up
ara

Tiyatro Kitapları

Yeni Çıkan Tiyatro Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Tiyatro kitapları

En İyi Tiyatro Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Tiyatro kitapları
9.1
Kış Masalı William Shakespeare kitabının da yazarı William Shakespeare tarafından kaleme alınan Hamlet kitabı Roman, Tiyatro türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789944883061 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hamlet isimli kitap 192 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sabahattin Eyüboğlu çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Hamlet kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Komşu Çocuklar kitabının da yazarı Johann Wolfgang von Goethe tarafından kaleme alınan Faust kitabı Roman (Çeviri), Tiyatro Oyunu türünde okuyucusu ile buluşuyor. Akçağ Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789753387309 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Faust isimli kitap 296 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Mustafa Özdemir çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Faust kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Kış Masalı William Shakespeare kitabının da yazarı William Shakespeare tarafından kaleme alınan Romeo ve Juliet kitabı Tiyatro Oyunu, Tiyatro türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789944888004 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Romeo ve Juliet isimli kitap 148 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Özdemir Nutku çevirmiştir. Kitap Ölmeden Önce Okunması Gereken 1001 Kitap listesinde de yeralmaktadır. Romeo ve Juliet kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Kış Masalı William Shakespeare kitabının da yazarı William Shakespeare tarafından kaleme alınan Macbeth kitabı Tiyatro Oyunu, Dünya Klasikleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2005 yılında 9789754588590 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Macbeth isimli kitap 108 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sabahattin Eyüboğlu çevirmiştir. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Macbeth kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Kış Masalı William Shakespeare kitabının da yazarı William Shakespeare tarafından kaleme alınan Macbeth kitabı Tiyatro Oyunu, Dünya Klasikleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2005 yılında 9789754588590 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Macbeth isimli kitap 108 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sabahattin Eyüboğlu çevirmiştir. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Macbeth kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Kibarlık Budalası kitabının da yazarı Jean-Baptiste Poquelin (Moliere) tarafından kaleme alınan Cimri kitabı Roman, Tiyatro Oyunu türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789754588422 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Cimri isimli kitap 104 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sabahattin Eyüboğlu çevirmiştir. Kitap Tiyatro Meraklılarının Okuması Gereken En İyi Tiyatro Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Cimri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Kış Masalı William Shakespeare kitabının da yazarı William Shakespeare tarafından kaleme alınan Bir Yaz Gecesi Rüyası kitabı Tiyatro Oyunu, Dünya Klasikleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786053605362 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Yaz Gecesi Rüyası isimli kitap 112 sayfadan oluşuyor. Kitap Tiyatro Meraklılarının Okuması Gereken En İyi Tiyatro Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Bir Yaz Gecesi Rüyası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Yahudilik-Masonluk Dönmelik kitabının da yazarı Necip Fazıl Kısakürek tarafından kaleme alınan Bir Adam Yaratmak kitabı Tiyatro Oyunu, Senaryo türünde okuyucusu ile buluşuyor. Büyük Doğu Yayınları yayınevinden 2003 yılında 9789758180318 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Adam Yaratmak isimli kitap 142 sayfadan oluşuyor. Kitap Tiyatro Meraklılarının Okuması Gereken En İyi Tiyatro Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Bir Adam Yaratmak kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.8
Korkuyu Beklerken kitabının da yazarı Oğuz Atay tarafından kaleme alınan Oyunlarla Yaşayanlar kitabı Tiyatro, Tiyatro Oyunu türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 2006 yılında 9789754702101 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Oyunlarla Yaşayanlar isimli kitap 108 sayfadan oluşuyor. Kitap Kütüphanenizde Yer Alması Gereken Hazine Değerindeki Edebiyat Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Oyunlarla Yaşayanlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Kış Masalı William Shakespeare kitabının da yazarı William Shakespeare tarafından kaleme alınan Venedik Taciri kitabı Tiyatro Oyunu, Çocuk türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9786053604549 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Venedik Taciri isimli kitap 115 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Özdemir Nutku çevirmiştir. Kitap Tiyatro Meraklılarının Okuması Gereken En İyi Tiyatro Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Venedik Taciri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan Tiyatro Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Tiyatro kitapları

Diğer Tiyatro Kitapları

9.0
Zincire Vurulmuş Übü kitabının da yazarı Alfred Jarry tarafından kaleme alınan Kral Übü kitabı Tiyatro, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Mitos Boyut Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789758648726 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kral Übü isimli kitap 64 sayfadan oluşuyor. Kral Übü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zenabir ve Nacar ile Serkisof kitaplarının da yazarı Semih Çelenk tarafından kaleme alınan Postmodern Zamanlarda Tiyatro kitabı Sanat, Tiyatro türünde okuyucusu ile buluşuyor. Etki Yayınları yayınevinden 2007 yılında 3300264 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Postmodern Zamanlarda Tiyatro isimli kitap 127 sayfadan oluşuyor. Postmodern Zamanlarda Tiyatro kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zenabir ve Nacar ile Serkisof kitaplarının da yazarı Semih Çelenk tarafından kaleme alınan Barbarlar Mutludur - Çünkü Tiyatroları Yoktur kitabı Deneme, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Etki Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9789758095346 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Barbarlar Mutludur - Çünkü Tiyatroları Yoktur isimli kitap 158 sayfadan oluşuyor. Barbarlar Mutludur - Çünkü Tiyatroları Yoktur kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yönetim Açısından Uygulamalı Denetim El Kitabı kitabının da yazarı Adem Dursun tarafından kaleme alınan Yaşamlarını Tiyatroya Adayanlar kitabı Tiyatro, Biyografi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pia Yayınları yayınevinden 2008 yılında 9789754689143 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yaşamlarını Tiyatroya Adayanlar isimli kitap 70 sayfadan oluşuyor. Yaşamlarını Tiyatroya Adayanlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.8
Yolların Başlangıcı kitabının da yazarı Amin Maalouf tarafından kaleme alınan Adriana Mater kitabı Roman, Tiyatro türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 2006 yılında 9789750810985 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Adriana Mater isimli kitap 100 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Samih Rifat çevirmiştir. Kitap Kadınların Okuması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Adriana Mater kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yitik Ülkü (3 Cilt Takım) ve Ulustan Devlete kitaplarının da yazarı Erol Toy tarafından kaleme alınan Toplu Oyunları 1- Meddah / İpteki / Kadınlar Matinesi kitabı Tiyatro, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Mitos Boyut Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789757785217 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Toplu Oyunları 1- Meddah / İpteki / Kadınlar Matinesi isimli kitap 235 sayfadan oluşuyor. Toplu Oyunları 1- Meddah / İpteki / Kadınlar Matinesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yeni Türk Dilbilgisi Sesbilgisi-Biçimbilgisi-Cümlebilgisi kitabının da yazarı Haydar Ediskun tarafından kaleme alınan Lise ve Dengi Okullarda Seçme Güldürüler kitabı Mizah, Eğlence türünde okuyucusu ile buluşuyor. Remzi Kitabevi yayınevinden 1988 yılında 9751400252 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Lise ve Dengi Okullarda Seçme Güldürüler isimli kitap 144 sayfadan oluşuyor. Lise ve Dengi Okullarda Seçme Güldürüler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yazılar Filmatik ve Şarkılarımız Ölmesin kitaplarının da yazarı Yılmaz Onay tarafından kaleme alınan Toplu Oyunları 3 - Bu Zamlar Bana Karşı / Bir Yiğit Masal Kuranda (Dev Masalı) / Sonsuz Operet kitabı Sinema, Tiyatro türünde okuyucusu ile buluşuyor. Mitos Boyut Yayınları yayınevinden 2018 yılında 9786055127107 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Toplu Oyunları 3 - Bu Zamlar Bana Karşı / Bir Yiğit Masal Kuranda (Dev Masalı) / Sonsuz Operet isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. Toplu Oyunları 3 - Bu Zamlar Bana Karşı / Bir Yiğit Masal Kuranda (Dev Masalı) / Sonsuz Operet kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Yarım Kalmış Bir Hayal ve Seta kitaplarının da yazarı Alessandro Baricco tarafından kaleme alınan Smith-Wesson kitabı Tiyatro, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 2017 yılında 9789750735721 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Smith-Wesson isimli kitap 136 sayfadan oluşuyor. Smith-Wesson kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yapısalcılık ve Bir Uygulama Melih Cevdet Anday Tiyatrosu ve Haldun Taner Tiyatrosu kitaplarının da yazarı Ayşegül Yüksel tarafından kaleme alınan Dram Sanatında Ezgi ve Uyum kitabı Sanat, Tiyatro Oyunu türünde okuyucusu ile buluşuyor. Mitos Boyut Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786054465361 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dram Sanatında Ezgi ve Uyum isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. Dram Sanatında Ezgi ve Uyum kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yapısalcılık ve Bir Uygulama Melih Cevdet Anday Tiyatrosu ve Dram Sanatında Ezgi ve Uyum kitaplarının da yazarı Ayşegül Yüksel tarafından kaleme alınan Çağdaş Türk Tiyatrosundan On Yazar kitabı Tiyatro, Sanat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Mitos Boyut Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789758106318 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çağdaş Türk Tiyatrosundan On Yazar isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Çağdaş Türk Tiyatrosundan On Yazar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yapısalcılık ve Bir Uygulama Melih Cevdet Anday Tiyatrosu kitabının da yazarı Yapısalcılık ve Bir Uygulama Melih Cevdet Anday Tiyatrosu ve Dram Sanatında Ezgi ve Uyum kitaplarının da yazarı Ayşegül Yüksel tarafından kaleme alınan Haldun Taner Tiyatrosu kitabı Sahne Sanatları, Tiyatro türünde okuyucusu ile buluşuyor. Habitus Kitap yayınevinden 2012 yılında 9786054630127 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Haldun Taner Tiyatrosu isimli kitap 184 sayfadan oluşuyor. Haldun Taner Tiyatrosu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!