up
ara
ÜYELER
DİĞER

Tüm Savaş Kitapları

Savaş üzerine yazılmış toplam 201 kitap listelenmektedir.
8.9
Turgut Özakman'ın çok satan tarihi romanı Şu Çılgın Türkler, Türkiye'nin yakın tarihine ışık tutan değerli bir eser. Çöküş döneminde olan bir imparatorluğun umutsuz halkı, Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde yeniden umutla dolar ve büyük mücadele dönemi başlar. Böylece Çılgın Türkler yeniden sahneye çıkar ve tarihe adlarını yazdırır.
8.5
Etekli İktidar kitabının da yazarı Sinan Akyüz tarafından kaleme alınan İncir Kuşları kitabı Savaş, Bosna türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alfa Basım Yayım Dağıtım yayınevinden 2012 yılında 9786051064390 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İncir Kuşları isimli kitap 328 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. İncir Kuşları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Çocukluğum kitabının da yazarı Lev Nikolayeviç Tolstoy tarafından kaleme alınan Savaş ve Barış kitabı Siyaset, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9789750512322 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Savaş ve Barış isimli kitap 1823 sayfadan oluşuyor. Kitap Hiç Unutamayacağım Dediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Savaş ve Barış kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
İspanya'da çıkan iç savaş sırasında, bir İngiliz bombacısı ve isyancı çeteler bir köprüyü birlikte havaya uçurmaya çabalarken başlarına gelen olaylar ve gerçek bir aşk hikayesi.
8.5
Zülfü Livaneli'nin 2017'de yayımlanan kitabı Huzursuzluk, yürek burkan bir hikaye ile okuru Ortadoğu gerçeğiyle yüzleştiriyor. Çocukluk arkadaşının ölümünü araştırmak üzere yıllar sonra memleketi olan Mardin'e dönen gazeteci İbrahim'in anlatımıyla Mardinli Hüseyin ile IŞİD zulmüne maruz kalmış Ezidi Meleknaz’ın hikayesini okuyoruz.
7.1
Üçüncü Dünya Savaşı kitabının da yazarı Burak Turna tarafından kaleme alınan Metal Fırtına kitabı Roman, Savaş türünde okuyucusu ile buluşuyor. Timaş Yayınları yayınevinden 2004 yılında 9799752631099 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Metal Fırtına isimli kitap 304 sayfadan oluşuyor. Kitap Hiç Unutamayacağım Dediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Metal Fırtına kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.3
A Game Of Thrones: Kılıçların Fırtınası 2. Cilt kitabının da yazarı George R. R. Martin tarafından kaleme alınan A Game Of Thrones: Kralların Çarpışması 1. Cilt kitabı Roman, Çeviri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2011 yılında 9789944824644 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan A Game Of Thrones: Kralların Çarpışması 1. Cilt isimli kitap 504 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sibel Alaş çevirmiştir. Kitap Fantastik Evrenlerin Kapılarını Aralayan En İyi Fantastik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. A Game Of Thrones: Kralların Çarpışması 1. Cilt kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.2
A Game Of Thrones: Kılıçların Fırtınası 2. Cilt kitabının da yazarı George R. R. Martin tarafından kaleme alınan A Game Of Thrones: Kralların Çarpışması 2. Cilt kitabı Roman, Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2011 yılında 9789944824651 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan A Game Of Thrones: Kralların Çarpışması 2. Cilt isimli kitap 504 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sibel Alaş çevirmiştir. Kitap Fantastik Evrenlerin Kapılarını Aralayan En İyi Fantastik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. A Game Of Thrones: Kralların Çarpışması 2. Cilt kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Türk Ülküsü kitabının da yazarı Hüseyin Nihal Atsız tarafından kaleme alınan Deli Kurt kitabı Roman (Yerli), Tarih türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ötüken Neşriyat yayınevinden 2012 yılında 9789754378016 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Deli Kurt isimli kitap 246 sayfadan oluşuyor. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Deli Kurt kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Sun Tzu'nun çok uzun yıllar önce yazmış olduğu bu stratejiler kitabı sadece alanlardaki savaşları değil hayatımızdaki savaşları da kazanmamıza yardımcı olacaktır.
9.4
A Storm Of Swords 2: Blood and Gold kitabının da yazarı George R. R. Martin tarafından kaleme alınan A Game Of Thrones: Kılıçların Fırtınası 2. Cilt kitabı Roman, Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2012 yılında 9789944825344 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan A Game Of Thrones: Kılıçların Fırtınası 2. Cilt isimli kitap 600 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sibel Alaş çevirmiştir. Kitap Fantastik Evrenlerin Kapılarını Aralayan En İyi Fantastik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. A Game Of Thrones: Kılıçların Fırtınası 2. Cilt kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
İhtiras Oyunu kitabının da yazarı Jerzy Kosinski tarafından kaleme alınan Boyalı Kuş kitabı Roman, Savaş türünde okuyucusu ile buluşuyor. E Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9789753900690 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Boyalı Kuş isimli kitap 239 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Aydın Emeç çevirmiştir. Kitap İntihar Eden Yazarların Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Boyalı Kuş kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.3
Bütün Oyunları 5 - Fehim Paşa Konağı kitabının da yazarı Turgut Özakman tarafından kaleme alınan Diriliş Çanakkale 1915 kitabı Roman (Yerli), Tarihi Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bilgi Yayınevi yayınevinden 2008 yılında 9789752202474 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Diriliş Çanakkale 1915 isimli kitap 688 sayfadan oluşuyor. Kitap Atatürkçü Siyaset Üzerine Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Diriliş Çanakkale 1915 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
A Game Of Thrones: Kılıçların Fırtınası 2. Cilt kitabının da yazarı George R. R. Martin tarafından kaleme alınan A Game Of Thrones: Kargaların Ziyafeti - 1. Cilt kitabı Roman, Entrika türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2012 yılında 9789944825948 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan A Game Of Thrones: Kargaların Ziyafeti - 1. Cilt isimli kitap 504 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sibel Alaş çevirmiştir. Kitap Fantastik Evrenlerin Kapılarını Aralayan En İyi Fantastik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. A Game Of Thrones: Kargaların Ziyafeti - 1. Cilt kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.4
Kurtuluş kitabının da yazarı Falih Rıfkı Atay tarafından kaleme alınan Zeytindağı kitabı Tarih, Anı, Hatıra türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pozitif Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789756461075 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Zeytindağı isimli kitap 165 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Zeytindağı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Çöküş Medeniyetler Nasıl Ayakta Kalır Ya Da Yıkılır? kitabının da yazarı Jared Diamond tarafından kaleme alınan Tüfek, Mikrop ve Çelik İnsan Topluluklarının Yazgıları kitabı Sosyoloji, Tarih türünde okuyucusu ile buluşuyor. TÜBİTAK Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789754032710 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tüfek, Mikrop ve Çelik İnsan Topluluklarının Yazgıları isimli kitap 610 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Tüfek, Mikrop ve Çelik İnsan Topluluklarının Yazgıları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.2
İnsanları Sevmelisin kitabının da yazarı Erich Maria Remarque tarafından kaleme alınan Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok kitabı Roman (Çeviri), Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9786051410319 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok isimli kitap 216 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Burhan Arpad çevirmiştir. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.2
İnsanları Sevmelisin kitabının da yazarı Erich Maria Remarque tarafından kaleme alınan Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok kitabı Roman (Çeviri), Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9786051410319 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok isimli kitap 216 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Burhan Arpad çevirmiştir. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.2
İnsanları Sevmelisin kitabının da yazarı Erich Maria Remarque tarafından kaleme alınan Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok kitabı Roman (Çeviri), Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9786051410319 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok isimli kitap 216 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Burhan Arpad çevirmiştir. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Batı Cephesinde Yeni Bir Şey Yok kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Kırk Kırık Küp / Kırk Hikaye kitabının da yazarı Nermin Bezmen tarafından kaleme alınan Kurt Seyt & Shura kitabı Roman (Yerli), Gerçek Hayat Hikayesi türünde okuyucusu ile buluşuyor. PMR Yayınları yayınevinden 2006 yılında 9759535858 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kurt Seyt & Shura isimli kitap 520 sayfadan oluşuyor. Kitap Asla Unutmak İstemediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kurt Seyt & Shura kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Kendi Hayatının Şiirini Yazanlar: Casanova, Stendhal, Tolstoy kitabının da yazarı Stefan Zweig tarafından kaleme alınan Mecburiyet kitabı , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Zeplin Kitap yayınevinden 2016 yılında 9786059691642 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mecburiyet isimli kitap 70 sayfadan oluşuyor. Mecburiyet kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Kırk Kırık Küp / Kırk Hikaye kitabının da yazarı Nermin Bezmen tarafından kaleme alınan Kurt Seyt & Murka kitabı Roman (Yerli), Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. PMR Yayınları yayınevinden 2000 yılında 9789759535810 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kurt Seyt & Murka isimli kitap 576 sayfadan oluşuyor. Kitap Ölmeden Önce Okunması Gereken 1001 Kitap listesinde de yeralmaktadır. Kurt Seyt & Murka kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.3
Kırık Heykel kitabının da yazarı Ali Çimen tarafından kaleme alınan Tarihi Değiştiren Savaşlar kitabı Tarih, İslam türünde okuyucusu ile buluşuyor. Timaş Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789752634862 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tarihi Değiştiren Savaşlar isimli kitap 432 sayfadan oluşuyor. Tarihi Değiştiren Savaşlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.3
A Game Of Thrones: Kılıçların Fırtınası 2. Cilt kitabının da yazarı George R. R. Martin tarafından kaleme alınan A Game Of Thrones: Taht Oyunları 1. Cilt kitabı Çizgi Roman, Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Akılçelen Kitaplar yayınevinden 2013 yılında 9786055381592 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan A Game Of Thrones: Taht Oyunları 1. Cilt isimli kitap 240 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Deniz Candaş çevirmiştir. A Game Of Thrones: Taht Oyunları 1. Cilt kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Neo - Takiye kitabının da yazarı Serdar Akinan tarafından kaleme alınan Kan Uykusu kitabı Yakın Tarih, İstihbarat Örgütü türünde okuyucusu ile buluşuyor. Karakutu Yayınları yayınevinden 2008 yılında 9756054735 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kan Uykusu isimli kitap 304 sayfadan oluşuyor. Kan Uykusu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
/ 9