up
ara
ÜYELER
DİĞER

Sahne Sanatları Kitapları

Yeni Çıkan Sahne Sanatları Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Sahne Sanatları kitapları

En İyi Sahne Sanatları Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Sahne Sanatları kitapları
6.7
Namık Kemal'in Osmanlı Tarihi Seti (2 Kitap) kitabının da yazarı Namık Kemal tarafından kaleme alınan Gülnihal kitabı Roman, Roman (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. İlya Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789756070796 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gülnihal isimli kitap 154 sayfadan oluşuyor. Gülnihal kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Kış Masalı William Shakespeare kitabının da yazarı William Shakespeare tarafından kaleme alınan Fırtına kitabı Tiyatro Oyunu, Senaryo türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786053324096 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Fırtına isimli kitap 136 sayfadan oluşuyor. Kitap Tiyatro Meraklılarının Okuması Gereken En İyi Tiyatro Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Fırtına kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Elektra (Ciltli) kitabının da yazarı Sophokles tarafından kaleme alınan Elektra kitabı Tiyatro, Batı Edebiyatı, Batı Klasikleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786053606383 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Elektra isimli kitap 57 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Azra Erhat çevirmiştir. Kitap Hasan Ali Yücel Klasikleri Listesi listesinde de yeralmaktadır. Elektra kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Sanat Yaşamım kitabının da yazarı Konstantin Stanislavski tarafından kaleme alınan Bir Karakter Yaratmak kitabı Sanat, Sanat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Agora Kitaplığı yayınevinden 2011 yılında 9786051031774 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Karakter Yaratmak isimli kitap 336 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Osman Akınhay çevirmiştir. Bir Karakter Yaratmak kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Sanat Yaşamım kitabının da yazarı Konstantin Stanislavski tarafından kaleme alınan Bir Karakter Yaratmak kitabı Sanat, Sanat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Agora Kitaplığı yayınevinden 2011 yılında 9786051031774 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Karakter Yaratmak isimli kitap 336 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Osman Akınhay çevirmiştir. Bir Karakter Yaratmak kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Kış Masalı William Shakespeare kitabının da yazarı Kış Masalı William Shakespeare ve A Midsummer Night's Dream kitaplarının da yazarı William Shakespeare tarafından kaleme alınan Kısasa Kısas kitabı Roman, Tiyatro Oyunu türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2008 yılında 9786053603672 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kısasa Kısas isimli kitap 126 sayfadan oluşuyor. Kitap Hasan Ali Yücel Klasikleri Listesi listesinde de yeralmaktadır. Kısasa Kısas kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.2
Kış Masalı William Shakespeare kitabının da yazarı William Shakespeare tarafından kaleme alınan Coriolanus kitabı Roman, Tiyatro türünde okuyucusu ile buluşuyor. Antik Kitap yayınevinden 0 yılında 9789944184458 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Coriolanus isimli kitap 174 sayfadan oluşuyor. Coriolanus kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Damga ve Eski Ahbap kitaplarının da yazarı Reşat Nuri Güntekin tarafından kaleme alınan Yeşil Gece Reşat Nuri Güntekin kitabı Senaryo, Tiyatro Oyunu türünde okuyucusu ile buluşuyor. Papirüs Yayın yayınevinden 2003 yılında 9789758747290 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yeşil Gece Reşat Nuri Güntekin isimli kitap 119 sayfadan oluşuyor. Yeşil Gece Reşat Nuri Güntekin kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Ahmet Haşim Hayatı - Sanatı - Eserleri kitabının da yazarı Ahmet Özdemir tarafından kaleme alınan Karagöz ile Hacivat kitabı Mizah, Piyes türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bordo Siyah Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786053540472 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Karagöz ile Hacivat isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. Kitap Çocuklara Hediye Edilebilecek En İyi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Karagöz ile Hacivat kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Bir Karakter Yaratmak kitabının da yazarı Konstantin Stanislavski tarafından kaleme alınan Bir Aktör Hazırlanıyor kitabı Sanat, Sanat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Agora Kitaplığı yayınevinden 0 yılında 9786051031781 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Aktör Hazırlanıyor isimli kitap 336 sayfadan oluşuyor. Bir Aktör Hazırlanıyor kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan Sahne Sanatları Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Sahne Sanatları kitapları

Diğer Sahne Sanatları Kitapları

0.0
Yapısalcılık ve Bir Uygulama Melih Cevdet Anday Tiyatrosu kitabının da yazarı Yapısalcılık ve Bir Uygulama Melih Cevdet Anday Tiyatrosu ve Dram Sanatında Ezgi ve Uyum kitaplarının da yazarı Ayşegül Yüksel tarafından kaleme alınan Haldun Taner Tiyatrosu kitabı Sahne Sanatları, Tiyatro türünde okuyucusu ile buluşuyor. Habitus Kitap yayınevinden 2012 yılında 9786054630127 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Haldun Taner Tiyatrosu isimli kitap 184 sayfadan oluşuyor. Haldun Taner Tiyatrosu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Ve, Tanrı Onları Cezalandırdı kitabının da yazarı Ve, Tanrı Onları Cezalandırdı ve Erguvanlar Açarken kitaplarının da yazarı Bülent Akkurt tarafından kaleme alınan Salyangoz ve TiyatroAnkara Sanat Tiyatrosunun Kuruluş Öyküsü kitabı Sahne Sanatları, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alfa Basım Yayım Dağıtım yayınevinden 2005 yılında 9789752976221 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Salyangoz ve TiyatroAnkara Sanat Tiyatrosunun Kuruluş Öyküsü isimli kitap 318 sayfadan oluşuyor. Salyangoz ve TiyatroAnkara Sanat Tiyatrosunun Kuruluş Öyküsü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Vakti Geldi kitabının da yazarı Gökhan Erarslan tarafından kaleme alınan Paşa Paşa Tiyatro Yahut Ahmet Vefik Paşa kitabı Sahne Sanatları, Tiyatro Oyunu türünde okuyucusu ile buluşuyor. Mitos Boyut Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786055127855 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Paşa Paşa Tiyatro Yahut Ahmet Vefik Paşa isimli kitap 80 sayfadan oluşuyor. Paşa Paşa Tiyatro Yahut Ahmet Vefik Paşa kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Urgan kitabının da yazarı Urgan ve Çömlek (Aulularia) kitaplarının da yazarı Titus Maccius Plautus tarafından kaleme alınan Latin Komedyaları 6 - Esirler kitabı Sahne Sanatları, Tiyatro Oyunu türünde okuyucusu ile buluşuyor. Mitos Boyut Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786055127893 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Latin Komedyaları 6 - Esirler isimli kitap 64 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Turhan Yılmaz Öğüt çevirmiştir. Latin Komedyaları 6 - Esirler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Üç Kuruşluk Roman ve Galile'nin Yaşamı kitaplarının da yazarı Bertolt Brecht tarafından kaleme alınan Tiyatro İçin Küçük Organon kitabı Sanat, Sahne Sanatları türünde okuyucusu ile buluşuyor. Mitos Boyut Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9789757468714 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tiyatro İçin Küçük Organon isimli kitap 114 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Ahmet Cemal çevirmiştir. Tiyatro İçin Küçük Organon kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Toplu Oyunları 3 - Ebru Nihan Celkan kitabının da yazarı Ebru Nihan Celkan tarafından kaleme alınan Ebru Nihan Celkan Toplu Oyunları 2 kitabı Sahne Sanatları, Tiyatro Oyunu türünde okuyucusu ile buluşuyor. Mitos Boyut Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786055127862 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ebru Nihan Celkan Toplu Oyunları 2 isimli kitap 112 sayfadan oluşuyor. Ebru Nihan Celkan Toplu Oyunları 2 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Toplu Oyunları 3 - Bu Anlamlı Günde - Köprüden Önce Son Çıkış - Medine ve Toplu Oyunları 1Kadın Oyunları kitaplarının da yazarı Zeynep Kaçar tarafından kaleme alınan Toplu Oyunları 4 kitabı Sahne Sanatları, Tiyatro Oyunu türünde okuyucusu ile buluşuyor. Mitos Boyut Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786055127756 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Toplu Oyunları 4 isimli kitap 64 sayfadan oluşuyor. Toplu Oyunları 4 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Toplu Oyunlar kitabının da yazarı Rüstem Mürseloğlu tarafından kaleme alınan Eğitimde Sovyet Ekolü Yönetmenlik kitabı Tiyatro, Sahne Sanatları türünde okuyucusu ile buluşuyor. Mitos Boyut Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786059306164 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Eğitimde Sovyet Ekolü Yönetmenlik isimli kitap 152 sayfadan oluşuyor. Eğitimde Sovyet Ekolü Yönetmenlik kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Toplu Oyunlar 1 - Pirananın Kırık Dişleri - Dilek Ağacı - Mumyalar ve Televizyon Cumhuriyeti kitaplarının da yazarı Ali Cüneyd Kılcıoğlu tarafından kaleme alınan Ali Cüneyd Kılcıoğlu Toplu Oyunları 2 kitabı Sahne Sanatları, Tiyatro Oyunu türünde okuyucusu ile buluşuyor. Mitos Boyut Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786055127909 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ali Cüneyd Kılcıoğlu Toplu Oyunları 2 isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. Ali Cüneyd Kılcıoğlu Toplu Oyunları 2 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Tombiş Maskeli Baloya Katılmak İstemiyor ve Rüzgarın Üzerindeki Şehir kitaplarının da yazarı Behiç Ak tarafından kaleme alınan Toplu Oyunlar 3 - Bina - Ayrılık - Hastane kitabı Tiyatro, Tiyatro Oyunu türünde okuyucusu ile buluşuyor. Mitos Boyut Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9786054465897 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Toplu Oyunlar 3 - Bina - Ayrılık - Hastane isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. Toplu Oyunlar 3 - Bina - Ayrılık - Hastane kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4.0
Tiyatro, Sinema, Televizyon, Dizi Oyunculuğu ve Çıplak Ayaklı Kontesler kitaplarının da yazarı Sema Fener tarafından kaleme alınan Özgürlük kitabı Sanat, Sahne Sanatları türünde okuyucusu ile buluşuyor. Potkal Kitap Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9786054841219 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Özgürlük isimli kitap 91 sayfadan oluşuyor. Özgürlük kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Tiyatro Teorileri Yunanlılardan Bugüne Tarihsel ve Eleştirel Bir İnceleme kitabının da yazarı Marvin Carlson tarafından kaleme alınan Performans: Eleştirel Bir Giriş kitabı Eleştiri, Sahne Sanatları türünde okuyucusu ile buluşuyor. Dost Kitabevi Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9789752985032 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Performans: Eleştirel Bir Giriş isimli kitap 363 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Beliz Güçbilmez çevirmiştir. Performans: Eleştirel Bir Giriş kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!