up
ara
ÜYELER
DİĞER

Türk Dili ve Edebiyatı Kitapları

Yeni Çıkan Türk Dili ve Edebiyatı Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Türk Dili ve Edebiyatı kitapları

En İyi Türk Dili ve Edebiyatı Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Türk Dili ve Edebiyatı kitapları
8.2
Sanat Edebiyat Tenkit kitabının da yazarı Peyami Safa tarafından kaleme alınan Dokuzuncu Hariciye Koğuşu kitabı Roman (Yerli), Cumhuriyet Dönemi Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alkım Kitapçılık Yayıncılık yayınevinden 0 yılında 9756363827 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Dokuzuncu Hariciye Koğuşu isimli kitap 128 sayfadan oluşuyor. Kitap Hiç Unutamayacağım Dediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Dokuzuncu Hariciye Koğuşu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.5
Üç Hikaye - Mehmet Rauf kitabının da yazarı Mehmet Rauf tarafından kaleme alınan Eylül kitabı Roman, Türk Dili ve Edebiyatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. İlya Yayınevi yayınevinden 2008 yılında 9789756249611 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Eylül isimli kitap 318 sayfadan oluşuyor. Kitap En Sıkıcı Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Eylül kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.9
Eylembilim kitabının da yazarı Oğuz Atay tarafından kaleme alınan Korkuyu Beklerken kitabı Aile Hayatı, Aile İlişkileri, Öykü (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 2016 yılında 9789754701586 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Korkuyu Beklerken isimli kitap 196 sayfadan oluşuyor. Kitap Kütüphanenizde Yer Alması Gereken Hazine Değerindeki Edebiyat Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Korkuyu Beklerken kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.6
Afife Anjelik kitabının da yazarı Recaizade Mahmut Ekrem tarafından kaleme alınan Araba Sevdası kitabı Roman (Yerli), Türk Klasikleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Türk Edebiyatı Vakfı Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789756186558 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Araba Sevdası isimli kitap 214 sayfadan oluşuyor. Kitap Hiç Unutamayacağım Dediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Araba Sevdası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Dört Güzeller kitabının da yazarı İskender Pala tarafından kaleme alınan İki Dirhem Bir Çekirdek kitabı Deneme, Dilbilim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kapı Yayınları yayınevinden 2004 yılında 9789758950379 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İki Dirhem Bir Çekirdek isimli kitap 212 sayfadan oluşuyor. Kitap Ölmeden Önce Okunması Gereken 1001 Kitap listesinde de yeralmaktadır. İki Dirhem Bir Çekirdek kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
Babasını kaybetmiş olan bir gencin ailesini geçindirebilmek için çektiği zorluklar ve başına gelen ilginç olaylar anlatılmaktadır.
8.7
Korkuyu Beklerken kitabının da yazarı Oğuz Atay tarafından kaleme alınan Bir Bilim Adamının Romanı - Mustafa İnan kitabı Biyografi, Roman (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 2016 yılında 9789754700671 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Bilim Adamının Romanı - Mustafa İnan isimli kitap 280 sayfadan oluşuyor. Kitap Hiç Unutamayacağım Dediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Bir Bilim Adamının Romanı - Mustafa İnan kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.4
Talat ile Fitnat'ın Aşkı kitabının da yazarı Şemsettin Sami tarafından kaleme alınan Taaşşuk-u Talat ve Fitnat kitabı Aşk, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Parıltı Yayınları yayınevinden 0 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Taaşşuk-u Talat ve Fitnat isimli kitap 175 sayfadan oluşuyor. Taaşşuk-u Talat ve Fitnat kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Galiz Kahraman kitabının da yazarı İhsan Oktay Anar tarafından kaleme alınan Amat kitabı Edebiyat, Roman (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 2015 yılında 9789750503726 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Amat isimli kitap 239 sayfadan oluşuyor. Kitap Deniz Tutkunlarının Okuması Gereken En İyi Denizcilik Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Amat kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Hüzün ve Tesadüf kitabının da yazarı Mustafa Kutlu tarafından kaleme alınan Mavi Kuş kitabı Hikaye, Öykü (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Dergah Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9789759953102 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Mavi Kuş isimli kitap 210 sayfadan oluşuyor. Mavi Kuş kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan Türk Dili ve Edebiyatı Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Türk Dili ve Edebiyatı kitapları

Diğer Türk Dili ve Edebiyatı Kitapları

0.0
Yeniden Çizdim Göğü ve Dibine Düşüyor Karanlık Da kitaplarının da yazarı Müesser Yeniay tarafından kaleme alınan Türk Edebiyatında Modern Okumalar kitabı Türk Dili ve Edebiyatı, Şiir Üzerine türünde okuyucusu ile buluşuyor. Şiirden Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786054825318 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Türk Edebiyatında Modern Okumalar isimli kitap 252 sayfadan oluşuyor. Türk Edebiyatında Modern Okumalar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Yeni Bir Dünya ve Fuzuli kitaplarının da yazarı Necmettin Hacıeminoğlu tarafından kaleme alınan Karahanlı Türkçesi Grameri kitabı Akademik, Türk Dili ve Edebiyatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Türk Dil Kurumu Yayınları yayınevinden 2009 yılında 9789751607805 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Karahanlı Türkçesi Grameri isimli kitap 214 sayfadan oluşuyor. Karahanlı Türkçesi Grameri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
10.0
Yaşamın Kendisidir Aşk ve Şiir İkizini Arar kitaplarının da yazarı Atilla Birkiye tarafından kaleme alınan Yirminci Yüzyıl Türk Edebiyatından Seçmeler kitabı Türk Dili ve Edebiyatı, Referans ve Kaynak türünde okuyucusu ile buluşuyor. Eti Kitapları yayınevinden 2004 yılında 9789755452081 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yirminci Yüzyıl Türk Edebiyatından Seçmeler isimli kitap 493 sayfadan oluşuyor. Yirminci Yüzyıl Türk Edebiyatından Seçmeler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Yalnızlıklar kitabının da yazarı Hasan Ali Toptaş tarafından kaleme alınan Ölü Zaman Gezginleri kitabı Öykü (Yerli), Hikaye türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 2015 yılında 9789750507151 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ölü Zaman Gezginleri isimli kitap 137 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Hasan Ali Toptaş Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Ölü Zaman Gezginleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.4
Yahudilik-Masonluk Dönmelik kitabının da yazarı Necip Fazıl Kısakürek tarafından kaleme alınan Hikayelerim kitabı Hikaye, Hikaye türünde okuyucusu ile buluşuyor. Büyük Doğu Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9789758180233 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Hikayelerim isimli kitap 287 sayfadan oluşuyor. Hikayelerim kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yabancı Dil Öğretiminde Yaklaşımlar, Yöntemler, Teknikler ve Multimedya Araç ve Materyalleri kitabının da yazarı Rıfat Günday tarafından kaleme alınan Edebi Metinlerin İncelenmesi ve Öğretimi kitabı Akademik, Türk Dili ve Edebiyatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Elhan Kitap Yayın Dağıtım yayınevinden 2016 yılında 9786056326332 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Edebi Metinlerin İncelenmesi ve Öğretimi isimli kitap 448 sayfadan oluşuyor. Edebi Metinlerin İncelenmesi ve Öğretimi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Uykuların Doğusu kitabının da yazarı Hasan Ali Toptaş tarafından kaleme alınan Yalnızlıklar kitabı Şiir (Yerli) , Şiir türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 2015 yılında 9789750506741 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yalnızlıklar isimli kitap 113 sayfadan oluşuyor. Kitap Kısacık, Okunası Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Yalnızlıklar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.8
Üç Hikaye - Mehmet Rauf kitabının da yazarı Mehmet Rauf tarafından kaleme alınan Genç Kız Kalbi kitabı Roman, Roman (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. İlya Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789756249246 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Genç Kız Kalbi isimli kitap 138 sayfadan oluşuyor. Genç Kız Kalbi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.5
Üç Hikaye - Mehmet Rauf kitabının da yazarı Mehmet Rauf tarafından kaleme alınan Eylül kitabı Roman, Türk Dili ve Edebiyatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. İlya Yayınevi yayınevinden 2008 yılında 9789756249611 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Eylül isimli kitap 318 sayfadan oluşuyor. Kitap En Sıkıcı Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Eylül kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Ubeydullah Han (Ö. 1539) Şairi Şani ve Türkçe Divanı kitabının da yazarı Üzeyir Aslan tarafından kaleme alınan 14 - 16 YY. Çağatay ve Azeri Edebiyatı kitabı Akademik, Azerice türünde okuyucusu ile buluşuyor. Kriter Yayınları yayınevinden 2017 yılında 9786055863838 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan 14 - 16 YY. Çağatay ve Azeri Edebiyatı isimli kitap 392 sayfadan oluşuyor. 14 - 16 YY. Çağatay ve Azeri Edebiyatı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Türkiye'de Edebiyat Toplulukları ve Cumhuriyet Dönemi Türk Edebiyatında Hisar Topluluğu kitaplarının da yazarı Öztürk Emiroğlu tarafından kaleme alınan Türk Edebiyatında Gelenekten Moderne Değişim kitabı Edebiyat, Türk Dili ve Edebiyatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Akçağ Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786053422471 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Türk Edebiyatında Gelenekten Moderne Değişim isimli kitap 356 sayfadan oluşuyor. Türk Edebiyatında Gelenekten Moderne Değişim kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Türkçenin Kandilleri kitabının da yazarı Türkçenin Kandilleri ve Uzun Yolun Kısası kitaplarının da yazarı Mehmet Ali Sulutaş tarafından kaleme alınan Ana Sütüm Türkçe kitabı Türkçe, Türk Dili ve Edebiyatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Etik Yayınları yayınevinden 2008 yılında 9789758565535 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ana Sütüm Türkçe isimli kitap 207 sayfadan oluşuyor. Ana Sütüm Türkçe kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!