up
ara
ÜYELER
DİĞER

Teknoloji Kitapları

Yeni Çıkan Teknoloji Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Teknoloji kitapları

En İyi Teknoloji Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Teknoloji kitapları
7.2
Afili Lügat kitabının da yazarı John Lloyd tarafından kaleme alınan Cahillikler Kitabı kitabı Bilim, Teknoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. NTV yayınevinden 2008 yılında 9786055813000 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Cahillikler Kitabı isimli kitap 296 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Emre Ergüven, Cihan Aslı Filiz çevirmiştir. Cahillikler Kitabı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Ceviz Kabuğundaki Evren kitabının da yazarı Stephen W. Hawking tarafından kaleme alınan Zamanın Kısa Tarihi kitabı Bilim, Teknoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alfa Basım Yayım Dağıtım yayınevinden 2013 yılında 9786051067582 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Zamanın Kısa Tarihi isimli kitap 255 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Barış Gönülşen çevirmiştir. Kitap Ölmeden Önce Okunması Gereken 1001 Kitap listesinde de yeralmaktadır. Zamanın Kısa Tarihi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Michael Guillen tarafından kaleme alınan Dünyayı Değiştiren Beş Denklem kitabı Mühendislik, Popüler Bilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. TÜBİTAK Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789754032062 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dünyayı Değiştiren Beş Denklem isimli kitap 285 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Gürsel Tanrıöver çevirmiştir. Dünyayı Değiştiren Beş Denklem kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.5
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Frank Vertosick Jr. tarafından kaleme alınan Beynine Bir Kez Hava Değmeye Görsün kitabı Mühendislik, Popüler Bilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. TÜBİTAK Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9789754033045 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Beynine Bir Kez Hava Değmeye Görsün isimli kitap 272 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ender Arkun çevirmiştir. Kitap Zihin Açıcı Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Beynine Bir Kez Hava Değmeye Görsün kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Margaret Cheney tarafından kaleme alınan Zamanın Ötesindeki Deha Tesla kitabı Roman, Bilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Aykırı Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789756154342 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Zamanın Ötesindeki Deha Tesla isimli kitap 264 sayfadan oluşuyor. Zamanın Ötesindeki Deha Tesla kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.7
Kayıp Kıta Mu'nun Çocukları kitabının da yazarı James Churchward tarafından kaleme alınan Kayıp Kıta Mu kitabı Bilim, Tarih türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nokta Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786055698065 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kayıp Kıta Mu isimli kitap 368 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Deniz Karatağ çevirmiştir. Kayıp Kıta Mu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.9
Bilim Tanrı'yı Buldu mu? kitabının da yazarı Victor J.Stenger tarafından kaleme alınan Başarısız Hipotez Tanrı kitabı Popüler Bilim, Mühendislik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Aylak Kitap yayınevinden 0 yılında 9786055691448 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Başarısız Hipotez Tanrı isimli kitap 256 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Algan Sezgintüredi çevirmiştir. Kitap Din Felsefesi ve Ateizm Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Başarısız Hipotez Tanrı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.5
Yaşamın Sırrı DNA kitabının da yazarı Bahri Karaçay tarafından kaleme alınan Yaşamın Sırrı DNA kitabı Bilim, Mühendislik türünde okuyucusu ile buluşuyor. TÜBİTAK Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9789754035384 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yaşamın Sırrı DNA isimli kitap 360 sayfadan oluşuyor. Yaşamın Sırrı DNA kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Bruce Bassett tarafından kaleme alınan Çizgibilim Serisi - İzafiyet Teorisi kitabı Bilim, Popüler Bilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. NTV yayınevinden 2009 yılında 9786055813741 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çizgibilim Serisi - İzafiyet Teorisi isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Duygu Akın çevirmiştir. Çizgibilim Serisi - İzafiyet Teorisi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.8
Evrenin Dokusu kitabının da yazarı Brian Greene tarafından kaleme alınan Evrenin Zarafeti kitabı Bilim, Teknoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. TÜBİTAK Yayınları yayınevinden 2008 yılında 9789754034745 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Evrenin Zarafeti isimli kitap 523 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Ebru Kılıç çevirmiştir. Kitap Popüler Düzeyde Fizik Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Evrenin Zarafeti kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan Teknoloji Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Teknoloji kitapları

Diğer Teknoloji Kitapları

0.0
Zac Power - Gizli Tehdit ve Zac Power Özel Görev 4 - Büyük Patlama kitaplarının da yazarı H. I. Larry tarafından kaleme alınan Akıl Oyunları kitabı Çocuk, Teknoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. Caretta Çocuk yayınevinden 2010 yılında 9789944702102 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Akıl Oyunları isimli kitap 92 sayfadan oluşuyor. Akıl Oyunları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.5
Yaşamın Sırrı DNA kitabının da yazarı Bahri Karaçay tarafından kaleme alınan Yaşamın Sırrı DNA kitabı Bilim, Mühendislik türünde okuyucusu ile buluşuyor. TÜBİTAK Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9789754035384 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yaşamın Sırrı DNA isimli kitap 360 sayfadan oluşuyor. Yaşamın Sırrı DNA kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Uykusuzluk kitabının da yazarı Selçuk Aslan tarafından kaleme alınan Düşünme Kutusu 2 Matematik ve Mantık Eğlenceleri kitabı Mühendislik, Eğlence türünde okuyucusu ile buluşuyor. Gün Yayıncılık (Ankara) yayınevinden 0 yılında 9789757325161 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Düşünme Kutusu 2 Matematik ve Mantık Eğlenceleri isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. Düşünme Kutusu 2 Matematik ve Mantık Eğlenceleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Uygulamalı Aydınlatma Tekniği kitabının da yazarı Uygulamalı Aydınlatma Tekniği ve Enerji Tasarrufu ve Yenilenebilir Enerji Kaynakları kitaplarının da yazarı Yusuf Yaman tarafından kaleme alınan Paratonerler, Parafudrlar ve Topraklama Uygulamaları kitabı Teknoloji, Elektrik-Elektronik Mühendisliği türünde okuyucusu ile buluşuyor. Birsen Yayınevi yayınevinden 2011 yılında 9789755115030 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Paratonerler, Parafudrlar ve Topraklama Uygulamaları isimli kitap 472 sayfadan oluşuyor. Paratonerler, Parafudrlar ve Topraklama Uygulamaları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Temel Robotik Eğitimi 1 kitabının da yazarı Temel Robotik Eğitimi 1 ve Temel Robotik Eğitimi 2 kitaplarının da yazarı Ziya Bahtiyar tarafından kaleme alınan Temel Elektronik ve Robotlar kitabı Mühendislik, Bilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pusula Yayıncılık yayınevinden 2010 yılında 9789944711906 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Temel Elektronik ve Robotlar isimli kitap 222 sayfadan oluşuyor. Temel Elektronik ve Robotlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Talihsiz Serüvenler Dizisi'ni Bildiğini mi Sanıyorsun? ve Narnia'yı Bildiğini mi Sanıyorsun? kitaplarının da yazarı Clive Gifford tarafından kaleme alınan Manyaklıklar Tarihi kitabı Teknoloji, Popüler Bilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Halikarnas yayınevinden 2015 yılında 9786055752767 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Manyaklıklar Tarihi isimli kitap 207 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Neslihan Öztürk çevirmiştir. Manyaklıklar Tarihi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.6
Stephen Hawking kitabının da yazarı J. P. McEvoy tarafından kaleme alınan Çizgibilim Serisi - Kuantum Teorisi kitabı Bilim, Teknoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. NTV yayınevinden 2009 yılında 9786055813710 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çizgibilim Serisi - Kuantum Teorisi isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Nedim Çatlı çevirmiştir. Çizgibilim Serisi - Kuantum Teorisi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Sporun En'leri kitabının da yazarı Martin ve Simon Toseland tarafından kaleme alınan Hayatın En'leri kitabı Mühendislik, Teknoloji türünde okuyucusu ile buluşuyor. NTV yayınevinden 2013 yılında 9786055056025 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hayatın En'leri isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Ahmet Edha Fırat çevirmiştir. Hayatın En'leri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Sosyal Medya Araştırmaları 3 kitabının da yazarı Ali Büyükaslan tarafından kaleme alınan Sosyal Medya Araştırmaları - 1 kitabı İnternet, Sosyal Medya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Çizgi Kitabevi Yayınları yayınevinden 2009 yılında 9786055022051 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sosyal Medya Araştırmaları - 1 isimli kitap 335 sayfadan oluşuyor. Sosyal Medya Araştırmaları - 1 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Şeytanın Satranç Tahtası ve Kutsal Yemin Mustafa Kemal Atatürk kitaplarının da yazarı Ali Kuzu tarafından kaleme alınan Bilim Adamlarımız Sözlüğü kitabı Mühendislik, Bilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Paraf Yayınları yayınevinden 2009 yılında 9786055218492 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bilim Adamlarımız Sözlüğü isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Bilim Adamlarımız Sözlüğü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Otomatik Kontrol ve Makina Dinamiği kitaplarının da yazarı İbrahim Deniz Akçalı tarafından kaleme alınan Mekanizma Tekniği kitabı Makine Mühendisliği, Mühendislik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Birsen Yayınevi yayınevinden 2010 yılında 9789755110509 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mekanizma Tekniği isimli kitap 246 sayfadan oluşuyor. Mekanizma Tekniği kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Oto Elektroniği kitabının da yazarı İlhan Yurtkulu tarafından kaleme alınan Oto Elektrik Teknolojisi kitabı Bilim, Lise türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yüce Yayımları yayınevinden 1999 yılında 9789754110753 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Oto Elektrik Teknolojisi isimli kitap 247 sayfadan oluşuyor. Oto Elektrik Teknolojisi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!