up
ara

Şiir (Çeviri) Kitapları

Yeni Çıkan Şiir (Çeviri) Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Şiir (Çeviri) kitapları

En İyi Şiir (Çeviri) Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Şiir (Çeviri) kitapları
9.1
Kış Masalı William Shakespeare kitabının da yazarı William Shakespeare tarafından kaleme alınan Soneler kitabı Şiir (Çeviri) , Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789944887014 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Soneler isimli kitap 158 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Hasan Ali Yücel çevirmiştir. Kitap Tüm Zamanların En İyi Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Soneler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Sorular Kitabı kitabının da yazarı Pablo Neruda tarafından kaleme alınan Yeryüzünde Konaklama kitabı Şiir (Çeviri) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9789750724190 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yeryüzünde Konaklama isimli kitap 232 sayfadan oluşuyor. Yeryüzünde Konaklama kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Yaralarım Aşktandır kitabının da yazarı Füruğ Ferruhzad tarafından kaleme alınan Yeryüzü Ayetleri kitabı Şiir (Çeviri) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 2007 yılında 9789750709142 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yeryüzü Ayetleri isimli kitap 116 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Makbule Aras çevirmiştir. Kitap En İyi Kadın Yazarların Mutlaka Okunması Gereken Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Yeryüzü Ayetleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.9
Yapma Cennetler kitabının da yazarı Charles Baudelaire tarafından kaleme alınan Kötülük Çiçekleri kitabı Şiir (Çeviri) , Şiir (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Varlık Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9789754342130 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kötülük Çiçekleri isimli kitap 354 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Erdoğan Alkan çevirmiştir. Kitap Kaynak sayılacak kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kötülük Çiçekleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
Kahramanın Yokluğu kitabının da yazarı Charles Bukowski tarafından kaleme alınan Suda Yan Ateşte Boğul kitabı Şiir (Çeviri) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Parantez Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789757939832 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Suda Yan Ateşte Boğul isimli kitap 216 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ümit Tosun çevirmiştir. Kitap İlginç Kitap İsimleri listesinde de yeralmaktadır. Suda Yan Ateşte Boğul kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.3
Spirits of the Dead: Tales and Poems kitabının da yazarı Edgar Allan Poe tarafından kaleme alınan Bütün Şiirleri-Edgar Allan Poe kitabı Şiir (Çeviri) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789758607846 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bütün Şiirleri-Edgar Allan Poe isimli kitap 205 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Oğuz Cebeci çevirmiştir. Kitap Kaynak sayılacak kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Bütün Şiirleri-Edgar Allan Poe kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Yapma Cennetler kitabının da yazarı Charles Baudelaire tarafından kaleme alınan Paris Sıkıntısı kitabı Roman, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789754588033 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Paris Sıkıntısı isimli kitap 117 sayfadan oluşuyor. Kitap Hasan Ali Yücel Klasikleri Listesi listesinde de yeralmaktadır. Paris Sıkıntısı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.5
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Comte De Lautreamont tarafından kaleme alınan Maldoror'un Şarkıları kitabı Şiir (Çeviri) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kırmızı Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9786055411602 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Maldoror'un Şarkıları isimli kitap 320 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Özdemir İnce çevirmiştir. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Maldoror'un Şarkıları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.2
Bir Kadına Dokunmayı Özlüyorum ve Rock Ozanları kitaplarının da yazarı Leonard Cohen tarafından kaleme alınan Sevda Kitabı kitabı Şiir (Çeviri) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Aylak Kitap yayınevinden 2015 yılında 9786054972210 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sevda Kitabı isimli kitap 248 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Gökçen Ezber çevirmiştir. Sevda Kitabı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Tanrı'dan Öyküler kitabının da yazarı Rainer Maria Rilke tarafından kaleme alınan Duino Ağıtları kitabı Şiir, Şiir türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789754587234 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Duino Ağıtları isimli kitap 43 sayfadan oluşuyor. Duino Ağıtları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan Şiir (Çeviri) Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Şiir (Çeviri) kitapları

Diğer Şiir (Çeviri) Kitapları

0.0
Zerre ve Düşler ve Seyrek Zamanlar kitaplarının da yazarı Süha Tuğtepe tarafından kaleme alınan Güzel Hayvan kitabı Şiir (Çeviri) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Adam Yayınları yayınevinden 2005 yılında 9789754188516 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Güzel Hayvan isimli kitap 80 sayfadan oluşuyor. Güzel Hayvan kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.5
Zamanımızın Bir Kahramanı kitabının da yazarı Zamanımızın Bir Kahramanı ve Şairin Ölümü kitaplarının da yazarı Mihail Yuryeviç Lermontov tarafından kaleme alınan Hançer kitabı Şiir (Çeviri) , Dünya Klasikleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786053322443 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hançer isimli kitap 172 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Ataol Behramoğlu çevirmiştir. Hançer kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yeni Bir Hayat ve Günümüz Alman Dili Eğitimi ve Edebiyatında Yeni Yaklaşımlar kitaplarının da yazarı Yüksel Kocadoru tarafından kaleme alınan Erich Fried Adını Nereye Yazayım Senin Hayatı ve Şiirleri kitabı Şiir (Çeviri) , Biyografi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Gençlik Kitabevi Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786055583637 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Erich Fried Adını Nereye Yazayım Senin Hayatı ve Şiirleri isimli kitap 124 sayfadan oluşuyor. Erich Fried Adını Nereye Yazayım Senin Hayatı ve Şiirleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
yazmayı bıraktım. Ve yeniden şiir yazmak zorunda olduğumu duyumsayıncaya kadar, yazacaklarımın, son yazdıklarımdan bu yana edinilen deneyimleri kapsayacak ölçüde yeni şiirler olacağına inanıncaya kadar şiir kaleme almayacağım."  - Ingeborg Bachmann, 1963-  Şiirin "ancak şiir yazmadan yaşanamayacaksa" yazılması gerektiğine inanan Ingeborg Bachmann'ın dizeleri, yarım yüzyıl önceki canlılığını bugün de koruyor. Tutku, acı, umut taşan bu dizeler kimi zaman coşku veriyor, çoğu zaman yürek burkuyor. Bachmann'ın gün ışığına çıkmış şiirlerinden Türkçeye kazandırılan en kapsamlı derleme olan bu kitap, edebiyatın hemen her alanında yapıt vermiş güçlü bir kalemi tanımak (ya da anımsamak) için atılacak ilk adım.
0.0
Yaşlı Gemici kitabının da yazarı Samuel Taylor Coleridge tarafından kaleme alınan Kadim Denizcinin Ezgisi kitabı Şiir (Çeviri) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. E Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789753902618 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kadim Denizcinin Ezgisi isimli kitap 103 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Tuğrul Türkkan çevirmiştir. Kadim Denizcinin Ezgisi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.5
Yaralarım Aşktandır ve Aşk Şiirleri (Furuğ Ferruhzad) kitaplarının da yazarı Füruğ Ferruhzad tarafından kaleme alınan Kederli İpek kitabı Şiir (Çeviri) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Telos Yayıncılık yayınevinden 2016 yılında 9786058495098 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kederli İpek isimli kitap 104 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Kenan Karabulut çevirmiştir. Kederli İpek kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Yaralarım Aşktandır kitabının da yazarı Füruğ Ferruhzad tarafından kaleme alınan Yeryüzü Ayetleri kitabı Şiir (Çeviri) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 2007 yılında 9789750709142 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yeryüzü Ayetleri isimli kitap 116 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Makbule Aras çevirmiştir. Kitap En İyi Kadın Yazarların Mutlaka Okunması Gereken Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Yeryüzü Ayetleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Yaralarım Aşktandır kitabının da yazarı Füruğ Ferruhzad tarafından kaleme alınan İnanalım Soğuk Mevsimin Başlangıcına kitabı Şiir (Çeviri) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Demavend yayınevinden 2015 yılında 9786059986113 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İnanalım Soğuk Mevsimin Başlangıcına isimli kitap 84 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ali Güleryüz çevirmiştir. İnanalım Soğuk Mevsimin Başlangıcına kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Yaralarım Aşktandır kitabının da yazarı Füruğ Ferruhzad tarafından kaleme alınan Bir Başka Doğuş kitabı Şiir, Şiir (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Om Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789756530061 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Başka Doğuş isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Hatice Gülcan Topkaya çevirmiştir. Bir Başka Doğuş kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Yapma Cennetler kitabının da yazarı Charles Baudelaire tarafından kaleme alınan Paris Sıkıntısı kitabı Roman, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789754588033 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Paris Sıkıntısı isimli kitap 117 sayfadan oluşuyor. Kitap Hasan Ali Yücel Klasikleri Listesi listesinde de yeralmaktadır. Paris Sıkıntısı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.9
Yapma Cennetler kitabının da yazarı Charles Baudelaire tarafından kaleme alınan Kötülük Çiçekleri kitabı Şiir (Çeviri) , Şiir (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Varlık Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9789754342130 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kötülük Çiçekleri isimli kitap 354 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Erdoğan Alkan çevirmiştir. Kitap Kaynak sayılacak kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kötülük Çiçekleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yapma Cennetler kitabının da yazarı Charles Baudelaire tarafından kaleme alınan Baudelaire - Kötülük Çiçekleri kitabı Şiir (Çeviri) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ayrıntı Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786053141051 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Baudelaire - Kötülük Çiçekleri isimli kitap 432 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ahmet Necdet çevirmiştir. Baudelaire - Kötülük Çiçekleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!