up
ara

Sanat Kitapları

Yeni Çıkan Sanat Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Sanat kitapları

En İyi Sanat Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Sanat kitapları
8.8
Bilinen Hristiyanlık "gerçek" Hristiyanlık mıdır? İsa Peygamberin soyu devam etmekte midir? Kutsal Kase aslında nedir? Bu soruları çok ilginç bir cinayet etrafında araştıran Robert Langton ve kriptoloji uzmanı Sophie Neveu gerçeği bulacaktır.
8.6
Dante'nin Cehennem kitabından etkilenerek yazılmış gerlim polisiye romanda tarih, bilim ve edebiyat ince detaylarıyla tasvir ediliyor. İstanbul'un da önemli yer tuttuğu macera dolu, bırakmadan okumak isteyeceğiniz bir roman.
8.4
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Tarık Akan tarafından kaleme alınan Anne Kafamda Bit Var kitabı Otobiyografi, Sanat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 2001 yılında 9789750701566 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Anne Kafamda Bit Var isimli kitap 136 sayfadan oluşuyor. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Anne Kafamda Bit Var kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Kış Masalı William Shakespeare kitabının da yazarı William Shakespeare tarafından kaleme alınan Venedik Taciri kitabı Tiyatro Oyunu, Çocuk türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9786053604549 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Venedik Taciri isimli kitap 115 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Özdemir Nutku çevirmiştir. Kitap Tiyatro Meraklılarının Okuması Gereken En İyi Tiyatro Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Venedik Taciri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Katarakt kitabının da yazarı John Berger tarafından kaleme alınan Görme Biçimleri kitabı Resim, Sanat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Metis Yayınları yayınevinden 1998 yılında 9789753420839 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Görme Biçimleri isimli kitap 162 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Yurdanur Salman çevirmiştir. Kitap Sinemayla İlgilenenlerin Mutlaka Okuması Gereken En İyi Sinema Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Görme Biçimleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Kayıp Sembol kitabının da yazarı Kayıp Sembol ve Da Vinci Şifresi kitaplarının da yazarı Dan Brown tarafından kaleme alınan Cehennem - Resimli Özel Baskı kitabı Roman (Çeviri), Macera türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Kitaplar yayınevinden 2014 yılında 9789752118980 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Cehennem - Resimli Özel Baskı isimli kitap 496 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye İpek Demir, Petek Demir çevirmiştir. Kitap Ölmeden Önce Okunması Gereken 1001 Kitap listesinde de yeralmaktadır. Cehennem - Resimli Özel Baskı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
İnsanlığın Geleceği kitabının da yazarı Bertrand Russell tarafından kaleme alınan Mutlu Olma Sanatı kitabı Psikoloji, Kişisel Gelişim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Say Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786050202403 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mutlu Olma Sanatı isimli kitap 192 sayfadan oluşuyor. Kitap Tavsiye Ettiğim Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Mutlu Olma Sanatı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.9
Not Defteri kitabının da yazarı Anton Çehov tarafından kaleme alınan Vişne Bahçesi kitabı Tiyatro, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. İmge Kitabevi yayınevinden 2007 yılında 9789755332185 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Vişne Bahçesi isimli kitap 88 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Belgi Paksoy çevirmiştir. Kitap Tiyatro Meraklılarının Okuması Gereken En İyi Tiyatro Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Vişne Bahçesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Çalışmanın Mutluluğu ve Sıkıntısı kitabının da yazarı Alain de Botton tarafından kaleme alınan Statü Endişesi kitabı Sanat, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sel Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9789755702339 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Statü Endişesi isimli kitap 332 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ahu Sıla Bayer çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Statü Endişesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.5
Genç Okurlar İçin Kısa Bir Dünya Tarihi kitabının da yazarı E. H. Gombrich tarafından kaleme alınan Sanatın Öyküsü kitabı Sanat Tarihi, Sanat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Remzi Kitabevi yayınevinden 0 yılında 9789751406958 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sanatın Öyküsü isimli kitap 688 sayfadan oluşuyor. Kitap Mimarlık ve Sanat Üzerine Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Sanatın Öyküsü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan Sanat Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Sanat kitapları

Diğer Sanat Kitapları

0.0
Zoli Bir Aykırı Çingene ve Dansçı kitaplarının da yazarı Colum McCann tarafından kaleme alınan Moonfire kitabı Sanat, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Taschen yayınevinden 2009 yılında 9783836520775 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Moonfire isimli kitap 348 sayfadan oluşuyor. Moonfire kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zeytin KitabıZeytinden Zeytinyağına ve Adatepe Öyküleri kitaplarının da yazarı Mahmut Boynudelik tarafından kaleme alınan Zeytinin Renkleri kitabı Sanat, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Umur Basım yayınevinden 2014 yılında 9786058800502 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Zeytinin Renkleri isimli kitap 348 sayfadan oluşuyor. Zeytinin Renkleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zenabir ve Nacar ile Serkisof kitaplarının da yazarı Semih Çelenk tarafından kaleme alınan Postmodern Zamanlarda Tiyatro kitabı Sanat, Tiyatro türünde okuyucusu ile buluşuyor. Etki Yayınları yayınevinden 2007 yılında 3300264 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Postmodern Zamanlarda Tiyatro isimli kitap 127 sayfadan oluşuyor. Postmodern Zamanlarda Tiyatro kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zenabir ve Nacar ile Serkisof kitaplarının da yazarı Semih Çelenk tarafından kaleme alınan Kalemden Sahneye 3. Cilt 1946'dan Günümüze Türk Oyun Yazarlığında Eğilimler kitabı Sanat, türünde okuyucusu ile buluşuyor. YGS Yayınları (Yazı-Görüntü-Ses) yayınevinden 2016 yılında 9789757012740 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kalemden Sahneye 3. Cilt 1946'dan Günümüze Türk Oyun Yazarlığında Eğilimler isimli kitap 192 sayfadan oluşuyor. Kalemden Sahneye 3. Cilt 1946'dan Günümüze Türk Oyun Yazarlığında Eğilimler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zeki Ökten - Yeşilçam'da Özgün Bir Yönetmen ve Ömer Kavur - Sinemamızda Bir Auteur kitaplarının da yazarı Şükran Kuyucak Esen tarafından kaleme alınan Türk Sinemasının Kilometre Taşları kitabı Sanat, Sinema türünde okuyucusu ile buluşuyor. Agora Kitaplığı yayınevinden 2013 yılında 9786051030609 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Türk Sinemasının Kilometre Taşları isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor. Kitap Sinemayla İlgilenenlerin Mutlaka Okuması Gereken En İyi Sinema Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Türk Sinemasının Kilometre Taşları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Zeki Müren kitabının da yazarı Nalan Seçkin tarafından kaleme alınan Musalladan Şöhrete - Safiye Ayla kitabı Sanat, Biyografi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bilgi Yayınevi yayınevinden 1998 yılında 9789754947359 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Musalladan Şöhrete - Safiye Ayla isimli kitap 146 sayfadan oluşuyor. Musalladan Şöhrete - Safiye Ayla kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zekat Kitabım ve Hac Kitabım kitaplarının da yazarı Bilal Yorulmaz tarafından kaleme alınan Popüler Filmlerde Din kitabı Sanat, Tasarım türünde okuyucusu ile buluşuyor. İstanbul Tasarım Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786058387515 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Popüler Filmlerde Din isimli kitap 228 sayfadan oluşuyor. Popüler Filmlerde Din kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.6
Zaman Zaman İçinde kitabının da yazarı Andrey Tarkovski tarafından kaleme alınan Mühürlenmiş Zaman kitabı Sanat, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Agora Kitaplığı yayınevinden 1970 yılında 9786050060089 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mühürlenmiş Zaman isimli kitap 224 sayfadan oluşuyor. Kitap En İyi Rus Yazarlar ve Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Mühürlenmiş Zaman kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zaman ve Mekan İçinde Musevilik kitabının da yazarı Alberto Modiano tarafından kaleme alınan Türkiye Fotoğraf Yayınları Kataloğu kitabı Referans ve Kaynak, Fotoğraf ve Fotoğrafçılık türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bileşim Yayınları yayınevinden 2018 yılında 9789752710856 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Türkiye Fotoğraf Yayınları Kataloğu isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Türkiye Fotoğraf Yayınları Kataloğu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zaman Piramitleri kitabının da yazarı Zaman Piramitleri ve Küreselleşme ve Terör 1: Terör Kavramı ve Gerçeği kitaplarının da yazarı Remo Bodei tarafından kaleme alınan Güzelin Biçimleri kitabı Sanat, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Dost Kitabevi Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9789752983748 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Güzelin Biçimleri isimli kitap 142 sayfadan oluşuyor. Güzelin Biçimleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zaman Hızla Yaşlanıyor ve Gittikçe Geç Olmakta kitaplarının da yazarı Antonio Tabucchi tarafından kaleme alınan Mnemosyne kitabı Sanat, türünde okuyucusu ile buluşuyor. L'Aire yayınevinden 2009 yılında 2880000027423 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mnemosyne isimli kitap 0 sayfadan oluşuyor. Mnemosyne kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zaman Akarken Edebiyat ve Diplomasi Anıları kitabının da yazarı Zaman Akarken Edebiyat ve Diplomasi Anıları ve Bir Gecenin Beyliği kitaplarının da yazarı Yıldırım Keskin tarafından kaleme alınan Tiyatronun İlkeleri kitabı Sanat, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doruk Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789755534848 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tiyatronun İlkeleri isimli kitap 163 sayfadan oluşuyor. Tiyatronun İlkeleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!