up
ara

Şiir (Yerli) Kitapları

Yeni Çıkan Şiir (Yerli) Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Şiir (Yerli) kitapları

En İyi Şiir (Yerli) Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Şiir (Yerli) kitapları
9.2
Üstü Kalsın kitabının da yazarı Cemal Süreya tarafından kaleme alınan Sevda Sözleri - Bütün Şiirleri kitabı Şiir (Yerli) , İkinci Yeni türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 2000 yılında 9789753634564 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sevda Sözleri - Bütün Şiirleri isimli kitap 320 sayfadan oluşuyor. Kitap En iyi şiirler ve şairler listesinde de yeralmaktadır. Sevda Sözleri - Bütün Şiirleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.1
Elif Gibi Sevmek 2 Aşk-ı Tevekkül kitabının da yazarı Hikmet Anıl Öztekin tarafından kaleme alınan Elif Gibi Sevmek kitabı Dram, Şiir (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yakamoz Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786056253874 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Elif Gibi Sevmek isimli kitap 179 sayfadan oluşuyor. Kitap Aşk mı? Biz Aşkı Kitaplarda Sevdik listesinde de yeralmaktadır. Elif Gibi Sevmek kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Yolun Başı kitabının da yazarı Ali Lidar tarafından kaleme alınan Alengirli Şiirler kitabı Şiir (Yerli) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786053754466 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Alengirli Şiirler isimli kitap 104 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Alengirli Şiirler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.2
Leylim Leylim kitabının da yazarı Ahmed Arif tarafından kaleme alınan Hasretinden Prangalar Eskittim kitabı Şiir (Yerli) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Metis Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789753426527 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hasretinden Prangalar Eskittim isimli kitap 184 sayfadan oluşuyor. Kitap Türk Edebiyatının En İyi Şiir Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Hasretinden Prangalar Eskittim kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Sakın Şaşırma (Ciltli) kitabının da yazarı Orhan Veli Kanık tarafından kaleme alınan Orhan Veli Bütün Şiirleri kitabı Şiir (Yerli) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750805288 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Orhan Veli Bütün Şiirleri isimli kitap 247 sayfadan oluşuyor. Kitap En iyi şiirler ve şairler listesinde de yeralmaktadır. Orhan Veli Bütün Şiirleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.6
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Kadir Zorlu tarafından kaleme alınan Bıraktığın Ne Varsa kitabı Şiir (Yerli) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Lakin Yayınevi yayınevinden 2015 yılında 9786058486249 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bıraktığın Ne Varsa isimli kitap 128 sayfadan oluşuyor. Bıraktığın Ne Varsa kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Ah Muhsin Ünlü tarafından kaleme alınan Gidiyorum Bu kitabı Şiir (Yerli) , Antoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sel Yayıncılık yayınevinden 2004 yılında 9789755702513 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gidiyorum Bu isimli kitap 84 sayfadan oluşuyor. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Gidiyorum Bu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Grapon Kağıtları kitabının da yazarı Didem Madak tarafından kaleme alınan Ah'lar Ağacı kitabı Şiir (Yerli) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Metis Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9789753428750 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ah'lar Ağacı isimli kitap 76 sayfadan oluşuyor. Kitap En iyi şiirler ve şairler listesinde de yeralmaktadır. Ah'lar Ağacı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.2
Korkulu Ustalık kitabının da yazarı Turgut Uyar tarafından kaleme alınan Büyük Saat - Bütün Şiirleri kitabı Şiir (Yerli) , Şiir türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750803376 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Büyük Saat - Bütün Şiirleri isimli kitap 644 sayfadan oluşuyor. Kitap Ma vié - Benim Tarzım Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Büyük Saat - Bütün Şiirleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Ah'lar Ağacı kitabının da yazarı Didem Madak tarafından kaleme alınan Grapon Kağıtları kitabı Şiir (Yerli) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Metis Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9789753428767 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Grapon Kağıtları isimli kitap 72 sayfadan oluşuyor. Kitap En iyi şiirler ve şairler listesinde de yeralmaktadır. Grapon Kağıtları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan Şiir (Yerli) Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Şiir (Yerli) kitapları

Diğer Şiir (Yerli) Kitapları

0.0
Zorlu Dönemeçler 2 ve Zorlu Dönemeçler 1 kitaplarının da yazarı Yusuf Cantürk tarafından kaleme alınan Hayal ve Gerçekler kitabı Şiir (Yerli) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sokak Kitapları Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786051485980 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hayal ve Gerçekler isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Hayal ve Gerçekler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zlata'nın Öyküsü - Yakın Tarihten Bir İnsanlık Dramı ve Edip'in Lastik Topu - Dostlarının ve Ailesinin Anlatımıyla Edip Cansever kitaplarının da yazarı Ülkü Uluırmak tarafından kaleme alınan Ey Gül Parmaklı Şafak kitabı Şiir (Yerli) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Papirüs Yayınevi yayınevinden 2010 yılında 9786055549046 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ey Gül Parmaklı Şafak isimli kitap 80 sayfadan oluşuyor. Ey Gül Parmaklı Şafak kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Ziya'ya Mektuplar kitabının da yazarı Cahit Sıtkı Tarancı tarafından kaleme alınan Otuz Beş Yaş - Bütün Şiirleri kitabı Şiir (Yerli) , Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9789755100173 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Otuz Beş Yaş - Bütün Şiirleri isimli kitap 276 sayfadan oluşuyor. Kitap Kesinlikle Okunması Gereken En İyi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Otuz Beş Yaş - Bütün Şiirleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zifir kitabının da yazarı Zifir ve Soğuk Yara kitaplarının da yazarı Tuğrul Keskin tarafından kaleme alınan Kanda'har kitabı Şiir (Yerli) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789752895706 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kanda'har isimli kitap 100 sayfadan oluşuyor. Kanda'har kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zeze ve Hamur Ana Öldü Yaşasın Kral kitaplarının da yazarı Suna Aras tarafından kaleme alınan Aha Çapulcu Şiir kitabı Şiir (Yerli) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pencere Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786054049776 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aha Çapulcu Şiir isimli kitap 80 sayfadan oluşuyor. Aha Çapulcu Şiir kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5.0
Zeynep ve Canımın Acısı kitaplarının da yazarı Muhammet Hasan Kaya tarafından kaleme alınan Yar'a Kalanlara kitabı Araştırma-İnceleme, Edebiyat, Felsefe-Düşünce Dil türünde okuyucusu ile buluşuyor. Karina Yayınevi yayınevinden 2019 yılında 9786057603111 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yar'a Kalanlara isimli kitap 112 sayfadan oluşuyor. Yar'a Kalanlara kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zer mi? Hiç mi? ve Zer Mi? Hiç Mi? kitaplarının da yazarı Yavuz Nufel tarafından kaleme alınan Dört Adam kitabı Şiir (Yerli) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cinius yayınevinden 2015 yılında 9786053234395 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dört Adam isimli kitap 126 sayfadan oluşuyor. Dört Adam kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zemheri Alevi kitabının da yazarı Harun Kaya tarafından kaleme alınan Akvaryum Büyüsü kitabı Şiir (Yerli) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Roza Yayınevi yayınevinden 2011 yılında 9786058499225 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Akvaryum Büyüsü isimli kitap 128 sayfadan oluşuyor. Akvaryum Büyüsü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zehirli Ağaçlar Albümü ve Zeliha'nın Ön Dişi kitaplarının da yazarı Mehmet Aycı tarafından kaleme alınan Bağ(d)at Kitabı kitabı Şiir (Yerli) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. 4 Kitap Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786055515072 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bağ(d)at Kitabı isimli kitap 87 sayfadan oluşuyor. Bağ(d)at Kitabı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zamansız Şiirler ve Gitmeli Şiirler kitaplarının da yazarı Bekir Karadeniz tarafından kaleme alınan Kervan Oldum kitabı Şiir (Yerli) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kum Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9759615622 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kervan Oldum isimli kitap 189 sayfadan oluşuyor. Kervan Oldum kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zamanın Hırçın Soluğu ve Cehennem Şiirleri kitaplarının da yazarı Berrin Taş tarafından kaleme alınan Akşam Yalnızlığı kitabı Şiir (Yerli) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. İnsancıl Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786055958299 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Akşam Yalnızlığı isimli kitap 64 sayfadan oluşuyor. Kitap En İyi Yalnızlık Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Akşam Yalnızlığı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zamanın Hırçın Soluğu kitabının da yazarı Zamanın Hırçın Soluğu ve Cehennem Şiirleri kitaplarının da yazarı Berrin Taş tarafından kaleme alınan İnsanın Ayak Sesleri kitabı Şiir (Yerli) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. İnsancıl Yayınları yayınevinden 2017 yılında 9786055958541 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İnsanın Ayak Sesleri isimli kitap 64 sayfadan oluşuyor. İnsanın Ayak Sesleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!