up
ara
ÜYELER
DİĞER

Senaryo Kitapları

Yeni Çıkan Senaryo Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Senaryo kitapları

En İyi Senaryo Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Senaryo kitapları
9.1
Kış Masalı William Shakespeare kitabının da yazarı William Shakespeare tarafından kaleme alınan Hamlet kitabı Roman, Tiyatro türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789944883061 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hamlet isimli kitap 192 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sabahattin Eyüboğlu çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Hamlet kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Kış Masalı William Shakespeare kitabının da yazarı William Shakespeare tarafından kaleme alınan Romeo ve Juliet kitabı Tiyatro Oyunu, Tiyatro türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789944888004 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Romeo ve Juliet isimli kitap 148 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Özdemir Nutku çevirmiştir. Kitap Ölmeden Önce Okunması Gereken 1001 Kitap listesinde de yeralmaktadır. Romeo ve Juliet kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Binbir Hece 60 Öykü kitabının da yazarı Ferit Edgü tarafından kaleme alınan Hakkari'de Bir Mevsim kitabı Roman, Doğu Anadolu türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sel Yayıncılık yayınevinden 2006 yılında 9789755702858 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hakkari'de Bir Mevsim isimli kitap 198 sayfadan oluşuyor. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Hakkari'de Bir Mevsim kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Hiçbir eylem gerçekleştirmeden umudu bekleyişin hikayesi. Çaresizlik ve imkansızlıklar ile dolu hayatların bir yalana sıkı sıkıya sarılması anlatılıyor.
8.6
Yahudilik-Masonluk Dönmelik kitabının da yazarı Necip Fazıl Kısakürek tarafından kaleme alınan Bir Adam Yaratmak kitabı Tiyatro Oyunu, Senaryo türünde okuyucusu ile buluşuyor. Büyük Doğu Yayınları yayınevinden 2003 yılında 9789758180318 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Adam Yaratmak isimli kitap 142 sayfadan oluşuyor. Kitap Tiyatro Meraklılarının Okuması Gereken En İyi Tiyatro Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Bir Adam Yaratmak kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Kış Masalı William Shakespeare kitabının da yazarı William Shakespeare tarafından kaleme alınan Othello kitabı Tiyatro Oyunu, Dünya Klasikleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Remzi Kitabevi yayınevinden 1970 yılında 9789751415486 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Othello isimli kitap 200 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Othello kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Korkuyu Beklerken kitabının da yazarı Oğuz Atay tarafından kaleme alınan Oyunlarla Yaşayanlar kitabı Tiyatro, Tiyatro Oyunu türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 2006 yılında 9789754702101 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Oyunlarla Yaşayanlar isimli kitap 108 sayfadan oluşuyor. Kitap Kütüphanenizde Yer Alması Gereken Hazine Değerindeki Edebiyat Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Oyunlarla Yaşayanlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Kış Masalı William Shakespeare kitabının da yazarı William Shakespeare tarafından kaleme alınan Venedik Taciri kitabı Tiyatro Oyunu, Çocuk türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9786053604549 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Venedik Taciri isimli kitap 115 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Özdemir Nutku çevirmiştir. Kitap Tiyatro Meraklılarının Okuması Gereken En İyi Tiyatro Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Venedik Taciri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Kış Masalı William Shakespeare kitabının da yazarı William Shakespeare tarafından kaleme alınan Kral Lear kitabı Tiyatro, Senaryo türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789944885843 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kral Lear isimli kitap 190 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Özdemir Nutku çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kral Lear kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Not Defteri kitabının da yazarı Anton Çehov tarafından kaleme alınan Martı kitabı Rus Edebiyatı, Çocuk Edebiyatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bilge Kültür Sanat yayınevinden 2010 yılında 9786055715779 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Martı isimli kitap 96 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ergin Altay çevirmiştir. Kitap En iyi Alman yazarlar ve kitapları listesinde de yeralmaktadır. Martı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan Senaryo Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Senaryo kitapları

Diğer Senaryo Kitapları

10.0
Zulümdar kitabının da yazarı Mustafa Balbay tarafından kaleme alınan Yargıtatör kitabı Tiyatro Oyunu, Senaryo türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cumhuriyet Kitapları yayınevinden 1970 yılında 9786051400280 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yargıtatör isimli kitap 128 sayfadan oluşuyor. Yargıtatör kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zamana Karşı Orhan Kemal ve Orhan Kemal'in Babası Abdülkadir Kemali Bey'in Anıları kitaplarının da yazarı Işık Öğütçü tarafından kaleme alınan Bilinmeyen Senaryolar kitabı Senaryo, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786051419633 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bilinmeyen Senaryolar isimli kitap 560 sayfadan oluşuyor. Bilinmeyen Senaryolar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.0
Yayladan mı Geliyon kitabının da yazarı Yayladan mı Geliyon ve Hüzünlü Menekşeler kitaplarının da yazarı Yılmaz Erdoğan tarafından kaleme alınan Laz Bakkal ile Tombalak kitabı Senaryo, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sel Yayıncılık yayınevinden 2011 yılında 9789755702810 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Laz Bakkal ile Tombalak isimli kitap 140 sayfadan oluşuyor. Laz Bakkal ile Tombalak kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yatak Odası Diyalogları ve Teneke Üzerinde Midyeden Sosyeteyle Suşiye kitaplarının da yazarı Birol Güven tarafından kaleme alınan Çocuklar Duymasın kitabı Senaryo, türünde okuyucusu ile buluşuyor. yayınevinden 2016 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çocuklar Duymasın isimli kitap 200 sayfadan oluşuyor. Çocuklar Duymasın kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Yaşarken Açılan Miras kitabının da yazarı Robert Musil tarafından kaleme alınan Hayalperestler kitabı Senaryo, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Aylak Adam yayınevinden 0 yılında 9786056404320 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hayalperestler isimli kitap 157 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Cüneyt Arslan çevirmiştir. Hayalperestler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yarın Ola Hayr'ola kitabının da yazarı Denise Chalem tarafından kaleme alınan Annem Denizi İlk Kez Ellisinde Gördü kitabı Tiyatro Oyunu, Senaryo türünde okuyucusu ile buluşuyor. Mitos Boyut Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786054465224 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Annem Denizi İlk Kez Ellisinde Gördü isimli kitap 56 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Esen Özman çevirmiştir. Annem Denizi İlk Kez Ellisinde Gördü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Yan Etkiler ve Muzır Etkiler kitaplarının da yazarı Woody Allen tarafından kaleme alınan Manhattan kitabı Sinema, Senaryo türünde okuyucusu ile buluşuyor. Hil Yayınları yayınevinden 2014 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Manhattan isimli kitap 146 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye İhsan Mursaloğlu çevirmiştir. Manhattan kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Yakarıcılar (Ciltli) ve Eski Yunan Tragedyaları 4 Medea kitaplarının da yazarı Euripides tarafından kaleme alınan Helene kitabı Tiyatro Oyunu, Senaryo türünde okuyucusu ile buluşuyor. M.E.B. yayınevinden 2015 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Helene isimli kitap 128 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Vahdi Hatay çevirmiştir. Helene kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.4
Yakarıcılar (Ciltli) kitabının da yazarı Euripides tarafından kaleme alınan Medea kitabı Senaryo, Tiyatro Oyunu türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9786053320630 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Medea isimli kitap 79 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ari Çokona çevirmiştir. Medea kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5.7
Yahudilik-Masonluk Dönmelik ve Çerçeve 3 kitaplarının da yazarı Necip Fazıl Kısakürek tarafından kaleme alınan Villa Semer kitabı Roman, Senaryo türünde okuyucusu ile buluşuyor. Büyük Doğu Yayınları yayınevinden 2018 yılında 9789944144155 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Villa Semer isimli kitap 78 sayfadan oluşuyor. Villa Semer kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
3.5
Yahudilik-Masonluk Dönmelik ve Çerçeve 3 kitaplarının da yazarı Necip Fazıl Kısakürek tarafından kaleme alınan Katibim - Sen Bana Ölümü Yendirdin kitabı Roman, Senaryo türünde okuyucusu ile buluşuyor. Büyük Doğu Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789944144131 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Katibim - Sen Bana Ölümü Yendirdin isimli kitap 112 sayfadan oluşuyor. Katibim - Sen Bana Ölümü Yendirdin kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Yahudilik-Masonluk Dönmelik kitabının da yazarı Necip Fazıl Kısakürek tarafından kaleme alınan Sabır Taşı kitabı Tiyatro, Senaryo türünde okuyucusu ile buluşuyor. Büyük Doğu Yayınları yayınevinden 2005 yılında 9789758180011 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sabır Taşı isimli kitap 108 sayfadan oluşuyor. Kitap Türk Edebiyatının Mutlaka Okunması Gereken En Değerli Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Sabır Taşı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!