up
ara

Sinema Kitapları

Yeni Çıkan Sinema Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Sinema kitapları

En İyi Sinema Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Sinema kitapları
7.9
Not Defteri kitabının da yazarı Anton Çehov tarafından kaleme alınan Martı kitabı Rus Edebiyatı, Çocuk Edebiyatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bilge Kültür Sanat yayınevinden 2010 yılında 9786055715779 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Martı isimli kitap 96 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ergin Altay çevirmiştir. Kitap En iyi Alman yazarlar ve kitapları listesinde de yeralmaktadır. Martı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.3
Spiderman 2 - Filmin Öyküsü kitabının da yazarı Kate Egan tarafından kaleme alınan Açlık Oyunları Dünyası (Film Kitabı) kitabı Sinema, Sinema Filmleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2012 yılında 9786055289041 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Açlık Oyunları Dünyası (Film Kitabı) isimli kitap 192 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sevinç Seyla Tezcan çevirmiştir. Kitap Kadınlara Hediye Edilebilecek Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Açlık Oyunları Dünyası (Film Kitabı) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.6
Hüzün ve Tesadüf kitabının da yazarı Mustafa Kutlu tarafından kaleme alınan Anadolu Yakası kitabı Hikaye, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Dergah Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9789759952990 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Anadolu Yakası isimli kitap 207 sayfadan oluşuyor. Anadolu Yakası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.6
İkinci dünya savaşı esnasında ve genç yaşta hayatını kaybeden iki şairin hayatını anlatan, aynı isimdeki filmin senaryosudur.
9.1
Spiderman 2 - Filmin Öyküsü kitabının da yazarı Kate Egan tarafından kaleme alınan Açlık Oyunları - Haraçları Tanıyalım kitabı Sinema, Sinema Filmleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2012 yılında 9786055360986 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Açlık Oyunları - Haraçları Tanıyalım isimli kitap 128 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sevinç Seyla Tezcan çevirmiştir. Açlık Oyunları - Haraçları Tanıyalım kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.8
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Werner Herzog tarafından kaleme alınan Buzda Yürüyüş - Münih Paris kitabı Sinema, Anı, Hatıra türünde okuyucusu ile buluşuyor. Jaguar Kitap yayınevinden 2016 yılında 9786056587856 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Buzda Yürüyüş - Münih Paris isimli kitap 106 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ali Bolcakan çevirmiştir. Buzda Yürüyüş - Münih Paris kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
Peri Gazozu kitabının da yazarı Ercan Kesal tarafından kaleme alınan Evvel Zaman kitabı Sinema, Sanat türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786053753780 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Evvel Zaman isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. Evvel Zaman kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.6
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Gene D. Phillips tarafından kaleme alınan Stanley Kubrick kitabı Sanat, Sinema türünde okuyucusu ile buluşuyor. Agora Kitaplığı yayınevinden 0 yılında 9789944916776 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Stanley Kubrick isimli kitap 288 sayfadan oluşuyor. Stanley Kubrick kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Mark Kermode tarafından kaleme alınan Esaretin Bedeli kitabı Sinema, Sinema Filmleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alfa Basım Yayım Dağıtım yayınevinden 2013 yılında 9786051069371 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Esaretin Bedeli isimli kitap 140 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Hakkı Doğan Dalay çevirmiştir. Esaretin Bedeli kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Türk Sinemasında Yeni Konumlar kitabının da yazarı Burçak Evren tarafından kaleme alınan Aktör Tuncel Kurtiz kitabı Sinema, Sinema Sanatçıları türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Koza yayınevinden 2007 yılında 9789759811471 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aktör Tuncel Kurtiz isimli kitap 252 sayfadan oluşuyor. Aktör Tuncel Kurtiz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan Sinema Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Sinema kitapları

Diğer Sinema Kitapları

0.0
Zeki Ökten - Yeşilçam'da Özgün Bir Yönetmen ve Ömer Kavur - Sinemamızda Bir Auteur kitaplarının da yazarı Şükran Kuyucak Esen tarafından kaleme alınan Türk Sinemasının Kilometre Taşları kitabı Sanat, Sinema türünde okuyucusu ile buluşuyor. Agora Kitaplığı yayınevinden 2013 yılında 9786051030609 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Türk Sinemasının Kilometre Taşları isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor. Kitap Sinemayla İlgilenenlerin Mutlaka Okuması Gereken En İyi Sinema Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Türk Sinemasının Kilometre Taşları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zekat Kitabım ve Hac Kitabım kitaplarının da yazarı Bilal Yorulmaz tarafından kaleme alınan Sinema ve Din Eğitimi kitabı Sinema, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Dem Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786054036615 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sinema ve Din Eğitimi isimli kitap 320 sayfadan oluşuyor. Sinema ve Din Eğitimi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zekat Kitabım ve Hac Kitabım kitaplarının da yazarı Bilal Yorulmaz tarafından kaleme alınan İzlenesi Filmler kitabı Sinema, Sinema Filmleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Rağbet Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786055378950 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İzlenesi Filmler isimli kitap 232 sayfadan oluşuyor. İzlenesi Filmler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yurttaş Kane kitabının da yazarı Laura Mulvey tarafından kaleme alınan Saniyede 24 Kare Ölüm kitabı Sanat, Sinema türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doruk Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9789755535555 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Saniyede 24 Kare Ölüm isimli kitap 248 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Selin Dingiloğlu çevirmiştir. Kitap Sinemayla İlgilenenlerin Mutlaka Okuması Gereken En İyi Sinema Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Saniyede 24 Kare Ölüm kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yönetmenlik kitabının da yazarı Mike Goodridge tarafından kaleme alınan Sinematografi kitabı Sinema, Sanat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Remzi Kitabevi yayınevinden 2012 yılında 9789751415936 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sinematografi isimli kitap 192 sayfadan oluşuyor. Sinematografi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Yönetmenlerin İzinde Macar Sineması kitabının da yazarı Tolga Yalur tarafından kaleme alınan Benim Adım Kes - Ken Loach Söyleşileri kitabı Sanat, Sinema türünde okuyucusu ile buluşuyor. Agora Kitaplığı yayınevinden 2015 yılında 9786051032771 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Benim Adım Kes - Ken Loach Söyleşileri isimli kitap 272 sayfadan oluşuyor. Benim Adım Kes - Ken Loach Söyleşileri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Yıldız Savaşları filmini neden ünlü olduğunu, neden çok başarılı olduğunu, neden bu kadar hayran kitlesi olduğunu ve neden sinema tarihinde bir dönüm noktası olduğunu anlamaya ve anlatmaya çalışan bir film incelemesi.
0.0
Yedinci Mühür ve Aynadaki Gibi / Sessizlik... kitaplarının da yazarı Ingmar Bergman tarafından kaleme alınan Sinematografi İnsan Yüzüdür kitabı Sanat, Sinema türünde okuyucusu ile buluşuyor. Agora Kitaplığı yayınevinden 2011 yılında 9786051031439 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sinematografi İnsan Yüzüdür isimli kitap 320 sayfadan oluşuyor. Sinematografi İnsan Yüzüdür kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yazılar Filmatik ve Şarkılarımız Ölmesin kitaplarının da yazarı Yılmaz Onay tarafından kaleme alınan Toplu Oyunları 3 - Bu Zamlar Bana Karşı / Bir Yiğit Masal Kuranda (Dev Masalı) / Sonsuz Operet kitabı Sinema, Tiyatro türünde okuyucusu ile buluşuyor. Mitos Boyut Yayınları yayınevinden 2018 yılında 9786055127107 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Toplu Oyunları 3 - Bu Zamlar Bana Karşı / Bir Yiğit Masal Kuranda (Dev Masalı) / Sonsuz Operet isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. Toplu Oyunları 3 - Bu Zamlar Bana Karşı / Bir Yiğit Masal Kuranda (Dev Masalı) / Sonsuz Operet kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Yan Etkiler ve Muzır Etkiler kitaplarının da yazarı Woody Allen tarafından kaleme alınan Manhattan kitabı Sinema, Senaryo türünde okuyucusu ile buluşuyor. Hil Yayınları yayınevinden 2014 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Manhattan isimli kitap 146 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye İhsan Mursaloğlu çevirmiştir. Manhattan kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Western ve Amerika Bir Ulus - Uygarlık Kurgusu ve Paradoksal Sanat Sinema kitaplarının da yazarı Metin Gönen tarafından kaleme alınan Hollywood Sineması kitabı Sanat, Sinema türünde okuyucusu ile buluşuyor. Es Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9789758716739 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hollywood Sineması isimli kitap 114 sayfadan oluşuyor. Kitap Sinemayla İlgilenenlerin Mutlaka Okuması Gereken En İyi Sinema Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Hollywood Sineması kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Video ve Film Kurgusuna Giriş ve Televizyon ve... kitaplarının da yazarı Bülent Küçükerdoğan tarafından kaleme alınan Sinemada Kurgu ve Eisenstein kitabı Sanat, Sinema türünde okuyucusu ile buluşuyor. Hayalperest Yayınevi yayınevinden 2016 yılında 9786058502536 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sinemada Kurgu ve Eisenstein isimli kitap 165 sayfadan oluşuyor. Sinemada Kurgu ve Eisenstein kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!