up
ara

Tiyatro Oyunu Kitapları

Yeni Çıkan Tiyatro Oyunu Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Tiyatro Oyunu kitapları

En İyi Tiyatro Oyunu Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Tiyatro Oyunu kitapları
9.1
Kış Masalı William Shakespeare kitabının da yazarı William Shakespeare tarafından kaleme alınan Hamlet kitabı Roman, Tiyatro türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789944883061 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hamlet isimli kitap 192 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sabahattin Eyüboğlu çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Hamlet kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Komşu Çocuklar kitabının da yazarı Johann Wolfgang von Goethe tarafından kaleme alınan Faust kitabı Roman (Çeviri), Tiyatro Oyunu türünde okuyucusu ile buluşuyor. Akçağ Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789753387309 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Faust isimli kitap 296 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Mustafa Özdemir çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Faust kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Kış Masalı William Shakespeare kitabının da yazarı William Shakespeare tarafından kaleme alınan Romeo ve Juliet kitabı Tiyatro Oyunu, Tiyatro türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789944888004 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Romeo ve Juliet isimli kitap 148 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Özdemir Nutku çevirmiştir. Kitap Ölmeden Önce Okunması Gereken 1001 Kitap listesinde de yeralmaktadır. Romeo ve Juliet kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Kış Masalı William Shakespeare kitabının da yazarı William Shakespeare tarafından kaleme alınan Macbeth kitabı Tiyatro Oyunu, Dünya Klasikleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2005 yılında 9789754588590 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Macbeth isimli kitap 108 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sabahattin Eyüboğlu çevirmiştir. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Macbeth kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.1
Müşahedat kitabının da yazarı Ahmet Mithat Efendi tarafından kaleme alınan Felatun Bey ile Rakım Efendi kitabı Roman (Yerli), Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kitap Zamanı Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9799944353167 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Felatun Bey ile Rakım Efendi isimli kitap 191 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Felatun Bey ile Rakım Efendi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
The Divine Comedy: Inferno kitabının da yazarı Dante Alighieri tarafından kaleme alınan İlahi Komedya kitabı Tiyatro Oyunu, Şiir türünde okuyucusu ile buluşuyor. Oğlak Yayıncılık yayınevinden 1308 yılında 9789753296816 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İlahi Komedya isimli kitap 976 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Rekin Teksoy çevirmiştir. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. İlahi Komedya kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Kibarlık Budalası kitabının da yazarı Jean-Baptiste Poquelin (Moliere) tarafından kaleme alınan Cimri kitabı Roman, Tiyatro Oyunu türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789754588422 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Cimri isimli kitap 104 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sabahattin Eyüboğlu çevirmiştir. Kitap Tiyatro Meraklılarının Okuması Gereken En İyi Tiyatro Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Cimri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Kış Masalı William Shakespeare kitabının da yazarı William Shakespeare tarafından kaleme alınan Bir Yaz Gecesi Rüyası kitabı Tiyatro Oyunu, Dünya Klasikleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786053605362 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Yaz Gecesi Rüyası isimli kitap 112 sayfadan oluşuyor. Kitap Tiyatro Meraklılarının Okuması Gereken En İyi Tiyatro Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Bir Yaz Gecesi Rüyası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Kış Masalı William Shakespeare kitabının da yazarı William Shakespeare tarafından kaleme alınan Bir Yaz Gecesi Rüyası kitabı Tiyatro Oyunu, Dünya Klasikleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786053605362 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Yaz Gecesi Rüyası isimli kitap 112 sayfadan oluşuyor. Kitap Tiyatro Meraklılarının Okuması Gereken En İyi Tiyatro Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Bir Yaz Gecesi Rüyası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Hiçbir eylem gerçekleştirmeden umudu bekleyişin hikayesi. Çaresizlik ve imkansızlıklar ile dolu hayatların bir yalana sıkı sıkıya sarılması anlatılıyor.

Çok Satan Tiyatro Oyunu Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Tiyatro Oyunu kitapları

Diğer Tiyatro Oyunu Kitapları

10.0
Zulümdar kitabının da yazarı Mustafa Balbay tarafından kaleme alınan Yargıtatör kitabı Tiyatro Oyunu, Senaryo türünde okuyucusu ile buluşuyor. Cumhuriyet Kitapları yayınevinden 1970 yılında 9786051400280 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yargıtatör isimli kitap 128 sayfadan oluşuyor. Yargıtatör kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Zincire Vurulmuş Prometheus (Ciltli) ve Zincire Vurulmuş Prometheus kitaplarının da yazarı Aiskhylos tarafından kaleme alınan Eski Yunan Tragedyaları 9 kitabı Tiyatro Oyunu, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Mitos Boyut Yayınları yayınevinden 2009 yılında 9789757785477 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Eski Yunan Tragedyaları 9 isimli kitap 64 sayfadan oluşuyor. Eski Yunan Tragedyaları 9 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.4
Yolların Başlangıcı kitabının da yazarı Amin Maalouf tarafından kaleme alınan Uzaktan Aşk kitabı Roman (Çeviri), Tiyatro Oyunu türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 2002 yılında 9789750803598 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Uzaktan Aşk isimli kitap 76 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Samih Rifat çevirmiştir. Kitap Tiyatro Meraklılarının Okuması Gereken En İyi Tiyatro Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Uzaktan Aşk kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yine Bir Gülnihal: Dede Efendi kitabının da yazarı Yine Bir Gülnihal: Dede Efendi ve Genç Osman kitaplarının da yazarı A. Turan Oflazoğlu tarafından kaleme alınan Fetih kitabı Tiyatro Oyunu, türünde okuyucusu ile buluşuyor. İz Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9789753558297 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Fetih isimli kitap 112 sayfadan oluşuyor. Fetih kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yazılar Filmatik ve Toplu Oyunları 1Sanatçının Ölümü / Araf'ta Kalanlar / Karagöz'ün Muamması kitaplarının da yazarı Yılmaz Onay tarafından kaleme alınan Şarkılarımız Ölmesin kitabı Tiyatro Oyunu, Sanat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Mitos Boyut Yayınları yayınevinden 1970 yılında 2880000043843 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şarkılarımız Ölmesin isimli kitap 58 sayfadan oluşuyor. Şarkılarımız Ölmesin kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yazılar Filmatik ve Şarkılarımız Ölmesin kitaplarının da yazarı Yılmaz Onay tarafından kaleme alınan Toplu Oyunları 3 - Bu Zamlar Bana Karşı / Bir Yiğit Masal Kuranda (Dev Masalı) / Sonsuz Operet kitabı Sinema, Tiyatro türünde okuyucusu ile buluşuyor. Mitos Boyut Yayınları yayınevinden 2018 yılında 9786055127107 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Toplu Oyunları 3 - Bu Zamlar Bana Karşı / Bir Yiğit Masal Kuranda (Dev Masalı) / Sonsuz Operet isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. Toplu Oyunları 3 - Bu Zamlar Bana Karşı / Bir Yiğit Masal Kuranda (Dev Masalı) / Sonsuz Operet kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yazılar Filmatik ve Şarkılarımız Ölmesin kitaplarının da yazarı Yılmaz Onay tarafından kaleme alınan Toplu Oyunları 1Sanatçının Ölümü / Araf'ta Kalanlar / Karagöz'ün Muamması kitabı Tiyatro Oyunu, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Mitos Boyut Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789755080383 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Toplu Oyunları 1Sanatçının Ölümü / Araf'ta Kalanlar / Karagöz'ün Muamması isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor. Toplu Oyunları 1Sanatçının Ölümü / Araf'ta Kalanlar / Karagöz'ün Muamması kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Yayladan mı Geliyon kitabının da yazarı Yılmaz Erdoğan tarafından kaleme alınan Haybeden Gerçeküstü Konuşmalar kitabı Eğlence, Mizah türünde okuyucusu ile buluşuyor. Sel Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9789755701004 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Haybeden Gerçeküstü Konuşmalar isimli kitap 112 sayfadan oluşuyor. Haybeden Gerçeküstü Konuşmalar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yarın Ola Hayr'ola kitabının da yazarı Denise Chalem tarafından kaleme alınan Annem Denizi İlk Kez Ellisinde Gördü kitabı Tiyatro Oyunu, Senaryo türünde okuyucusu ile buluşuyor. Mitos Boyut Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786054465224 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Annem Denizi İlk Kez Ellisinde Gördü isimli kitap 56 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Esen Özman çevirmiştir. Annem Denizi İlk Kez Ellisinde Gördü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yapısalcılık ve Bir Uygulama Melih Cevdet Anday Tiyatrosu ve Haldun Taner Tiyatrosu kitaplarının da yazarı Ayşegül Yüksel tarafından kaleme alınan Dram Sanatında Ezgi ve Uyum kitabı Sanat, Tiyatro Oyunu türünde okuyucusu ile buluşuyor. Mitos Boyut Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786054465361 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dram Sanatında Ezgi ve Uyum isimli kitap 176 sayfadan oluşuyor. Dram Sanatında Ezgi ve Uyum kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Yakarıcılar (Ciltli) ve Troyalı Kadınlar kitaplarının da yazarı Euripides tarafından kaleme alınan Eski Yunan Tragedyaları 4 Medea kitabı Sanat, Tragedya türünde okuyucusu ile buluşuyor. Mitos Boyut Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789757785880 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Eski Yunan Tragedyaları 4 Medea isimli kitap 64 sayfadan oluşuyor. Eski Yunan Tragedyaları 4 Medea kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Yakarıcılar (Ciltli) ve Eski Yunan Tragedyaları 4 Medea kitaplarının da yazarı Euripides tarafından kaleme alınan Resos kitabı Tiyatro Oyunu, Tragedya türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 2018 yılında 9786053604181 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Resos isimli kitap 52 sayfadan oluşuyor. Kitap Hasan Ali Yücel Klasikleri Listesi listesinde de yeralmaktadır. Resos kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!