up
ara

Sosyoloji Kitapları

Yeni Çıkan Sosyoloji Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Sosyoloji kitapları

En İyi Sosyoloji Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Sosyoloji kitapları
8.5
Deneme türünün yaratıcısı Montaigne'in süreç içerisinde öğrendikleri, okudukları üzerine çeşitli konularda kısa fikirlerini açıkladığı, her cümlenin altını çizerek okuyacağınız klasik kitaplardan birisidir.
8.4
İnsanların kendilerini bulabilmeleri için, aslında kim olduklarını, yaşamlarını, varoluşlarını sorgulamalıdırlar ve dünyayı olduğu gibi kabul etmemelidirler.
8.6
Ahmet Hamdi Tanpınar'ın başarılı romanlarından biri olan Saatleri Ayarlama Enstitüsü'nde modernleşme sürecinde zamana ayak uydurmaya yönelik yapılan toplumsal girişimlerin yol açtığı komik durumlar anlatılmaktadır.
8.5
Grigory Petrov'un farklı zamanlarda çıktığı Finlandiya seyahatlerindeki notlarından oluşan kitap, az sayıda aydın ve din adamlarından oluşan bir grubun köyleri gezip gönüş tokluğu ve özverili çalışmalarıyla insanlası nasıl motive ederek kalkınma hamlesi başlattıklarını anlatmaktadır.
8.5
Hıdır Kişisel Gelişiyor kitabının da yazarı Ahmet Şerif İzgören tarafından kaleme alınan Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır kitabı Sosyoloji, Kişisel Gelişim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Elma Yayınevi yayınevinden 2010 yılında 9789756093139 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır isimli kitap 230 sayfadan oluşuyor. Kitap Tüm Zamanların En Çok Satan Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.4
Kişinin kendisiyle ilgili sınırlayıcı düşüncelerinden özgürleşmesini amaçlayan etkili bir motivasyon kitabı.
8.4
Sonsuzluğun Mesajı kitabının da yazarı Marlo Morgan tarafından kaleme alınan Bir Çift Yürek kitabı Sosyoloji, Aborjinler türünde okuyucusu ile buluşuyor. Klan Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9789756388020 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Çift Yürek isimli kitap 236 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Eren Yücesan Cendey çevirmiştir. Kitap Kişiliğinizi, Hayata Bakış Açınızı Değiştiren Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Bir Çift Yürek kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
5.8
The Power kitabının da yazarı Rhonda Byrne tarafından kaleme alınan The Secret - Sır kitabı Sosyoloji, Felsefe türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9786054482658 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan The Secret - Sır isimli kitap 216 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Seçil Ersek çevirmiştir. Kitap Beğenmediğim, sevemediğim kötü kitaplar listesinde de yeralmaktadır. The Secret - Sır kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Kırk Ambar - Cilt 2: Lehçe-t-ül Hakayık kitabının da yazarı Cemil Meriç tarafından kaleme alınan Bu Ülke kitabı Kültür Sosyolojisi, Sosyoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 2013 yılında 9789754702811 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bu Ülke isimli kitap 339 sayfadan oluşuyor. Kitap Hiç Unutamayacağım Dediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Bu Ülke kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Menon kitabının da yazarı Platon tarafından kaleme alınan Devlet kitabı Yönetim ve Devlet Üzerine, İnsan ve Toplum türünde okuyucusu ile buluşuyor. Araf Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9786055205935 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Devlet isimli kitap 388 sayfadan oluşuyor. Kitap Asla Unutmak İstemediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Devlet kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan Sosyoloji Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Sosyoloji kitapları

Diğer Sosyoloji Kitapları

0.0
Zorunlu Göçler, Sürgünler ve Yol Hikayeleri ve His Korsanı kitaplarının da yazarı Adem Sağır tarafından kaleme alınan Ölüm Sosyolojisi kitabı Sosyoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Phoenix yayınevinden 2014 yılında 9786054657766 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ölüm Sosyolojisi isimli kitap 417 sayfadan oluşuyor. Ölüm Sosyolojisi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.0
Zor ve Rıza ve Said Halim Paşa kitaplarının da yazarı Kudret Bülbül tarafından kaleme alınan Küreselleşme Kültür Medeniyet kitabı Sosyoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Orient Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789756124123 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Küreselleşme Kültür Medeniyet isimli kitap 394 sayfadan oluşuyor. Küreselleşme Kültür Medeniyet kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zor Kişiliklerle Yaşamak kitabının da yazarı Zor Kişiliklerle Yaşamak ve Meditasyon kitaplarının da yazarı Christophe Andre tarafından kaleme alınan Kendine Saygı kitabı Sosyoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 2014 yılında 9789754709346 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kendine Saygı isimli kitap 307 sayfadan oluşuyor. Kendine Saygı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zincirinden Kurtulan Anılar Yitirilen ve Yeniden Hatırlanan Travmatik Anılara Ait Gerçek Öyküler kitabının da yazarı Lenore Terr tarafından kaleme alınan Sevgi ve Çalışmanın Ötesinde Oyun Yetişkinler İçin Neden İhtiyaçtır kitabı Sosyoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Literatür Yayıncılık yayınevinden 2008 yılında 9799758431259 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sevgi ve Çalışmanın Ötesinde Oyun Yetişkinler İçin Neden İhtiyaçtır isimli kitap 335 sayfadan oluşuyor. Sevgi ve Çalışmanın Ötesinde Oyun Yetişkinler İçin Neden İhtiyaçtır kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zihin-Kalp Ekseninde Davranış Mühendisliği kitabının da yazarı Muhammed Alpkent tarafından kaleme alınan Öğren Yaşa Anlat Kendini Yetiştirmenin 3 Vazgeçilmez Kuralı kitabı Sosyoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nesil Yayınları yayınevinden 2017 yılında 9789752693029 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Öğren Yaşa Anlat Kendini Yetiştirmenin 3 Vazgeçilmez Kuralı isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor. Öğren Yaşa Anlat Kendini Yetiştirmenin 3 Vazgeçilmez Kuralı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zihin Sizsiniz kitabının da yazarı Ahmet Dinççağ tarafından kaleme alınan Can Suyu kitabı Sosyoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Beyaz Yayınları yayınevinden 2009 yılında 9789755991788 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Can Suyu isimli kitap 233 sayfadan oluşuyor. Can Suyu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Zihin Nasıl Çalışır ve Dil İçgüdüsü kitaplarının da yazarı Steven Pinker tarafından kaleme alınan Boş Sayfa kitabı Sosyoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Boğaziçi Üniversitesi Yayınevi yayınevinden 2016 yılında 9786054238361 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Boş Sayfa isimli kitap 581 sayfadan oluşuyor. Boş Sayfa kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zihin Haritaları kitabının da yazarı Barry Buzan tarafından kaleme alınan The Mind Map Book kitabı Sosyoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pearson Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9781406647167 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan The Mind Map Book isimli kitap 217 sayfadan oluşuyor. The Mind Map Book kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Zihin Dil Toplum kitabının da yazarı Zihin Dil Toplum ve Söylemek ve Anlatmaya Çalışmak kitaplarının da yazarı John R. Searle tarafından kaleme alınan Toplumsal Gerçekliğin İnşası kitabı Sosyoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Litera Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9789756329160 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Toplumsal Gerçekliğin İnşası isimli kitap 288 sayfadan oluşuyor. Toplumsal Gerçekliğin İnşası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zeytin Ağacının Dibi kitabının da yazarı Esat Kaplan tarafından kaleme alınan Çatalzeytin Göç ve Çatalzeytinli kitabı Sosyoloji, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Çatalzeytin Mektubu Gazetesi Yayınları yayınevinden 2008 yılında 2880000014508 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çatalzeytin Göç ve Çatalzeytinli isimli kitap 172 sayfadan oluşuyor. Çatalzeytin Göç ve Çatalzeytinli kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Zenginlik ve Refah Zihniyeti kitabının da yazarı Enes Olgun tarafından kaleme alınan Başarıya Giden 10 Adım kitabı Sosyoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Beyaz Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789755991757 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Başarıya Giden 10 Adım isimli kitap 140 sayfadan oluşuyor. Başarıya Giden 10 Adım kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Zenginliği Kabul Edin! ve Çılgın Dahi kitaplarının da yazarı Randy Gage tarafından kaleme alınan Güvende Olmanın Yeni Yolu Risk! kitabı Sosyoloji, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Beyaz Yayınları yayınevinden 2008 yılında 9789755992136 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Güvende Olmanın Yeni Yolu Risk! isimli kitap 154 sayfadan oluşuyor. Güvende Olmanın Yeni Yolu Risk! kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!