up
ara
ÜYELER
DİĞER

Suç Kitapları

Yeni Çıkan Suç Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Suç kitapları

En İyi Suç Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Suç kitapları
8.7
Millennium Serisi Seti (3 Kitap Takım) kitabının da yazarı Stieg Larsson tarafından kaleme alınan Ejderha Dövmeli Kız - Milliennium Serisi 1. Kitap kitabı Suç, Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 1970 yılında 9786054263301 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ejderha Dövmeli Kız - Milliennium Serisi 1. Kitap isimli kitap 648 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ali Arda çevirmiştir. Kitap En İyi Polisiye Romanlar listesinde de yeralmaktadır. Ejderha Dövmeli Kız - Milliennium Serisi 1. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Polisiye roman tutkunlarının vazgeçilmez Türk yazarı Ahmet Ümit'ten yine bir solukta okunacak etkileyici bir polisiye roman. Ahmet Ümit bu defa romanlarında okumaya alışkın olduğumuz mekanlardan uzaklaştırarak farklı coğrafyalara götürüyor bizleri.
7.8
On İçimdeki Katil kitabının da yazarı Mario Mazzanti tarafından kaleme alınan Şah Mat kitabı Roman (Çeviri), Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sonsuz Kitap yayınevinden 2010 yılında 9786053844334 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şah Mat isimli kitap 512 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Güliz Akyüz Yıldırım çevirmiştir. Kitap Hazinem Dediğim Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Şah Mat kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Ejderha Dövmeli Kız - Milliennium Serisi 1. Kitap kitabının da yazarı Stieg Larsson tarafından kaleme alınan Ateşle Oynayan Kız - Milliennium Serisi 2. Kitap kitabı Roman (Çeviri), Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2005 yılında 9786054263684 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ateşle Oynayan Kız - Milliennium Serisi 2. Kitap isimli kitap 679 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ali Arda çevirmiştir. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Ateşle Oynayan Kız - Milliennium Serisi 2. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.9
Ejderha Dövmeli Kız - Milliennium Serisi 1. Kitap kitabının da yazarı Stieg Larsson tarafından kaleme alınan Arı Kovanına Çomak Sokan Kız - Milliennium Serisi 3. Kitap kitabı Gerilim, Gizem türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 0 yılında 6054456062 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Arı Kovanına Çomak Sokan Kız - Milliennium Serisi 3. Kitap isimli kitap 800 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ali Arda çevirmiştir. Kitap Filmi de Çekilen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Arı Kovanına Çomak Sokan Kız - Milliennium Serisi 3. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Birbirinden farklı, çözülmesi zor olaylardan oluşuyor.
7.3
Başkomser Nevzat: Tapınak Fahişeleri: Gülgeç kitabının da yazarı Ahmet Ümit tarafından kaleme alınan Şeytan Ayrıntıda Gizlidir kitabı Roman, Suç türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789752897441 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şeytan Ayrıntıda Gizlidir isimli kitap 200 sayfadan oluşuyor. Kitap İslam Temalı Edebiyat Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Şeytan Ayrıntıda Gizlidir kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
A Case Of Identity kitabının da yazarı Arthur Conan Doyle tarafından kaleme alınan Sır Perdesi Aralanıyor - Kızıl Dosya kitabı Roman (Çeviri), İngiliz - İrlanda türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Kitabevi yayınevinden 0 yılında 9786053480808 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sır Perdesi Aralanıyor - Kızıl Dosya isimli kitap 192 sayfadan oluşuyor. Kitap Bir Nefeste Okunan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Sır Perdesi Aralanıyor - Kızıl Dosya kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
A Case Of Identity kitabının da yazarı Arthur Conan Doyle tarafından kaleme alınan Sherlock Holmes - Baskerville Köpeği kitabı Gotik, Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cem Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789754069181 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sherlock Holmes - Baskerville Köpeği isimli kitap 187 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Füsun Baytok çevirmiştir. Kitap Babil'in 406 Kitap Listesi - 1001 kitap listesinin Türkçe'ye çevrilmiş tüm kitapları listesinde de yeralmaktadır. Sherlock Holmes - Baskerville Köpeği kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Vercoquin ve Plankton kitabının da yazarı Boris Vian tarafından kaleme alınan Mezarlarınıza Tüküreceğim kitabı Roman, Suç türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789758607303 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mezarlarınıza Tüküreceğim isimli kitap 127 sayfadan oluşuyor. Kitap Paris'te Geçen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Mezarlarınıza Tüküreceğim kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan Suç Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Suç kitapları

Diğer Suç Kitapları

7.4
Zehirli Sular kitabının da yazarı Fiona Paul tarafından kaleme alınan Karanlık Sular kitabı Roman, Aşk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Dex Yayınevi yayınevinden 2012 yılında 9786050911329 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Karanlık Sular isimli kitap 432 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Melis Özben çevirmiştir. Karanlık Sular kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Yeşil - Çember Serisi 0. Kitap kitabının da yazarı Ted Dekker tarafından kaleme alınan Siyah - Çember Serisi 1. Kitap kitabı Roman (Çeviri), Suç türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Kitabevi yayınevinden 2010 yılında 9786054335725 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Siyah - Çember Serisi 1. Kitap isimli kitap 610 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Mihriban Doğan çevirmiştir. Siyah - Çember Serisi 1. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.9
Yeşil - Çember Serisi 0. Kitap kitabının da yazarı Ted Dekker tarafından kaleme alınan Kırmızı - Çember Serisi 2. Kitap kitabı Roman (Çeviri), Bilim Kurgu türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Kitabevi yayınevinden 2010 yılında 9786055420123 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kırmızı - Çember Serisi 2. Kitap isimli kitap 600 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Mihriban Doğan çevirmiştir. Kırmızı - Çember Serisi 2. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Yeşil - Çember Serisi 0. Kitap kitabının da yazarı Ted Dekker tarafından kaleme alınan Beyaz - Çember Serisi 3. Kitap kitabı Roman (Çeviri), Macera türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Kitabevi yayınevinden 2010 yılında 9786055420390 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Beyaz - Çember Serisi 3. Kitap isimli kitap 544 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Mihriban Doğan çevirmiştir. Beyaz - Çember Serisi 3. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Yaralı Yürek kitabının da yazarı Abdullah Küçük tarafından kaleme alınan Ve... Aşk Devrildi kitabı Roman (Yerli), Suç türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kozalak Yayınevi yayınevinden 2015 yılında 9786059839655 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ve... Aşk Devrildi isimli kitap 314 sayfadan oluşuyor. Ve... Aşk Devrildi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Viktimoloji kitabının da yazarı Füsun Sokullu-Akıncı tarafından kaleme alınan Kriminoloji kitabı Suç, Hukuk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Beta Yayınevi - Ders Kitapları yayınevinden 2010 yılında 9786053776185 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kriminoloji isimli kitap 215 sayfadan oluşuyor. Kriminoloji kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Vercoquin ve Plankton kitabının da yazarı Boris Vian tarafından kaleme alınan Mezarlarınıza Tüküreceğim kitabı Roman, Suç türünde okuyucusu ile buluşuyor. İthaki Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789758607303 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mezarlarınıza Tüküreceğim isimli kitap 127 sayfadan oluşuyor. Kitap Paris'te Geçen Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Mezarlarınıza Tüküreceğim kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Tarihteki En Şeytan Gizli Örgütler ve Tarihteki En Şeytan Kadınlar kitaplarının da yazarı Shelley Klein tarafından kaleme alınan The Most Evil Women in History kitabı Suç, Sosyal Bilimler türünde okuyucusu ile buluşuyor. Barnes & Noble Books yayınevinden 2002 yılında 978-0760745564 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan The Most Evil Women in History isimli kitap 188 sayfadan oluşuyor. The Most Evil Women in History kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.0
Tarihe Yön Veren Büyük Komutanlar kitabının da yazarı Barry Strauss tarafından kaleme alınan Jül Sezar'ın Ölümü kitabı Roman (Çeviri), Polisiye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Say Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786050204735 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Jül Sezar'ın Ölümü isimli kitap 376 sayfadan oluşuyor. Jül Sezar'ın Ölümü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Suç Teorileri kitabının da yazarı Osman Dolu tarafından kaleme alınan Suç Teorileri (Teori, Araştırma ve Uygulamada Kriminoloji) kitabı Akademik, Hukuk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Seçkin Yayıncılık yayınevinden 2011 yılında 9789750221224 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Suç Teorileri (Teori, Araştırma ve Uygulamada Kriminoloji) isimli kitap 504 sayfadan oluşuyor. Kitap Hukukçuların Mutlaka Okuması Gereken En İyi Hukuk Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Suç Teorileri (Teori, Araştırma ve Uygulamada Kriminoloji) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.2
Suç 2 kitabının da yazarı Ferdinand von Schirach tarafından kaleme alınan Suç - Bir Ceza Avukatından Gerçek Hikayeler kitabı Adli Tıp, Suç türünde okuyucusu ile buluşuyor. NTV yayınevinden 2016 yılında 9786055443221 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Suç - Bir Ceza Avukatından Gerçek Hikayeler isimli kitap 200 sayfadan oluşuyor. Kitap Hukukçuların Mutlaka Okuması Gereken En İyi Hukuk Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Suç - Bir Ceza Avukatından Gerçek Hikayeler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.2
Sözcükler kitabının da yazarı Jean Paul Sartre tarafından kaleme alınan Gizli Oturum kitabı Tiyatro, Felsefe türünde okuyucusu ile buluşuyor. Milli Eğitim Bakanlığı Yayınları yayınevinden 1964 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gizli Oturum isimli kitap 62 sayfadan oluşuyor. Gizli Oturum kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!