up
ara
ÜYELER
DİĞER

Tüm Sosyal Medya Kitapları

Sosyal Medya üzerine yazılmış toplam 50 kitap listelenmektedir.
6.0
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Erkan Uslu tarafından kaleme alınan Sosyal Medya Aşkları kitabı Popüler Kültür, Kadın Erkek İlişkileri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Destek Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786054771936 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sosyal Medya Aşkları isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Sosyal Medya Aşkları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.3
Her Şeyin Başı Blog ve Harbi Yiyorum - Türkiye'de Harbiden Nerede Ne Yenir 1 kitaplarının da yazarı Salih Seçkin Sevinç tarafından kaleme alınan Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya kitabı Sosyoloji, Sosyal Medya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Optimist yayınevinden 2008 yılında 9786054538652 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya isimli kitap 172 sayfadan oluşuyor. Pazarlama İletişiminde Sosyal Medya kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4.5
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Memetali tarafından kaleme alınan Ne Kadar Da Duygusal Bir Kitap kitabı Eğlence, Anlatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Okuyan Us Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786059318037 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ne Kadar Da Duygusal Bir Kitap isimli kitap 144 sayfadan oluşuyor. Ne Kadar Da Duygusal Bir Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Hayat Felsefesi kitabının da yazarı Hayat Felsefesi ve Ben Azap Sen Cennet kitaplarının da yazarı Emre Tuncer tarafından kaleme alınan Sosyal Medya İmparatorluğu - Patron kitabı Araştırma - İnceleme, Sosyal Medya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Akis Kitap yayınevinden 2009 yılında 9786051291420 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sosyal Medya İmparatorluğu - Patron isimli kitap 304 sayfadan oluşuyor. Sosyal Medya İmparatorluğu - Patron kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.0
90'lar Kitabı - Çocuk mu, Genç mi? ve Doxa - Sayı 5 kitaplarının da yazarı Kolektif tarafından kaleme alınan Sosyal Medya - Akademi kitabı Akademik, İletişim Bilimleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Beta Yayınevi - İletişim Kitapları yayınevinden 2012 yılında 9786053776697 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sosyal Medya - Akademi isimli kitap 364 sayfadan oluşuyor. Sosyal Medya - Akademi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Kitle İletişimi ve Toplumsalın Üretimi ve Kırılan Kalıplar 2: Kültürlerarası İletişim, Çokkültürlülük kitaplarının da yazarı Can Bilgili tarafından kaleme alınan Sosyal Medya ve Ağ Toplumu 2: Kültür Kimlik Siyaset kitabı Sosyal Medya, Kültür türünde okuyucusu ile buluşuyor. Grafik Tasarım Yayıncılık yayınevinden 2012 yılında 9786056089220 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sosyal Medya ve Ağ Toplumu 2: Kültür Kimlik Siyaset isimli kitap 321 sayfadan oluşuyor. Sosyal Medya ve Ağ Toplumu 2: Kültür Kimlik Siyaset kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.0
90'lar Kitabı - Çocuk mu, Genç mi? kitabının da yazarı 90'lar Kitabı - Çocuk mu, Genç mi? ve Doxa - Sayı 5 kitaplarının da yazarı Kolektif tarafından kaleme alınan Seçim Kampanyalarında Geleneksel Medya, İnternet ve Sosyal Medyanın Kullanımı kitabı Sosyoloji, Sosyal Medya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Başlık Yayın Grubu yayınevinden 1970 yılında 9786056206122 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Seçim Kampanyalarında Geleneksel Medya, İnternet ve Sosyal Medyanın Kullanımı isimli kitap 232 sayfadan oluşuyor. Seçim Kampanyalarında Geleneksel Medya, İnternet ve Sosyal Medyanın Kullanımı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Hülle ve Töre ve Hazar ile Çağrı kitaplarının da yazarı İsmail Polat tarafından kaleme alınan Sanal Alemde Kadın Olmak kitabı Psikoloji, Kadın türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sokak Kitapları Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9786051482828 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sanal Alemde Kadın Olmak isimli kitap 212 sayfadan oluşuyor. Sanal Alemde Kadın Olmak kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Katılımın E-Hali - Gençlerin Sanal Alemi kitabının da yazarı Aslı Telli Aydemir tarafından kaleme alınan Siyasetin Yeni Hali: Vaka-i Sosyal Medya - Seçimden Seçime, Gezi Direnişi'nden Hükümet Cemaat Çatışmasına kitabı İletişim, Medya, Sosyal Medya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kalkedon Yayıncılık yayınevinden 2014 yılında 9786054979103 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Siyasetin Yeni Hali: Vaka-i Sosyal Medya - Seçimden Seçime, Gezi Direnişi'nden Hükümet Cemaat Çatışmasına isimli kitap 170 sayfadan oluşuyor. Siyasetin Yeni Hali: Vaka-i Sosyal Medya - Seçimden Seçime, Gezi Direnişi'nden Hükümet Cemaat Çatışmasına kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Talha Dülgerbaki tarafından kaleme alınan Yerel Yönetimlerde Sosyal Medya Planlaması ve Uygulama Stratejileri kitabı İletişim, Medya, Sosyal Medya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Erguvan Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9789756335970 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yerel Yönetimlerde Sosyal Medya Planlaması ve Uygulama Stratejileri isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Yerel Yönetimlerde Sosyal Medya Planlaması ve Uygulama Stratejileri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Büyük Veri ve Bir Yerlere Yağmur Yağmış Olmalı kitaplarının da yazarı Necmi Gürsakal tarafından kaleme alınan Sosyal Ağ Analizi kitabı Sosyal Medya, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Dora Yayıncılık yayınevinden 2009 yılında 9786054118311 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sosyal Ağ Analizi isimli kitap 528 sayfadan oluşuyor. Sosyal Ağ Analizi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Tıkanmak Ya Da Tık Almak ve İnternette Reklamcılık kitaplarının da yazarı Aytaç Mestçi tarafından kaleme alınan Bir Sosyal Medya Danışmanının Anıları kitabı İnsan ve Toplum, İletişim, Medya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pusula Yayıncılık yayınevinden 2014 yılında 9786055106140 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Sosyal Medya Danışmanının Anıları isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Bir Sosyal Medya Danışmanının Anıları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Medya ve Modernlik ve Medya ve Sanat kitaplarının da yazarı Mukadder Çakır tarafından kaleme alınan İnternette Gösteri ve Gözetim kitabı Sosyal Medya, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ütopya Yayınevi yayınevinden 2015 yılında 9786055580858 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İnternette Gösteri ve Gözetim isimli kitap 448 sayfadan oluşuyor. İnternette Gösteri ve Gözetim kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
90'lar Kitabı - Çocuk mu, Genç mi? ve Doxa - Sayı 5 kitaplarının da yazarı Kolektif tarafından kaleme alınan Sosyal Medyanın ABC'si kitabı İletişim, Medya, Sosyal Medya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alfa Basım Yayım Dağıtım yayınevinden 2018 yılında 9786051068725 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sosyal Medyanın ABC'si isimli kitap 215 sayfadan oluşuyor. Sosyal Medyanın ABC'si kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Salih Tiryaki tarafından kaleme alınan Sosyal Medya ve Facebook Bağımlılığı kitabı Sosyal Medya, İletişim, Medya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Literatürk Academia yayınevinden 2015 yılında 9786053370802 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sosyal Medya ve Facebook Bağımlılığı isimli kitap 304 sayfadan oluşuyor. Sosyal Medya ve Facebook Bağımlılığı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
E-Ticaret ve Satış ve Satış Gücü Yönetimi kitaplarının da yazarı Gonca Telli Yamamoto tarafından kaleme alınan Sosyal Medya ve Blog kitabı İnternet, Sosyal Medya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kriter yayınevinden 2008 yılında 9786054613793 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sosyal Medya ve Blog isimli kitap 266 sayfadan oluşuyor. Sosyal Medya ve Blog kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Dilara Polat tarafından kaleme alınan Sosyal Medya ile Başım Dertte kitabı Sosyal Medya, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yediveren Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786059780667 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sosyal Medya ile Başım Dertte isimli kitap 112 sayfadan oluşuyor. Sosyal Medya ile Başım Dertte kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
90'lar Kitabı - Çocuk mu, Genç mi? ve Doxa - Sayı 5 kitaplarının da yazarı Kolektif tarafından kaleme alınan İletişimde Sosyal Medya - Sosyal Medyada İletişim kitabı İletişim, Medya, Sosyal Medya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kalkedon Yayıncılık yayınevinden 2015 yılında 9786054979318 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İletişimde Sosyal Medya - Sosyal Medyada İletişim isimli kitap 278 sayfadan oluşuyor. İletişimde Sosyal Medya - Sosyal Medyada İletişim kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Elektronik Ticaret E- Ticaret ve Genel İşletme kitaplarının da yazarı Gazanfer Erbaşlar tarafından kaleme alınan Sosyal Medyada Mısınız? Asosyal Medyada Mısınız? kitabı Akademik, Sosyal Medya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nobel Yayın Dağıtım yayınevinden 2015 yılında 9786051335223 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sosyal Medyada Mısınız? Asosyal Medyada Mısınız? isimli kitap 125 sayfadan oluşuyor. Sosyal Medyada Mısınız? Asosyal Medyada Mısınız? kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Hilal Özdemir Çakır tarafından kaleme alınan Sosyal Medyada Kurumsal İtibar Yönetimi kitabı Sosyal Medya, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kriter yayınevinden 2016 yılında 9786059336017 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sosyal Medyada Kurumsal İtibar Yönetimi isimli kitap 250 sayfadan oluşuyor. Sosyal Medyada Kurumsal İtibar Yönetimi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Öğretmenim Mektubun Var ve Sivil Toplum ve Eğitim (ESTK) kitaplarının da yazarı Levent Eraslan tarafından kaleme alınan Sosyal Medya Toplum Araştırma kitabı Sosyal Medya, Sosyoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. Beta Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786053332305 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sosyal Medya Toplum Araştırma isimli kitap 485 sayfadan oluşuyor. Sosyal Medya Toplum Araştırma kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Unmarketing kitabının da yazarı Unmarketing ve Satışı Bırak kitaplarının da yazarı Scott Stratten tarafından kaleme alınan Sosyal Medyada Yapılan Müthiş İşler - Sosyal Medyada Yapılan Vasat İşler kitabı Sosyoloji, Sosyal Medya türünde okuyucusu ile buluşuyor. MediaCat yayınevinden 1970 yılında 9786054584208 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sosyal Medyada Yapılan Müthiş İşler - Sosyal Medyada Yapılan Vasat İşler isimli kitap 220 sayfadan oluşuyor. Sosyal Medyada Yapılan Müthiş İşler - Sosyal Medyada Yapılan Vasat İşler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
90'lar Kitabı - Çocuk mu, Genç mi? ve Doxa - Sayı 5 kitaplarının da yazarı Kolektif tarafından kaleme alınan Twitter ve Toplum kitabı Sosyal Medya, Sosyoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kafka yayınevinden 2016 yılında 9786054820320 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Twitter ve Toplum isimli kitap 568 sayfadan oluşuyor. Twitter ve Toplum kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Çığlık kitabının da yazarı Murat Kahraman tarafından kaleme alınan Sosyal Medya 101 2.0 kitabı Sosyoloji, Sosyal Medya türünde okuyucusu ile buluşuyor. MediaCat yayınevinden 1970 yılında 9786054584314 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sosyal Medya 101 2.0 isimli kitap 200 sayfadan oluşuyor. Sosyal Medya 101 2.0 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Abdullah Talha Karaalioğlu tarafından kaleme alınan YouTube'da Zirveye Çıkma Rehberi kitabı İletişim, Medya, Sosyal Medya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pusula Yayıncılık yayınevinden 2016 yılında 9786058359314 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan YouTube'da Zirveye Çıkma Rehberi isimli kitap 386 sayfadan oluşuyor. YouTube'da Zirveye Çıkma Rehberi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
/ 2