up
ara
ÜYELER
DİĞER

Çok Satan Sosyal Medya Kitapları

Kitapların raflara eklenme sayıları baz alınarak en çok satan Sosyal Medya kitapları listesi oluşturulmuştur.
0.0
İnternette Pazarlama kitabının da yazarı İbrahim Kırçova tarafından kaleme alınan Sosyal Medya Pazarlama kitabı İş Dünyası, Satış ve Pazarlama türünde okuyucusu ile buluşuyor. Beta Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786053334422 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sosyal Medya Pazarlama isimli kitap 181 sayfadan oluşuyor. Sosyal Medya Pazarlama kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.3
Her Şeyin Başı Blog ve Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir 1 kitaplarının da yazarı Salih Seçkin Sevinç tarafından kaleme alınan Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya kitabı Sosyoloji, Sosyal Medya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Optimist yayınevinden 2008 yılında 9786054538652 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya isimli kitap 172 sayfadan oluşuyor. Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Funda Güleç Yalçın tarafından kaleme alınan Küçük İşletmeler İçin Sosyal Medya kitabı İşletme, Sosyal Medya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Abaküs Kitap yayınevinden 2016 yılında 9786059129589 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Küçük İşletmeler İçin Sosyal Medya isimli kitap 264 sayfadan oluşuyor. Küçük İşletmeler İçin Sosyal Medya kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Ray Poynter tarafından kaleme alınan İnternet ve Sosyal Medya Araştırmaları El Kitabı kitabı Sosyoloji, Sosyal Medya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Optimist yayınevinden 2017 yılında 9786054538133 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İnternet ve Sosyal Medya Araştırmaları El Kitabı isimli kitap 552 sayfadan oluşuyor. İnternet ve Sosyal Medya Araştırmaları El Kitabı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Kardeşlik Kulübü kitabının da yazarı Koray Odabaşı tarafından kaleme alınan İnternette Pazarlama ve Sosyal Medya Stratejileri kitabı İşletme, Muhasebe türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cinius Yayınları yayınevinden 2007 yılında 9789944126472 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İnternette Pazarlama ve Sosyal Medya Stratejileri isimli kitap 256 sayfadan oluşuyor. İnternette Pazarlama ve Sosyal Medya Stratejileri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Sosyal Medya Araştırmaları 3 kitabının da yazarı Ali Büyükaslan tarafından kaleme alınan Sosyal Medya Araştırmaları - 1 kitabı İnternet, Sosyal Medya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Çizgi Kitabevi Yayınları yayınevinden 2009 yılında 9786055022051 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sosyal Medya Araştırmaları - 1 isimli kitap 335 sayfadan oluşuyor. Sosyal Medya Araştırmaları - 1 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Ümit Sanlav tarafından kaleme alınan Sosyal Medya Savaşları kitabı İletişim, Medya, Sosyal Medya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Hayat Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9786051510668 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sosyal Medya Savaşları isimli kitap 168 sayfadan oluşuyor. Sosyal Medya Savaşları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Büyüyen Yerel Markaların Pazarlama Uygulamaları kitabının da yazarı Hatice Doğan Südaş tarafından kaleme alınan Tüketici Olma Sürecinde Sosyal Ağlarda Kurulan İletişim kitabı İş Dünyası, Sosyal Medya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Karahan Kitabevi yayınevinden 2015 yılında 9786054989515 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Tüketici Olma Sürecinde Sosyal Ağlarda Kurulan İletişim isimli kitap 172 sayfadan oluşuyor. Tüketici Olma Sürecinde Sosyal Ağlarda Kurulan İletişim kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Hülle ve Töre ve Hazar ile Çağrı kitaplarının da yazarı İsmail Polat tarafından kaleme alınan Sanal Alemde Kadın Olmak kitabı Psikoloji, Kadın türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sokak Kitapları Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9786051482828 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sanal Alemde Kadın Olmak isimli kitap 212 sayfadan oluşuyor. Sanal Alemde Kadın Olmak kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Katılımın E-Hali - Gençlerin Sanal Alemi kitabının da yazarı Aslı Telli Aydemir tarafından kaleme alınan Siyasetin Yeni Hali: Vaka-i Sosyal Medya - Seçimden Seçime, Gezi Direnişi'nden Hükümet Cemaat Çatışmasına kitabı İletişim, Medya, Sosyal Medya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kalkedon Yayıncılık yayınevinden 2014 yılında 9786054979103 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Siyasetin Yeni Hali: Vaka-i Sosyal Medya - Seçimden Seçime, Gezi Direnişi'nden Hükümet Cemaat Çatışmasına isimli kitap 170 sayfadan oluşuyor. Siyasetin Yeni Hali: Vaka-i Sosyal Medya - Seçimden Seçime, Gezi Direnişi'nden Hükümet Cemaat Çatışmasına kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Talha Dülgerbaki tarafından kaleme alınan Yerel Yönetimlerde Sosyal Medya Planlaması ve Uygulama Stratejileri kitabı İletişim, Medya, Sosyal Medya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Erguvan Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9789756335970 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yerel Yönetimlerde Sosyal Medya Planlaması ve Uygulama Stratejileri isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Yerel Yönetimlerde Sosyal Medya Planlaması ve Uygulama Stratejileri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Büyük Veri ve Bir Yerlere Yağmur Yağmış Olmalı kitaplarının da yazarı Necmi Gürsakal tarafından kaleme alınan Sosyal Ağ Analizi kitabı Sosyal Medya, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Dora Yayıncılık yayınevinden 2009 yılında 9786054118311 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sosyal Ağ Analizi isimli kitap 528 sayfadan oluşuyor. Sosyal Ağ Analizi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Tıkanmak Ya Da Tık Almak ve İnternette Reklamcılık kitaplarının da yazarı Aytaç Mestçi tarafından kaleme alınan Bir Sosyal Medya Danışmanının Anıları kitabı İnsan ve Toplum, İletişim, Medya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pusula Yayıncılık yayınevinden 2014 yılında 9786055106140 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Sosyal Medya Danışmanının Anıları isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Bir Sosyal Medya Danışmanının Anıları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Medya ve Modernlik ve Medya ve Sanat kitaplarının da yazarı Mukadder Çakır tarafından kaleme alınan İnternette Gösteri ve Gözetim kitabı Sosyal Medya, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ütopya Yayınevi yayınevinden 2015 yılında 9786055580858 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İnternette Gösteri ve Gözetim isimli kitap 448 sayfadan oluşuyor. İnternette Gösteri ve Gözetim kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
90'lar Kitabı - Çocuk mu, Genç mi? ve Doxa - Sayı 5 kitaplarının da yazarı Kolektif tarafından kaleme alınan Sosyal Medyanın ABC'si kitabı İletişim, Medya, Sosyal Medya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alfa Basım Yayım Dağıtım yayınevinden 2018 yılında 9786051068725 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sosyal Medyanın ABC'si isimli kitap 215 sayfadan oluşuyor. Sosyal Medyanın ABC'si kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.0
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Erkan Uslu tarafından kaleme alınan Sosyal Medya Aşkları kitabı Popüler Kültür, Kadın Erkek İlişkileri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Destek Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786054771936 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sosyal Medya Aşkları isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Sosyal Medya Aşkları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Salih Tiryaki tarafından kaleme alınan Sosyal Medya ve Facebook Bağımlılığı kitabı Sosyal Medya, İletişim, Medya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Literatürk Academia yayınevinden 2015 yılında 9786053370802 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sosyal Medya ve Facebook Bağımlılığı isimli kitap 304 sayfadan oluşuyor. Sosyal Medya ve Facebook Bağımlılığı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Hayat Felsefesi kitabının da yazarı Hayat Felsefesi ve Ben Azap Sen Cennet kitaplarının da yazarı Emre Tuncer tarafından kaleme alınan Sosyal Medya İmparatorluğu - Patron kitabı Araştırma - İnceleme, Sosyal Medya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Akis Kitap yayınevinden 2009 yılında 9786051291420 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sosyal Medya İmparatorluğu - Patron isimli kitap 304 sayfadan oluşuyor. Sosyal Medya İmparatorluğu - Patron kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.0
90'lar Kitabı - Çocuk mu, Genç mi? ve Doxa - Sayı 5 kitaplarının da yazarı Kolektif tarafından kaleme alınan Sosyal Medya - Akademi kitabı Akademik, İletişim Bilimleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Beta Yayınevi - İletişim Kitapları yayınevinden 2012 yılında 9786053776697 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sosyal Medya - Akademi isimli kitap 364 sayfadan oluşuyor. Sosyal Medya - Akademi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4.5
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Memetali tarafından kaleme alınan Ne Kadar Da Duygusal Bir Kitap kitabı Eğlence, Anlatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Okuyan Us Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786059318037 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ne Kadar Da Duygusal Bir Kitap isimli kitap 144 sayfadan oluşuyor. Ne Kadar Da Duygusal Bir Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
E-Ticaret ve Satış ve Satış Gücü Yönetimi kitaplarının da yazarı Gonca Telli Yamamoto tarafından kaleme alınan Sosyal Medya ve Blog kitabı İnternet, Sosyal Medya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kriter yayınevinden 2008 yılında 9786054613793 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sosyal Medya ve Blog isimli kitap 266 sayfadan oluşuyor. Sosyal Medya ve Blog kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Dilara Polat tarafından kaleme alınan Sosyal Medya ile Başım Dertte kitabı Sosyal Medya, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yediveren Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786059780667 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sosyal Medya ile Başım Dertte isimli kitap 112 sayfadan oluşuyor. Sosyal Medya ile Başım Dertte kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
90'lar Kitabı - Çocuk mu, Genç mi? ve Doxa - Sayı 5 kitaplarının da yazarı Kolektif tarafından kaleme alınan İletişimde Sosyal Medya - Sosyal Medyada İletişim kitabı İletişim, Medya, Sosyal Medya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kalkedon Yayıncılık yayınevinden 2015 yılında 9786054979318 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İletişimde Sosyal Medya - Sosyal Medyada İletişim isimli kitap 278 sayfadan oluşuyor. İletişimde Sosyal Medya - Sosyal Medyada İletişim kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Elektronik Ticaret E- Ticaret ve Genel İşletme kitaplarının da yazarı Gazanfer Erbaşlar tarafından kaleme alınan Sosyal Medyada Mısınız? Asosyal Medyada Mısınız? kitabı Akademik, Sosyal Medya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nobel Yayın Dağıtım yayınevinden 2015 yılında 9786051335223 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sosyal Medyada Mısınız? Asosyal Medyada Mısınız? isimli kitap 125 sayfadan oluşuyor. Sosyal Medyada Mısınız? Asosyal Medyada Mısınız? kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Hilal Özdemir Çakır tarafından kaleme alınan Sosyal Medyada Kurumsal İtibar Yönetimi kitabı Sosyal Medya, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kriter yayınevinden 2016 yılında 9786059336017 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sosyal Medyada Kurumsal İtibar Yönetimi isimli kitap 250 sayfadan oluşuyor. Sosyal Medyada Kurumsal İtibar Yönetimi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
/ 2