up
ara

Siyasi Kitapları

Yeni Çıkan Siyasi Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Siyasi kitapları

En İyi Siyasi Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Siyasi kitapları
9.0
Hayvan Çiftliği, bir hayvan çiftliğinde yaşanan olaylar üzerinden 1940'lardaki reel sosyalizmi eleştiren politik bir romandır.
8.8
Arafat'ta Bir Çocuk kitabının da yazarı Zülfü Livaneli tarafından kaleme alınan Son Ada kitabı Roman, Siyasi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2008 yılında 9786050916362 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Son Ada isimli kitap 196 sayfadan oluşuyor. Kitap Orhan Kemal Roman Ödülü Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Son Ada kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
The Museum Of Innocence kitabının da yazarı Orhan Pamuk tarafından kaleme alınan Kar kitabı Roman, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 2002 yılında 9789750825910 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kar isimli kitap 460 sayfadan oluşuyor. Kitap Kadınların Okuması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Aşk kitabının da yazarı Henri Beyle Stendhal tarafından kaleme alınan Kırmızı ve Siyah kitabı Roman (Çeviri), Dünya Klasikleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 2013 yılında 9789750512193 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kırmızı ve Siyah isimli kitap 596 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Cemal Bâli Akal çevirmiştir. Kitap Tüm Zamanların En İyi Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Kırmızı ve Siyah kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Efendi: Beyaz Türklerin Büyük Sırrı kitabının da yazarı Soner Yalçın tarafından kaleme alınan Reis kitabı Siyasi, Siyaset türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9786050903393 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Reis isimli kitap 349 sayfadan oluşuyor. Reis kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.4
Mehdix kitabının da yazarı Turgay Güler tarafından kaleme alınan Sır Küpü - Kaos Teorisi kitabı Roman, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Hayat Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786051510149 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sır Küpü - Kaos Teorisi isimli kitap 264 sayfadan oluşuyor. Kitap Filmi Çekilmesi Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Sır Küpü - Kaos Teorisi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Köle Olmayacağız kitabının da yazarı Aliya İzzetbegoviç tarafından kaleme alınan İslam Deklarasyonu kitabı Siyasi, İslam Felsefesi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Fide Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789944432085 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İslam Deklarasyonu isimli kitap 101 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Rahman Ademi çevirmiştir. Kitap İslamı doğru anlatan İslami kitaplar listesinde de yeralmaktadır. İslam Deklarasyonu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.6
Türkan kitabının da yazarı Ayşe Kulin tarafından kaleme alınan Güneşe Dön Yüzünü kitabı Öykü (Yerli), Siyasi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789752892521 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Güneşe Dön Yüzünü isimli kitap 82 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Ayşe Kulin Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Güneşe Dön Yüzünü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.4
Ey Oğul (Sohbet-003/P16) kitabının da yazarı İmam Gazali tarafından kaleme alınan Dil Belası kitabı Siyasi, İslam Felsefesi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Semerkand Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786055455668 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dil Belası isimli kitap 248 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Muhammed Hakan Öner çevirmiştir. Kitap Zaman kaybı olan kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Dil Belası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Siyasetname'den Bilgelik Hikayeleri kitabının da yazarı Nizamü'l Mülk tarafından kaleme alınan Siyasetname kitabı Tarih, Siyasi türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789944887427 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Siyasetname isimli kitap 365 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Mehmet Taha Ayar çevirmiştir. Kitap Hasan Ali Yücel Klasikleri Listesi listesinde de yeralmaktadır. Siyasetname kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan Siyasi Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Siyasi kitapları

Diğer Siyasi Kitapları

9.0
Zübde-i Vekayiat kitabının da yazarı Defterdar Sarı Mehmed Paşa tarafından kaleme alınan Devlet Adamlarına Öğütler kitabı Siyasi, Siyasi Tarih türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kültür Bakanlığı Yayınları yayınevinden 1992 yılında 975-17-0581-9 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Devlet Adamlarına Öğütler isimli kitap 174 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Hüseyin Ragıp UĞURAL çevirmiştir. Devlet Adamlarına Öğütler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Zihin Kontrol ve Amerikan İstihbarat Belgeleriyle Kürtler kitaplarının da yazarı Ömer Özkaya tarafından kaleme alınan Amerikan İstihbarat Belgeleriyle Kürtler (Ciltli) kitabı Siyasi, Kürt Tarihi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2008 yılında 9786053430858 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Amerikan İstihbarat Belgeleriyle Kürtler (Ciltli) isimli kitap 432 sayfadan oluşuyor. Amerikan İstihbarat Belgeleriyle Kürtler (Ciltli) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Yer Eksi İki kitabının da yazarı Hakan Evrensel tarafından kaleme alınan Güneydoğudan Öyküler kitabı Siyasi, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alfa Basım Yayım Dağıtım yayınevinden 0 yılında 9789752974937 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Güneydoğudan Öyküler isimli kitap 566 sayfadan oluşuyor. Güneydoğudan Öyküler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yenilgi Tuzağı ve Resmi Tarih Tartışmaları 8 kitaplarının da yazarı Fikret Başkaya tarafından kaleme alınan Akıntıya Karşı Yazılar kitabı Politik, Siyasi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Özgür Üniversite Kitaplığı yayınevinden 2016 yılında 9789758449194 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Akıntıya Karşı Yazılar isimli kitap 220 sayfadan oluşuyor. Kitap Okunası ve Tavsiye Edilesi Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Akıntıya Karşı Yazılar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yeni Bir İstanbul; Çanakkale... kitabının da yazarı Cengiz Sani tarafından kaleme alınan Kentsel Dönüşümün Kürt Meselesi ve İstanbul Trafiği Açısından Önemi kitabı Siyasi, İnsan ve Toplum türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cinius Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786051276656 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kentsel Dönüşümün Kürt Meselesi ve İstanbul Trafiği Açısından Önemi isimli kitap 184 sayfadan oluşuyor. Kentsel Dönüşümün Kürt Meselesi ve İstanbul Trafiği Açısından Önemi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Yedinci kitabının da yazarı Yedinci ve 68 Devrim Plajı kitaplarının da yazarı Halil Gökhan tarafından kaleme alınan Demokrasi Öldü mü? kitabı Siyasi, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kafe Kültür Yayıncılık yayınevinden 2011 yılında 9786055249076 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Demokrasi Öldü mü? isimli kitap 157 sayfadan oluşuyor. Demokrasi Öldü mü? kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yalçın Küçük & Saralı Putlar Tarihi ve Okyanus Ötesi Gerçeği kitaplarının da yazarı Aytekin Gezici tarafından kaleme alınan Dünyayı Yöneten Derin Güç İstihbarat kitabı Siyasi, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Tutku Yayınevi yayınevinden 2010 yılında 9786054756346 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dünyayı Yöneten Derin Güç İstihbarat isimli kitap 312 sayfadan oluşuyor. Dünyayı Yöneten Derin Güç İstihbarat kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yakın Tarihimizde Siyasi Cinayetler İkinci Cilt ve Bilinmeyen Yakın Tarih Seti (17 Kitap Takım) kitaplarının da yazarı Mustafa Müftüoğlu tarafından kaleme alınan Yakın Tarihimizde Siyasi Cinayetler (4 Cilt Takım) kitabı Siyasi, Siyasi Tarih türünde okuyucusu ile buluşuyor. Başak Yayınları yayınevinden 2010 yılında 2880000111399 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yakın Tarihimizde Siyasi Cinayetler (4 Cilt Takım) isimli kitap 1040 sayfadan oluşuyor. Yakın Tarihimizde Siyasi Cinayetler (4 Cilt Takım) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Türkiye'de Planlamanın Yükselişi ve Çöküşü 1960-1980 ve Dünya'da ve Türkiye'de Bilim, Teknoloji ve Politika kitaplarının da yazarı Ergun Türkcan tarafından kaleme alınan Tarihten Teknolojiye kitabı Araştırma - İnceleme, Tarih türünde okuyucusu ile buluşuyor. Destek Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9786054771509 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tarihten Teknolojiye isimli kitap 464 sayfadan oluşuyor. Tarihten Teknolojiye kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Türkiye Sol Tarihinde Yöntem ve Tartışmalar ve Yolları Birleştirmek kitaplarının da yazarı Aydemir Güler tarafından kaleme alınan Son Kriz kitabı Siyasi, Ekonomi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yazılama Yayınevi yayınevinden 2012 yılında 9786055892050 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Son Kriz isimli kitap 228 sayfadan oluşuyor. Son Kriz kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.6
Türkan kitabının da yazarı Ayşe Kulin tarafından kaleme alınan Güneşe Dön Yüzünü kitabı Öykü (Yerli), Siyasi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789752892521 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Güneşe Dön Yüzünü isimli kitap 82 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Ayşe Kulin Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Güneşe Dön Yüzünü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Türk Dünyası Yeni ve Yakın Çağda kitabının da yazarı Türk Dünyası Yeni ve Yakın Çağda ve Eskiçağ Medeniyetleri Tarihi kitaplarının da yazarı Ekrem Memiş tarafından kaleme alınan Tarihi Coğrafyaya Giriş kitabı Coğrafya, Siyasi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ekin Basım Yayın yayınevinden 1970 yılında 9786055335700 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tarihi Coğrafyaya Giriş isimli kitap 64 sayfadan oluşuyor. Tarihi Coğrafyaya Giriş kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!