up
ara
ÜYELER
DİĞER

En İyi Sağlıklı Beslenme, Diyet Kitapları

En yüksek oy almış kitaplar en iyi Sağlıklı Beslenme, Diyet kitapları olarak listelenmiştir.
8.8
Tokuz Ama Açız kitabının da yazarı Ayşegül Çoruhlu tarafından kaleme alınan Alkali Diyet kitabı Sağlıklı Beslenme, Diyet, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Okuyan Us Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9786054054770 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Alkali Diyet isimli kitap 175 sayfadan oluşuyor. Alkali Diyet kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
Karatay Diyeti'yle Obezite ve Diyabete Çözüm Var! kitabının da yazarı Canan Efendigil Karatay tarafından kaleme alınan Karatay Diyeti kitabı Sağlık, Sağlıklı Beslenme, Diyet türünde okuyucusu ile buluşuyor. Hayykitap yayınevinden 2010 yılında 9786054325481 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Karatay Diyeti isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Karatay Diyeti kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren David Perlmutter tarafından kaleme alınan Tahıl Beyin kitabı Sağlık, Sağlıklı Beslenme, Diyet türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2015 yılında 9786053435723 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tahıl Beyin isimli kitap 352 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Hadiye Deniz Ülker çevirmiştir. Tahıl Beyin kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.9
Dukan Diyeti Zayıflatan Tarifler kitabının da yazarı Pierre Dukan tarafından kaleme alınan Dukan Diyeti kitabı Sağlık, Çeviri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 1970 yılında 9786054263738 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dukan Diyeti isimli kitap 320 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Zeynep Kumruluoğlu çevirmiştir. Kitap Tüm Zamanların En Çok Satan Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Dukan Diyeti kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.0
Eyvah, Babam Bir Manyak! kitabının da yazarı Onur Gökşen tarafından kaleme alınan Allah Belanı Versin Brokoli kitabı Zayıflama, Sağlıklı Beslenme, Diyet türünde okuyucusu ile buluşuyor. Okuyan Us Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786055134112 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Allah Belanı Versin Brokoli isimli kitap 303 sayfadan oluşuyor. Kitap Zorla Başkalarına da Okutulması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Allah Belanı Versin Brokoli kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5.9
Alacakaranlık kitabının da yazarı Sadık Hidayet tarafından kaleme alınan Vejetaryenliğin Yararları kitabı Sağlıklı Yaşam, Sağlıklı Beslenme, Diyet türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789753638302 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Vejetaryenliğin Yararları isimli kitap 73 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Mehmet Kanar çevirmiştir. Vejetaryenliğin Yararları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!