up
ara
ÜYELER
DİĞER

Siyaset Kitapları

Yeni Çıkan Siyaset Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Siyaset kitapları

En İyi Siyaset Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Siyaset kitapları
9.0
Hayvan Çiftliği, bir hayvan çiftliğinde yaşanan olaylar üzerinden 1940'lardaki reel sosyalizmi eleştiren politik bir romandır.
9.1
1949 yılında yazılan roman, 1984 yılına yönelik bir disutopya, totaliter rejimlere haklı bir şekilde eleştiri niteliğindedir. Ortaya koyduğu "big brother is watching you" sloganı günümüze kadar ilgisini kaybetmemiştir. Romanda dünya sadece 3 büyük devletten oluşur ve bu devletlerin de birbirleriyle sürekli savaş halinde olmasından kaynaklanan bir baskı ortamı vardır. George Orwell romanı yazdıktan 1 sene sonra hayatını kaybetmiştir.
8.5
Grigory Petrov'un farklı zamanlarda çıktığı Finlandiya seyahatlerindeki notlarından oluşan kitap, az sayıda aydın ve din adamlarından oluşan bir grubun köyleri gezip gönüş tokluğu ve özverili çalışmalarıyla insanlası nasıl motive ederek kalkınma hamlesi başlattıklarını anlatmaktadır.
8.1
İstanbul'un 2000 sene önceki tarihi ile bugünkü tarihini içiçe anlatmaya çalışan, bunu anlatırken de aslında "tarih değişse de ilkellik, hırs, ihtiras, çıkarcılığın" yani "insanın" değişmediği vurgulanıyor.
9.2
Abim Deniz, Hamdi Gezmiş'in abisi Deniz Gezmiş ile ilgili anılarından oluşuyor. Kitap, Deniz Gezmiş hakkında bugüne kadar bilinen yanlış bilgileri çürüterek, gerçekleri en yakınının gözünden okurlara yansıtıyor.
8.6
Çocukluğum kitabının da yazarı Lev Nikolayeviç Tolstoy tarafından kaleme alınan Savaş ve Barış kitabı Siyaset, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9789750512322 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Savaş ve Barış isimli kitap 1823 sayfadan oluşuyor. Kitap Hiç Unutamayacağım Dediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Savaş ve Barış kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Menon kitabının da yazarı Platon tarafından kaleme alınan Devlet kitabı Yönetim ve Devlet Üzerine, İnsan ve Toplum türünde okuyucusu ile buluşuyor. Araf Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9786055205935 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Devlet isimli kitap 388 sayfadan oluşuyor. Kitap Asla Unutmak İstemediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Devlet kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
The Museum Of Innocence kitabının da yazarı Orhan Pamuk tarafından kaleme alınan Kar kitabı Roman, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 2002 yılında 9789750825910 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kar isimli kitap 460 sayfadan oluşuyor. Kitap Kadınların Okuması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.1
Çeşitli gazetelerdeki köşe yazılarından derleyerek oluşturduğu bir kitap.
7.9
Dört Güzeller kitabının da yazarı İskender Pala tarafından kaleme alınan İki Darbe Arasında kitabı Siyaset, Anı, Hatıra türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kapı Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786054322053 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İki Darbe Arasında isimli kitap 265 sayfadan oluşuyor. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. İki Darbe Arasında kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan Siyaset Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Siyaset kitapları

Diğer Siyaset Kitapları

0.0
Zulümdar ve Silivri Toplama Kampı Zulümhane kitaplarının da yazarı Mustafa Balbay tarafından kaleme alınan Sü-lale Devri kitabı Tarih, Araştırma - İnceleme türünde okuyucusu ile buluşuyor. Halk Kitabevi yayınevinden 2016 yılında 9786059350501 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sü-lale Devri isimli kitap 232 sayfadan oluşuyor. Sü-lale Devri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zulümdar ve Silivri Toplama Kampı Zulümhane kitaplarının da yazarı Mustafa Balbay tarafından kaleme alınan Irak Bataklığında Türk-Amerikan İlişkileri kitabı Siyaset, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cumhuriyet Kitapları yayınevinden 2018 yılında 9789756747667 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Irak Bataklığında Türk-Amerikan İlişkileri isimli kitap 456 sayfadan oluşuyor. Irak Bataklığında Türk-Amerikan İlişkileri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Zulümdar ve Silivri Toplama Kampı Zulümhane kitaplarının da yazarı Mustafa Balbay tarafından kaleme alınan Güvercin, Kurt, Bir de Arı Ele Geçirince İktidarı... kitabı Siyaset, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bilgi Yayınevi yayınevinden 2014 yılında 9789754949971 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Güvercin, Kurt, Bir de Arı Ele Geçirince İktidarı... isimli kitap 222 sayfadan oluşuyor. Güvercin, Kurt, Bir de Arı Ele Geçirince İktidarı... kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Zulümdar ve Silivri Toplama Kampı Zulümhane kitaplarının da yazarı Mustafa Balbay tarafından kaleme alınan 12 Eylül'ün Sol-Kırımı 78'liler kitabı Siyaset, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cumhuriyet Kitapları yayınevinden 2017 yılında 9789944150880 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan 12 Eylül'ün Sol-Kırımı 78'liler isimli kitap 256 sayfadan oluşuyor. 12 Eylül'ün Sol-Kırımı 78'liler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zulümdar kitabının da yazarı Zulümdar ve Silivri Toplama Kampı Zulümhane kitaplarının da yazarı Mustafa Balbay tarafından kaleme alınan Suriye Raporu kitabı Siyaset, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cumhuriyet Kitapları yayınevinden 2012 yılında 9789756747995 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Suriye Raporu isimli kitap 288 sayfadan oluşuyor. Suriye Raporu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.9
Zulümdar kitabının da yazarı Mustafa Balbay tarafından kaleme alınan Silivri Toplama Kampı Zulümhane kitabı Siyaset, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cumhuriyet Kitapları yayınevinden 1970 yılında 9786055525347 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Silivri Toplama Kampı Zulümhane isimli kitap 335 sayfadan oluşuyor. Silivri Toplama Kampı Zulümhane kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zorlu Yol ve Anadolu Direnişi kitaplarının da yazarı Aslan Değirmenci tarafından kaleme alınan Kürt Sorununda Yeni Dönem kitabı Siyaset, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Vadi Yayınları yayınevinden 2017 yılında 9786055830090 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kürt Sorununda Yeni Dönem isimli kitap 232 sayfadan oluşuyor. Kürt Sorununda Yeni Dönem kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zor Zamanlarda İktisat kitabının da yazarı Gökçer Özgür tarafından kaleme alınan Neo-Liberal Saldırı, Kriz ve İnsanlık kitabı Siyaset, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ütopya Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9789758382057 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Neo-Liberal Saldırı, Kriz ve İnsanlık isimli kitap 494 sayfadan oluşuyor. Neo-Liberal Saldırı, Kriz ve İnsanlık kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Ziman u Raman kitabının da yazarı Şefik Beyaz tarafından kaleme alınan Kültürel Çoğulculuk Demokrasi ve Kürt Sorunu kitabı Siyaset, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Peri Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9758245597 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kültürel Çoğulculuk Demokrasi ve Kürt Sorunu isimli kitap 100 sayfadan oluşuyor. Kültürel Çoğulculuk Demokrasi ve Kürt Sorunu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zilha Günü ve Angelika kitaplarının da yazarı Yıldız Ramazanoğlu tarafından kaleme alınan İşgal Kadınları kitabı Siyaset, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kapı Yayınları yayınevinden 2017 yılında 9786054683697 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İşgal Kadınları isimli kitap 235 sayfadan oluşuyor. İşgal Kadınları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zilha Günü ve Angelika kitaplarının da yazarı Yıldız Ramazanoğlu tarafından kaleme alınan Görme Bahçesi kitabı Siyaset, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Timaş Yayınları yayınevinden 2012 yılında 9786050802795 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Görme Bahçesi isimli kitap 224 sayfadan oluşuyor. Görme Bahçesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Zihin, Ahlak ve Beden Eğitimi kitabının da yazarı Herbert Spencer tarafından kaleme alınan Devlete Karşı İnsan kitabı Felsefe, Siyaset türünde okuyucusu ile buluşuyor. Litera yayınevinden 2016 yılında 9786059925488 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Devlete Karşı İnsan isimli kitap 279 sayfadan oluşuyor. Devlete Karşı İnsan kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!