up
ara
ÜYELER
DİĞER

Çok Satan Şiir Kitapları

Kitapların raflara eklenme sayıları baz alınarak en çok satan Şiir kitapları listesi oluşturulmuştur.
8.6
Turgut Uyar'ın seçme şiirlerinden oluşan bu kitabı elinizden bırakamayacaksınız.
9.2
Yahudilik-Masonluk Dönmelik kitabının da yazarı Necip Fazıl Kısakürek tarafından kaleme alınan Çile kitabı Şiir, Cumhuriyet Dönemi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Büyük Doğu Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789758180127 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çile isimli kitap 497 sayfadan oluşuyor. Kitap Kütüphanenizde Yer Alması Gereken Hazine Değerindeki Edebiyat Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Çile kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
The Divine Comedy: Inferno kitabının da yazarı Dante Alighieri tarafından kaleme alınan İlahi Komedya kitabı Tiyatro Oyunu, Şiir türünde okuyucusu ile buluşuyor. Oğlak Yayıncılık yayınevinden 1308 yılında 9789753296816 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İlahi Komedya isimli kitap 976 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Rekin Teksoy çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. İlahi Komedya kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Uykuların Doğusu kitabının da yazarı Hasan Ali Toptaş tarafından kaleme alınan Yalnızlıklar kitabı Şiir (Yerli) , Şiir türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 2015 yılında 9789750506741 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yalnızlıklar isimli kitap 113 sayfadan oluşuyor. Kitap Kısacık, Okunası Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Yalnızlıklar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.2
Masallar, Hikayeler 3 kitabının da yazarı Nazım Hikmet Ran tarafından kaleme alınan Henüz Vakit Varken Gülüm kitabı Şiir, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750814068 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Henüz Vakit Varken Gülüm isimli kitap 112 sayfadan oluşuyor. Kitap Hiç Unutamayacağım Dediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Henüz Vakit Varken Gülüm kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Hidim kitabının da yazarı Özdemir Asaf tarafından kaleme alınan Dokuza Kadar On kitabı Şiir, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750817779 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dokuza Kadar On isimli kitap 112 sayfadan oluşuyor. Kitap En iyi şiirler ve şairler listesinde de yeralmaktadır. Dokuza Kadar On kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Küçük Şehzade kitabının da yazarı Cahit Zarifoğlu tarafından kaleme alınan Yedi Güzel Adam kitabı Şiir, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Beyan Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789754735413 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yedi Güzel Adam isimli kitap 136 sayfadan oluşuyor. Kitap Bir Nefeste Okunan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Yedi Güzel Adam kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Gül Dönüyor Avucumda kitabının da yazarı Edip Cansever tarafından kaleme alınan Gelmiş Bulundum - Seçme Şiirler kitabı Şiir, Cumhuriyet Dönemi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750813863 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gelmiş Bulundum - Seçme Şiirler isimli kitap 116 sayfadan oluşuyor. Kitap En iyi şiirler ve şairler listesinde de yeralmaktadır. Gelmiş Bulundum - Seçme Şiirler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.2
Korkulu Ustalık kitabının da yazarı Turgut Uyar tarafından kaleme alınan Büyük Saat - Bütün Şiirleri kitabı Şiir (Yerli) , Şiir türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750803376 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Büyük Saat - Bütün Şiirleri isimli kitap 644 sayfadan oluşuyor. Kitap Ma vié - Benim Tarzım Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Büyük Saat - Bütün Şiirleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.1
Rubailer kitabının da yazarı Ömer Hayyam tarafından kaleme alınan Dörtlükler kitabı Şiir, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789754586923 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dörtlükler isimli kitap 196 sayfadan oluşuyor. Kitap Türk Edebiyatının En İyi Şiir Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Dörtlükler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.2
Hidim kitabının da yazarı Özdemir Asaf tarafından kaleme alınan Çiçek Senfonisi kitabı Şiir, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750814907 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çiçek Senfonisi isimli kitap 488 sayfadan oluşuyor. Kitap Hazinem Dediğim Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Çiçek Senfonisi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.1
Nazım Hikmet'in Türk şiirine kazandırdığı, 17 bin mısradan ve 5 ciltten oluşan şiir ve düz yazı tekniklerinin birlikte kullanıldığı en önemli eserlerden biridir.
9.2
Çocuklar İçin Güzel Şiirler kitabının da yazarı Mehmet Akif Ersoy tarafından kaleme alınan Safahat kitabı Hikaye, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nesil Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789752693319 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Safahat isimli kitap 542 sayfadan oluşuyor. Kitap Başyapıt Niteliği Taşıyan Önemli Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Safahat kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.4
Sonsuzun Uçları kitabının da yazarı Şükrü Erbaş tarafından kaleme alınan Bütün Şiirleri 1 - Şükrü Erbaş kitabı Şiir, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kırmızı Kedi Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9786055340773 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bütün Şiirleri 1 - Şükrü Erbaş isimli kitap 194 sayfadan oluşuyor. Bütün Şiirleri 1 - Şükrü Erbaş kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.4
Sonsuzun Uçları kitabının da yazarı Şükrü Erbaş tarafından kaleme alınan Bütün Şiirleri 1 - Şükrü Erbaş kitabı Şiir, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kırmızı Kedi Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9786055340773 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bütün Şiirleri 1 - Şükrü Erbaş isimli kitap 194 sayfadan oluşuyor. Bütün Şiirleri 1 - Şükrü Erbaş kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
İnsanoğlu İsa kitabının da yazarı Halil Cibran tarafından kaleme alınan Kum ve Köpük kitabı Roman, Şiir türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786053320937 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kum ve Köpük isimli kitap 83 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Kenan Sarıalioğlu çevirmiştir. Kitap Kısacık, Okunası Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kum ve Köpük kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.3
Birhan Keskin Şiiri ve Ba kitabının da yazarı Birhan Keskin tarafından kaleme alınan Kim Bağışlayacak Beni kitabı Şiir, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Metis Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789753425131 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kim Bağışlayacak Beni isimli kitap 175 sayfadan oluşuyor. Kitap Daha Popüler Olması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kim Bağışlayacak Beni kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.1
Gül Dönüyor Avucumda kitabının da yazarı Edip Cansever tarafından kaleme alınan Sonrası Kalır 1. Kitap kitabı Şiir, İkinci Yeni türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750809385 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sonrası Kalır 1. Kitap isimli kitap 668 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Sonrası Kalır 1. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.2
Birhan Keskin Şiiri ve Ba kitabının da yazarı Birhan Keskin tarafından kaleme alınan Y'ol kitabı Şiir, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Metis Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789753425612 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Y'ol isimli kitap 73 sayfadan oluşuyor. Kitap Kadınların Okuması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Y'ol kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Erkekler İçin Divan kitabının da yazarı Murathan Mungan tarafından kaleme alınan Yaz Geçer kitabı Şiir (Yerli) , Şiir türünde okuyucusu ile buluşuyor. Metis Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789753420037 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yaz Geçer isimli kitap 89 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Murathan Mungan Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Yaz Geçer kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Kayıp Aranıyor kitabının da yazarı Sait Faik Abasıyanık tarafından kaleme alınan Şimdi Sevişme Vakti kitabı Şiir, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786053320722 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şimdi Sevişme Vakti isimli kitap 42 sayfadan oluşuyor. Şimdi Sevişme Vakti kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Of Not Being a Jew (Ciltli) kitabının da yazarı İsmet Özel tarafından kaleme alınan Erbain kitabı Şiir, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Tiyo Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786056323942 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Erbain isimli kitap 240 sayfadan oluşuyor. Kitap En iyi şiirler ve şairler listesinde de yeralmaktadır. Erbain kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Kırmızı Karanfil kitabının da yazarı Gülten Akın tarafından kaleme alınan Deli Kızın Türküsü kitabı Şiir, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750821905 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Deli Kızın Türküsü isimli kitap 112 sayfadan oluşuyor. Deli Kızın Türküsü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.2
Gül Dönüyor Avucumda kitabının da yazarı Edip Cansever tarafından kaleme alınan Sonrası Kalır 2. Kitap kitabı Şiir, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750809392 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sonrası Kalır 2. Kitap isimli kitap 518 sayfadan oluşuyor. Sonrası Kalır 2. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.4
Sonsuzun Uçları kitabının da yazarı Şükrü Erbaş tarafından kaleme alınan Bütün Şiirleri 2 - Şükrü Erbaş kitabı Şiir (Yerli) , türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kırmızı Kedi Yayınevi yayınevinden 2013 yılında 9786055340926 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bütün Şiirleri 2 - Şükrü Erbaş isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. Bütün Şiirleri 2 - Şükrü Erbaş kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
/ 224