up
ara
ÜYELER
DİĞER

Çok Satan Senaryo Kitapları

Kitapların raflara eklenme sayıları baz alınarak en çok satan Senaryo kitapları listesi oluşturulmuştur.
9.1
Kış Masalı William Shakespeare kitabının da yazarı William Shakespeare tarafından kaleme alınan Hamlet kitabı Roman, Tiyatro türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789944883061 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hamlet isimli kitap 192 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sabahattin Eyüboğlu çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Hamlet kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Kış Masalı William Shakespeare kitabının da yazarı William Shakespeare tarafından kaleme alınan Romeo ve Juliet kitabı Tiyatro Oyunu, Tiyatro türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789944888004 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Romeo ve Juliet isimli kitap 148 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Özdemir Nutku çevirmiştir. Kitap Ölmeden Önce Okunması Gereken 1001 Kitap listesinde de yeralmaktadır. Romeo ve Juliet kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Binbir Hece 60 Öykü kitabının da yazarı Ferit Edgü tarafından kaleme alınan Hakkari'de Bir Mevsim kitabı Roman, Doğu Anadolu türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sel Yayıncılık yayınevinden 2006 yılında 9789755702858 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hakkari'de Bir Mevsim isimli kitap 198 sayfadan oluşuyor. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Hakkari'de Bir Mevsim kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Hiçbir eylem gerçekleştirmeden umudu bekleyişin hikayesi. Çaresizlik ve imkansızlıklar ile dolu hayatların bir yalana sıkı sıkıya sarılması anlatılıyor.
8.8
Kış Masalı William Shakespeare kitabının da yazarı William Shakespeare tarafından kaleme alınan Othello kitabı Tiyatro Oyunu, Dünya Klasikleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Remzi Kitabevi yayınevinden 1970 yılında 9789751415486 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Othello isimli kitap 200 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Othello kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Korkuyu Beklerken kitabının da yazarı Oğuz Atay tarafından kaleme alınan Oyunlarla Yaşayanlar kitabı Tiyatro, Tiyatro Oyunu türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 2006 yılında 9789754702101 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Oyunlarla Yaşayanlar isimli kitap 108 sayfadan oluşuyor. Kitap Kütüphanenizde Yer Alması Gereken Hazine Değerindeki Edebiyat Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Oyunlarla Yaşayanlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Kış Masalı William Shakespeare kitabının da yazarı William Shakespeare tarafından kaleme alınan Venedik Taciri kitabı Tiyatro Oyunu, Çocuk türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9786053604549 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Venedik Taciri isimli kitap 115 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Özdemir Nutku çevirmiştir. Kitap Tiyatro Meraklılarının Okuması Gereken En İyi Tiyatro Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Venedik Taciri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Yahudilik-Masonluk Dönmelik kitabının da yazarı Necip Fazıl Kısakürek tarafından kaleme alınan Bir Adam Yaratmak kitabı Tiyatro Oyunu, Senaryo türünde okuyucusu ile buluşuyor. Büyük Doğu Yayınları yayınevinden 2003 yılında 9789758180318 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Adam Yaratmak isimli kitap 142 sayfadan oluşuyor. Kitap Tiyatro Meraklılarının Okuması Gereken En İyi Tiyatro Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Bir Adam Yaratmak kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Not Defteri kitabının da yazarı Anton Çehov tarafından kaleme alınan Martı kitabı Rus Edebiyatı, Çocuk Edebiyatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bilge Kültür Sanat yayınevinden 2010 yılında 9786055715779 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Martı isimli kitap 96 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ergin Altay çevirmiştir. Kitap En iyi Alman yazarlar ve kitapları listesinde de yeralmaktadır. Martı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Kış Masalı William Shakespeare kitabının da yazarı William Shakespeare tarafından kaleme alınan Julius Caesar kitabı Roman (Çeviri), Tiyatro Oyunu türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789944880220 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Julius Caesar isimli kitap 168 sayfadan oluşuyor. Kitap Tiyatro Meraklılarının Okuması Gereken En İyi Tiyatro Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Julius Caesar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.2
kitabının da yazarı İbrahim Şinasi tarafından kaleme alınan Şair Evlenmesi kitabı Tiyatro, Türk Klasikleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kitap Zamanı Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786051000985 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şair Evlenmesi isimli kitap 59 sayfadan oluşuyor. Şair Evlenmesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Kış Masalı William Shakespeare kitabının da yazarı William Shakespeare tarafından kaleme alınan Kral Lear kitabı Tiyatro, Senaryo türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789944885843 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kral Lear isimli kitap 190 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Özdemir Nutku çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kral Lear kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Çocukluğun Soğuk Geceleri kitabının da yazarı Tezer Özlü tarafından kaleme alınan Zaman Dışı Yaşam kitabı Senaryo, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789753638890 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Zaman Dışı Yaşam isimli kitap 47 sayfadan oluşuyor. Zaman Dışı Yaşam kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.1
Not Defteri kitabının da yazarı Anton Çehov tarafından kaleme alınan Vişne Bahçesi kitabı Tiyatro, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. İmge Kitabevi yayınevinden 2007 yılında 9789755332185 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Vişne Bahçesi isimli kitap 88 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Belgi Paksoy çevirmiştir. Kitap Tiyatro Meraklılarının Okuması Gereken En İyi Tiyatro Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Vişne Bahçesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Elektra (Ciltli) kitabının da yazarı Sophokles tarafından kaleme alınan Elektra kitabı Tiyatro, Batı Edebiyatı, Batı Klasikleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786053606383 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Elektra isimli kitap 57 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Azra Erhat çevirmiştir. Kitap Hasan Ali Yücel Klasikleri Listesi listesinde de yeralmaktadır. Elektra kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Kibarlık Budalası kitabının da yazarı Jean-Baptiste Poquelin (Moliere) tarafından kaleme alınan Hastalık Hastası kitabı Roman, Tiyatro türünde okuyucusu ile buluşuyor. Oda Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789753853729 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hastalık Hastası isimli kitap 110 sayfadan oluşuyor. Kitap Tiyatro Meraklılarının Okuması Gereken En İyi Tiyatro Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Hastalık Hastası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.1
Not Defteri kitabının da yazarı Anton Çehov tarafından kaleme alınan Üç Kız Kardeş kitabı Roman, Tiyatro türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786053327004 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Üç Kız Kardeş isimli kitap 128 sayfadan oluşuyor. Üç Kız Kardeş kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
Elektra kitabının da yazarı Sophokles tarafından kaleme alınan Antigone kitabı Roman, Senaryo türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786053321934 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Antigone isimli kitap 96 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ari Çokona çevirmiştir. Kitap Hasan Ali Yücel Klasikleri Listesi listesinde de yeralmaktadır. Antigone kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Kış Masalı William Shakespeare kitabının da yazarı William Shakespeare tarafından kaleme alınan Fırtına kitabı Tiyatro Oyunu, Senaryo türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786053324096 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Fırtına isimli kitap 136 sayfadan oluşuyor. Kitap Tiyatro Meraklılarının Okuması Gereken En İyi Tiyatro Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Fırtına kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
O AĞACIN ALTINDA kitabının da yazarı Erhan Tuncer tarafından kaleme alınan Ağustos Böcekleri ve Karıncalar kitabı Senaryo, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Titanic Yayınları yayınevinden 2017 yılında 9786058243842 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ağustos Böcekleri ve Karıncalar isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor. Ağustos Böcekleri ve Karıncalar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Kış Masalı William Shakespeare kitabının da yazarı William Shakespeare tarafından kaleme alınan Hırçın Kız kitabı Roman, Tiyatro Oyunu türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786053606154 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hırçın Kız isimli kitap 125 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Özdemir Nutku çevirmiştir. Kitap Tiyatro Meraklılarının Okuması Gereken En İyi Tiyatro Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Hırçın Kız kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.1
Kış Masalı William Shakespeare kitabının da yazarı William Shakespeare tarafından kaleme alınan Onikinci Gece kitabı Tiyatro Oyunu, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Mitos Boyut Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786055127022 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Onikinci Gece isimli kitap 144 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Özdemir Nutku çevirmiştir. Kitap Tiyatro Meraklılarının Okuması Gereken En İyi Tiyatro Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Onikinci Gece kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.1
Kış Masalı William Shakespeare kitabının da yazarı William Shakespeare tarafından kaleme alınan Onikinci Gece kitabı Tiyatro Oyunu, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Mitos Boyut Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786055127022 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Onikinci Gece isimli kitap 144 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Özdemir Nutku çevirmiştir. Kitap Tiyatro Meraklılarının Okuması Gereken En İyi Tiyatro Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Onikinci Gece kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.4
Yakarıcılar (Ciltli) kitabının da yazarı Euripides tarafından kaleme alınan Medea kitabı Senaryo, Tiyatro Oyunu türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9786053320630 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Medea isimli kitap 79 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ari Çokona çevirmiştir. Medea kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Kış Masalı William Shakespeare kitabının da yazarı William Shakespeare tarafından kaleme alınan Antonius ve Kleopatra kitabı Roman, Tarih türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789754588613 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Antonius ve Kleopatra isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor. Kitap Tiyatro Meraklılarının Okuması Gereken En İyi Tiyatro Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Antonius ve Kleopatra kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
/ 9