up
ara
ÜYELER
DİĞER

Savaş Kitapları

Yeni Çıkan Savaş Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Savaş kitapları

En İyi Savaş Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Savaş kitapları
8.9
Turgut Özakman'ın çok satan tarihi romanı Şu Çılgın Türkler, Türkiye'nin yakın tarihine ışık tutan değerli bir eser. Çöküş döneminde olan bir imparatorluğun umutsuz halkı, Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde yeniden umutla dolar ve büyük mücadele dönemi başlar. Böylece Çılgın Türkler yeniden sahneye çıkar ve tarihe adlarını yazdırır.
8.5
Etekli İktidar kitabının da yazarı Sinan Akyüz tarafından kaleme alınan İncir Kuşları kitabı Savaş, Bosna türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alfa Basım Yayım Dağıtım yayınevinden 2012 yılında 9786051064390 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İncir Kuşları isimli kitap 328 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. İncir Kuşları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Çocukluğum kitabının da yazarı Lev Nikolayeviç Tolstoy tarafından kaleme alınan Savaş ve Barış kitabı Siyaset, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9789750512322 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Savaş ve Barış isimli kitap 1823 sayfadan oluşuyor. Kitap Hiç Unutamayacağım Dediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Savaş ve Barış kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
İspanya'da çıkan iç savaş sırasında, bir İngiliz bombacısı ve isyancı çeteler bir köprüyü birlikte havaya uçurmaya çabalarken başlarına gelen olaylar ve gerçek bir aşk hikayesi.
8.5
Zülfü Livaneli'nin 2017'de yayımlanan kitabı Huzursuzluk, yürek burkan bir hikaye ile okuru Ortadoğu gerçeğiyle yüzleştiriyor. Çocukluk arkadaşının ölümünü araştırmak üzere yıllar sonra memleketi olan Mardin'e dönen gazeteci İbrahim'in anlatımıyla Mardinli Hüseyin ile IŞİD zulmüne maruz kalmış Ezidi Meleknaz’ın hikayesini okuyoruz.
7.1
Üçüncü Dünya Savaşı kitabının da yazarı Burak Turna tarafından kaleme alınan Metal Fırtına kitabı Roman, Savaş türünde okuyucusu ile buluşuyor. Timaş Yayınları yayınevinden 2004 yılında 9799752631099 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Metal Fırtına isimli kitap 304 sayfadan oluşuyor. Kitap Hiç Unutamayacağım Dediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Metal Fırtına kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.3
A Game Of Thrones: Kılıçların Fırtınası 2. Cilt kitabının da yazarı George R. R. Martin tarafından kaleme alınan A Game Of Thrones: Kralların Çarpışması 1. Cilt kitabı Roman, Çeviri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2011 yılında 9789944824644 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan A Game Of Thrones: Kralların Çarpışması 1. Cilt isimli kitap 504 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sibel Alaş çevirmiştir. Kitap Fantastik Evrenlerin Kapılarını Aralayan En İyi Fantastik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. A Game Of Thrones: Kralların Çarpışması 1. Cilt kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.2
A Game Of Thrones: Kılıçların Fırtınası 2. Cilt kitabının da yazarı George R. R. Martin tarafından kaleme alınan A Game Of Thrones: Kralların Çarpışması 2. Cilt kitabı Roman, Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2011 yılında 9789944824651 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan A Game Of Thrones: Kralların Çarpışması 2. Cilt isimli kitap 504 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sibel Alaş çevirmiştir. Kitap Fantastik Evrenlerin Kapılarını Aralayan En İyi Fantastik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. A Game Of Thrones: Kralların Çarpışması 2. Cilt kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Türk Ülküsü kitabının da yazarı Hüseyin Nihal Atsız tarafından kaleme alınan Deli Kurt kitabı Roman (Yerli), Tarih türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ötüken Neşriyat yayınevinden 2012 yılında 9789754378016 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Deli Kurt isimli kitap 246 sayfadan oluşuyor. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Deli Kurt kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Sun Tzu'nun çok uzun yıllar önce yazmış olduğu bu stratejiler kitabı sadece alanlardaki savaşları değil hayatımızdaki savaşları da kazanmamıza yardımcı olacaktır.

Çok Satan Savaş Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Savaş kitapları

Diğer Savaş Kitapları

8.5
Zülfü Livaneli'nin 2017'de yayımlanan kitabı Huzursuzluk, yürek burkan bir hikaye ile okuru Ortadoğu gerçeğiyle yüzleştiriyor. Çocukluk arkadaşının ölümünü araştırmak üzere yıllar sonra memleketi olan Mardin'e dönen gazeteci İbrahim'in anlatımıyla Mardinli Hüseyin ile IŞİD zulmüne maruz kalmış Ezidi Meleknaz’ın hikayesini okuyoruz.
7.0
Yüzyılların Sırları kitabının da yazarı Hakan Yılmaz Çebi tarafından kaleme alınan Ayasofya - Cennete Açılan Kapı kitabı Tarih, Savaş türünde okuyucusu ile buluşuyor. Wizart Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786056466724 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ayasofya - Cennete Açılan Kapı isimli kitap 245 sayfadan oluşuyor. Ayasofya - Cennete Açılan Kapı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Yozlaşmaya ve Yabancılaşmaya Karşı İtirazlar kitabının da yazarı Yozlaşmaya ve Yabancılaşmaya Karşı İtirazlar ve İtirazlar kitaplarının da yazarı Özcan Yeniçeri tarafından kaleme alınan 100. Yılında Birinci Dünya Savaşı kitabı Tarih, Savaş türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kripto yayınevinden 2014 yılında 9786054991075 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan 100. Yılında Birinci Dünya Savaşı isimli kitap 400 sayfadan oluşuyor. 100. Yılında Birinci Dünya Savaşı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yoldaşımız At ve Tıp Tarihi Araştırmaları 9History Of Medicine Studies kitaplarının da yazarı Ahmet Yüksel tarafından kaleme alınan Rusların Kafkasya'yı İstilası ve Osmanlı İstihbarat Ağı kitabı Tarih, Savaş türünde okuyucusu ile buluşuyor. Dergah Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9789759955397 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Rusların Kafkasya'yı İstilası ve Osmanlı İstihbarat Ağı isimli kitap 317 sayfadan oluşuyor. Rusların Kafkasya'yı İstilası ve Osmanlı İstihbarat Ağı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yeni Komşumuz Kürdistan kitabının da yazarı Simla Yerlikaya tarafından kaleme alınan Şehirler Düşerken kitabı Savaş, Siyaset türünde okuyucusu ile buluşuyor. Tekin Yayınevi yayınevinden 2016 yılında 9789944611589 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şehirler Düşerken isimli kitap 312 sayfadan oluşuyor. Şehirler Düşerken kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yazıklar Çıkmazı kitabının da yazarı Yazıklar Çıkmazı ve Yalnız Değilsiniz kitaplarının da yazarı Üstün İnanç tarafından kaleme alınan Yağmur Kanla Başladı kitabı Roman (Yerli), Tarihi Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Babıali Kültür Yayıncılığı yayınevinden 2014 yılında 9786055545901 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yağmur Kanla Başladı isimli kitap 184 sayfadan oluşuyor. Yağmur Kanla Başladı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Yavuz'un Çamurlu Kaftanı kitabının da yazarı Yavuz'un Çamurlu Kaftanı ve Adalet Timsali Hazret-i Ömeru'l Faruk (r.a.) kitaplarının da yazarı Soner Demirsoy tarafından kaleme alınan Osmanlı'nın Son Kilidi Çanakkale kitabı Osmanlı, Çanakkale Savaşı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Çamlıca Basım Yayın yayınevinden 2014 yılında 9786055101695 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Osmanlı'nın Son Kilidi Çanakkale isimli kitap 528 sayfadan oluşuyor. Osmanlı'nın Son Kilidi Çanakkale kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yalvaş Meydan Muharebesi ve Kaşıkçıbeli Zaferi kitabının da yazarı Yalvaş Meydan Muharebesi ve Kaşıkçıbeli Zaferi ve Yol ve Tarih kitaplarının da yazarı Ramazan Topraklı tarafından kaleme alınan Değişen Coğrafya ve Miryokefalon Savaşı kitabı Tarih, Savaş türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sistem Ofset Yayıncılık yayınevinden 2014 yılında 9786056055027 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Değişen Coğrafya ve Miryokefalon Savaşı isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor. Değişen Coğrafya ve Miryokefalon Savaşı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Van Gogh 500 Görsel Eşliğinde Yaşamı ve Eserleri kitabının da yazarı Michael Howard tarafından kaleme alınan Birinci Dünya Savaşı - Yüzüncü Yıldönümünde kitabı Tarih, Savaş türünde okuyucusu ile buluşuyor. Dost Kitabevi yayınevinden 2013 yılında 9789752985193 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Birinci Dünya Savaşı - Yüzüncü Yıldönümünde isimli kitap 171 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Sinem Gül çevirmiştir. Birinci Dünya Savaşı - Yüzüncü Yıldönümünde kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.1
Üçüncü Dünya Savaşı kitabının da yazarı Burak Turna tarafından kaleme alınan Metal Fırtına kitabı Roman, Savaş türünde okuyucusu ile buluşuyor. Timaş Yayınları yayınevinden 2004 yılında 9799752631099 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Metal Fırtına isimli kitap 304 sayfadan oluşuyor. Kitap Hiç Unutamayacağım Dediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Metal Fırtına kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Üçüncü Dünya Savaşı kitabının da yazarı Burak Turna tarafından kaleme alınan 1909 İstanbul Düştü - Parvus'un Askerleri kitabı Roman (Yerli), Tarihi Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yazıgen Yayınevi yayınevinden 2014 yılında 9786058565708 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan 1909 İstanbul Düştü - Parvus'un Askerleri isimli kitap 238 sayfadan oluşuyor. 1909 İstanbul Düştü - Parvus'un Askerleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Türk Ülküsü kitabının da yazarı Hüseyin Nihal Atsız tarafından kaleme alınan Deli Kurt kitabı Roman (Yerli), Tarih türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ötüken Neşriyat yayınevinden 2012 yılında 9789754378016 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Deli Kurt isimli kitap 246 sayfadan oluşuyor. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Deli Kurt kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!