up
ara
ÜYELER
DİĞER

En İyi Senaryo Kitapları

En yüksek oy almış kitaplar en iyi Senaryo kitapları olarak listelenmiştir.
9.6
İkinci dünya savaşı esnasında ve genç yaşta hayatını kaybeden iki şairin hayatını anlatan, aynı isimdeki filmin senaryosudur.
9.4
Yakarıcılar (Ciltli) kitabının da yazarı Euripides tarafından kaleme alınan Medea kitabı Senaryo, Tiyatro Oyunu türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9786053320630 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Medea isimli kitap 79 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ari Çokona çevirmiştir. Medea kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.2
Kış Masalı William Shakespeare kitabının da yazarı William Shakespeare tarafından kaleme alınan Coriolanus kitabı Roman, Tiyatro türünde okuyucusu ile buluşuyor. Antik Kitap yayınevinden 0 yılında 9789944184458 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Coriolanus isimli kitap 174 sayfadan oluşuyor. Coriolanus kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.1
Kış Masalı William Shakespeare kitabının da yazarı William Shakespeare tarafından kaleme alınan Hamlet kitabı Roman, Tiyatro türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789944883061 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hamlet isimli kitap 192 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sabahattin Eyüboğlu çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Hamlet kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Cyrano De Bergerac (Ciltli) kitabının da yazarı Edmond Rostand tarafından kaleme alınan Cyrano de Bergerac kitabı Roman, Senaryo türünde okuyucusu ile buluşuyor. Remzi Kitabevi yayınevinden 0 yılında 9789751412966 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Cyrano de Bergerac isimli kitap 280 sayfadan oluşuyor. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Cyrano de Bergerac kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Kış Masalı William Shakespeare kitabının da yazarı William Shakespeare tarafından kaleme alınan Romeo ve Juliet kitabı Tiyatro Oyunu, Tiyatro türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789944888004 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Romeo ve Juliet isimli kitap 148 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Özdemir Nutku çevirmiştir. Kitap Ölmeden Önce Okunması Gereken 1001 Kitap listesinde de yeralmaktadır. Romeo ve Juliet kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Kış Masalı William Shakespeare kitabının da yazarı William Shakespeare tarafından kaleme alınan Julius Caesar kitabı Roman (Çeviri), Tiyatro Oyunu türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789944880220 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Julius Caesar isimli kitap 168 sayfadan oluşuyor. Kitap Tiyatro Meraklılarının Okuması Gereken En İyi Tiyatro Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Julius Caesar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Sisifos Söyleni kitabının da yazarı Albert Camus tarafından kaleme alınan Caligula - Bütün Oyunları 2 kitabı Senaryo, Tiyatro Oyunu türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9789750724169 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Caligula - Bütün Oyunları 2 isimli kitap 136 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ayberk Erkay çevirmiştir. Caligula - Bütün Oyunları 2 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Binbir Hece 60 Öykü kitabının da yazarı Ferit Edgü tarafından kaleme alınan Hakkari'de Bir Mevsim kitabı Roman, Doğu Anadolu türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sel Yayıncılık yayınevinden 2006 yılında 9789755702858 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hakkari'de Bir Mevsim isimli kitap 198 sayfadan oluşuyor. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Hakkari'de Bir Mevsim kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.9
Önce İnsan Devekuşuna Mektuplar 1 kitabının da yazarı Haldun Taner tarafından kaleme alınan Keşanlı Ali Destanı kitabı Roman, Senaryo türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bilgi Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789754941265 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Keşanlı Ali Destanı isimli kitap 184 sayfadan oluşuyor. Keşanlı Ali Destanı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Korkuyu Beklerken kitabının da yazarı Oğuz Atay tarafından kaleme alınan Oyunlarla Yaşayanlar kitabı Tiyatro, Tiyatro Oyunu türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 2006 yılında 9789754702101 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Oyunlarla Yaşayanlar isimli kitap 108 sayfadan oluşuyor. Kitap Kütüphanenizde Yer Alması Gereken Hazine Değerindeki Edebiyat Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Oyunlarla Yaşayanlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Kış Masalı William Shakespeare ve A Midsummer Night's Dream kitaplarının da yazarı William Shakespeare tarafından kaleme alınan Kral 4. Henry kitabı Roman, Tiyatro türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2008 yılında 9786053321446 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kral 4. Henry isimli kitap 162 sayfadan oluşuyor. Kitap Hasan Ali Yücel Klasikleri Listesi listesinde de yeralmaktadır. Kral 4. Henry kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Elektra (Ciltli) kitabının da yazarı Sophokles tarafından kaleme alınan Elektra kitabı Tiyatro, Batı Edebiyatı, Batı Klasikleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786053606383 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Elektra isimli kitap 57 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Azra Erhat çevirmiştir. Kitap Hasan Ali Yücel Klasikleri Listesi listesinde de yeralmaktadır. Elektra kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Kış Masalı William Shakespeare kitabının da yazarı William Shakespeare tarafından kaleme alınan Othello kitabı Tiyatro Oyunu, Dünya Klasikleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Remzi Kitabevi yayınevinden 1970 yılında 9789751415486 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Othello isimli kitap 200 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Othello kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Kış Masalı William Shakespeare kitabının da yazarı Kış Masalı William Shakespeare ve A Midsummer Night's Dream kitaplarının da yazarı William Shakespeare tarafından kaleme alınan Kısasa Kısas kitabı Roman, Tiyatro Oyunu türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2008 yılında 9786053603672 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kısasa Kısas isimli kitap 126 sayfadan oluşuyor. Kitap Hasan Ali Yücel Klasikleri Listesi listesinde de yeralmaktadır. Kısasa Kısas kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Hiçbir eylem gerçekleştirmeden umudu bekleyişin hikayesi. Çaresizlik ve imkansızlıklar ile dolu hayatların bir yalana sıkı sıkıya sarılması anlatılıyor.
8.6
Önce İnsan Devekuşuna Mektuplar 1 ve Ölürse Ten Ölür Canlar Ölesi Değil kitaplarının da yazarı Haldun Taner tarafından kaleme alınan Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım kitabı Tiyatro Oyunu, Senaryo türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9789750832864 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım isimli kitap 132 sayfadan oluşuyor. Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Yahudilik-Masonluk Dönmelik kitabının da yazarı Necip Fazıl Kısakürek tarafından kaleme alınan Bir Adam Yaratmak kitabı Tiyatro Oyunu, Senaryo türünde okuyucusu ile buluşuyor. Büyük Doğu Yayınları yayınevinden 2003 yılında 9789758180318 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Adam Yaratmak isimli kitap 142 sayfadan oluşuyor. Kitap Tiyatro Meraklılarının Okuması Gereken En İyi Tiyatro Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Bir Adam Yaratmak kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Kış Masalı William Shakespeare kitabının da yazarı William Shakespeare tarafından kaleme alınan Cymbeline kitabı Senaryo, Tiyatro türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786053609049 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Cymbeline isimli kitap 180 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Özdemir Nutku çevirmiştir. Cymbeline kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Kış Masalı William Shakespeare kitabının da yazarı William Shakespeare tarafından kaleme alınan Kral Lear kitabı Tiyatro, Senaryo türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789944885843 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kral Lear isimli kitap 190 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Özdemir Nutku çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kral Lear kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Kış Masalı William Shakespeare kitabının da yazarı William Shakespeare tarafından kaleme alınan Venedik Taciri kitabı Tiyatro Oyunu, Çocuk türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9786053604549 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Venedik Taciri isimli kitap 115 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Özdemir Nutku çevirmiştir. Kitap Tiyatro Meraklılarının Okuması Gereken En İyi Tiyatro Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Venedik Taciri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Kış Masalı William Shakespeare kitabının da yazarı William Shakespeare tarafından kaleme alınan Fırtına kitabı Tiyatro Oyunu, Senaryo türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786053324096 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Fırtına isimli kitap 136 sayfadan oluşuyor. Kitap Tiyatro Meraklılarının Okuması Gereken En İyi Tiyatro Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Fırtına kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
Elektra kitabının da yazarı Sophokles tarafından kaleme alınan Antigone kitabı Roman, Senaryo türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786053321934 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Antigone isimli kitap 96 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ari Çokona çevirmiştir. Kitap Hasan Ali Yücel Klasikleri Listesi listesinde de yeralmaktadır. Antigone kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Kibarlık Budalası kitabının da yazarı Jean-Baptiste Poquelin (Moliere) tarafından kaleme alınan Hastalık Hastası kitabı Roman, Tiyatro türünde okuyucusu ile buluşuyor. Oda Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789753853729 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hastalık Hastası isimli kitap 110 sayfadan oluşuyor. Kitap Tiyatro Meraklılarının Okuması Gereken En İyi Tiyatro Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Hastalık Hastası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Çocukluğun Soğuk Geceleri kitabının da yazarı Tezer Özlü tarafından kaleme alınan Zaman Dışı Yaşam kitabı Senaryo, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789753638890 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Zaman Dışı Yaşam isimli kitap 47 sayfadan oluşuyor. Zaman Dışı Yaşam kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Kış Masalı William Shakespeare kitabının da yazarı William Shakespeare tarafından kaleme alınan Hırçın Kız kitabı Roman, Tiyatro Oyunu türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786053606154 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hırçın Kız isimli kitap 125 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Özdemir Nutku çevirmiştir. Kitap Tiyatro Meraklılarının Okuması Gereken En İyi Tiyatro Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Hırçın Kız kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Kış Masalı William Shakespeare kitabının da yazarı William Shakespeare tarafından kaleme alınan Antonius ve Kleopatra kitabı Roman, Tarih türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789754588613 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Antonius ve Kleopatra isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor. Kitap Tiyatro Meraklılarının Okuması Gereken En İyi Tiyatro Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Antonius ve Kleopatra kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Not Defteri kitabının da yazarı Anton Çehov tarafından kaleme alınan Martı kitabı Rus Edebiyatı, Çocuk Edebiyatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bilge Kültür Sanat yayınevinden 2010 yılında 9786055715779 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Martı isimli kitap 96 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ergin Altay çevirmiştir. Kitap En iyi Alman yazarlar ve kitapları listesinde de yeralmaktadır. Martı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
The Museum Of Innocence kitabının da yazarı Orhan Pamuk tarafından kaleme alınan Gizli Yüz kitabı Roman, Senaryo türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 1992 yılında 9789750832048 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gizli Yüz isimli kitap 128 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Orhan Pamuk Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Gizli Yüz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.1
Kış Masalı William Shakespeare kitabının da yazarı William Shakespeare tarafından kaleme alınan Onikinci Gece kitabı Tiyatro Oyunu, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Mitos Boyut Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786055127022 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Onikinci Gece isimli kitap 144 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Özdemir Nutku çevirmiştir. Kitap Tiyatro Meraklılarının Okuması Gereken En İyi Tiyatro Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Onikinci Gece kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.1
Not Defteri kitabının da yazarı Anton Çehov tarafından kaleme alınan Vişne Bahçesi kitabı Tiyatro, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. İmge Kitabevi yayınevinden 2007 yılında 9789755332185 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Vişne Bahçesi isimli kitap 88 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Belgi Paksoy çevirmiştir. Kitap Tiyatro Meraklılarının Okuması Gereken En İyi Tiyatro Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Vişne Bahçesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.1
Not Defteri kitabının da yazarı Anton Çehov tarafından kaleme alınan Üç Kız Kardeş kitabı Roman, Tiyatro türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786053327004 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Üç Kız Kardeş isimli kitap 128 sayfadan oluşuyor. Üç Kız Kardeş kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.1
Kış Masalı William Shakespeare kitabının da yazarı William Shakespeare tarafından kaleme alınan Onikinci Gece kitabı Tiyatro Oyunu, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Mitos Boyut Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786055127022 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Onikinci Gece isimli kitap 144 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Özdemir Nutku çevirmiştir. Kitap Tiyatro Meraklılarının Okuması Gereken En İyi Tiyatro Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Onikinci Gece kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Toplu Oyunları 1 Matmazel Julie - Alacaklılar kitabının da yazarı August Strindberg tarafından kaleme alınan Matmazel Julie kitabı Senaryo, Tiyatro Oyunu türünde okuyucusu ile buluşuyor. Agora Kitaplığı yayınevinden 0 yılında 9786051031859 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Matmazel Julie isimli kitap 80 sayfadan oluşuyor. Matmazel Julie kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Yahudilik-Masonluk Dönmelik kitabının da yazarı Necip Fazıl Kısakürek tarafından kaleme alınan Sabır Taşı kitabı Tiyatro, Senaryo türünde okuyucusu ile buluşuyor. Büyük Doğu Yayınları yayınevinden 2005 yılında 9789758180011 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sabır Taşı isimli kitap 108 sayfadan oluşuyor. Kitap Türk Edebiyatının Mutlaka Okunması Gereken En Değerli Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Sabır Taşı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.4
Ayyar Hamza - Kokona Yatıyor kitabının da yazarı Mehmet Ali Bey tarafından kaleme alınan Ayyar Hamza kitabı Roman, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Beyaz Balina Yayınları yayınevinden 0 yılında 9799759990687 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ayyar Hamza isimli kitap 237 sayfadan oluşuyor. Ayyar Hamza kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.3
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Raci Şaşmaz tarafından kaleme alınan Kurtlar Vadisi Unutulmaz Sözler - Diyaloglar kitabı Özlü Söz, Senaryo türünde okuyucusu ile buluşuyor. Çatı Kitapları yayınevinden 2004 yılında 9789758845170 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kurtlar Vadisi Unutulmaz Sözler - Diyaloglar isimli kitap 240 sayfadan oluşuyor. Kurtlar Vadisi Unutulmaz Sözler - Diyaloglar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.2
kitabının da yazarı İbrahim Şinasi tarafından kaleme alınan Şair Evlenmesi kitabı Tiyatro, Türk Klasikleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kitap Zamanı Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786051000985 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şair Evlenmesi isimli kitap 59 sayfadan oluşuyor. Şair Evlenmesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!