum kitabının da yazarı Didem Kanca Üstay tarafından kaleme alınan Yarın Diyete Başlıyorum kitabı Sağlıklı Beslenme, Diyet, Sağlık türünde okuyucusu ile buluşuyor. Butik yayınevinden 2014 yılında 9786055154509 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yarın Diyete Başlıyorum isimli kitap 424 sayfadan oluşuyor. Yarın Diyete Başlıyorum kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yarın Diyete Başlıyorum kitabının da yazarı Didem Kanca Üstay tarafından kaleme alınan Yarın Diyete Başlıyorum kitabı Sağlık, Sağlıklı Beslenme, Diyet türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Novus yayınevinden 2016 yılında 9786050934601 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yarın Diyete Başlıyorum isimli kitap 304 sayfadan oluşuyor. Yarın Diyete Başlıyorum kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Türk Mutfağından Örnekler kitabının da yazarı Türkan Kutluay Merdol tarafından kaleme alınan Toplu Beslenme Yapılan Kurumlar İçin Yemek Planlama Kuralları ve Yıllık Yemek Listeleri kitabı Sağlıklı Beslenme, Diyet, Sağlık türünde okuyucusu ile buluşuyor. Hatiboğlu Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9789757527541 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Toplu Beslenme Yapılan Kurumlar İçin Yemek Planlama Kuralları ve Yıllık Yemek Listeleri isimli kitap 105 sayfadan oluşuyor. Toplu Beslenme Yapılan Kurumlar İçin Yemek Planlama Kuralları ve Yıllık Yemek Listeleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
1.0
Turbo Detoks ve Pilates ile Bölgesel İncelme kitaplarının da yazarı Umay Villa tarafından kaleme alınan 5 Günlük Detoks ile Yağlara Veda kitabı Sağlık, Sağlıklı Beslenme, Diyet türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alfa Basım Yayım Dağıtım yayınevinden 2015 yılında 9786051710730 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan 5 Günlük Detoks ile Yağlara Veda isimli kitap 195 sayfadan oluşuyor. 5 Günlük Detoks ile Yağlara Veda kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Top Model Nasıl Olunur? kitabının da yazarı Tülin Şahin tarafından kaleme alınan Her Daim Fit kitabı Sağlık, Sağlıklı Beslenme, Diyet türünde okuyucusu ile buluşuyor. NTV yayınevinden 2015 yılında 9786055056605 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Her Daim Fit isimli kitap 96 sayfadan oluşuyor. Her Daim Fit kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Tokuz Ama Açız kitabının da yazarı Ayşegül Çoruhlu tarafından kaleme alınan Alkali Diyet kitabı Sağlıklı Beslenme, Diyet, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Okuyan Us Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9786054054770 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Alkali Diyet isimli kitap 175 sayfadan oluşuyor. Alkali Diyet kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Ta Şuracığımda kitabının da yazarı Mehmet Öz tarafından kaleme alınan Siz Diyettesiniz kitabı Sağlıklı Beslenme, Diyet, Sağlıklı Yaşam türünde okuyucusu ile buluşuyor. Koridor Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9786054629381 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Siz Diyettesiniz isimli kitap 544 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Selim Yeniçeri çevirmiştir. Siz Diyettesiniz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!