up
ara
ÜYELER
DİĞER

Türk Klasikleri Kitapları

Yeni Çıkan Türk Klasikleri Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Türk Klasikleri kitapları

En İyi Türk Klasikleri Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Türk Klasikleri kitapları
9.1
Sabahattin Ali’nin Türk Edebiyatına kazandırdığı en önemli eserlerden biri olan Kürk Mantolu Madonna’da bir yandan Raif Efendi’nin yaşadığı aşk, içsel yolculuk tadında anlatılırken bir yandan da karakterler hakkında psikolojik tahliller ve betimlemeler okuyucuya sunulmaktadır.
7.6
Küçük Şeyler kitabının da yazarı Samipaşazade Sezai tarafından kaleme alınan Sergüzeşt kitabı Roman, Roman (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Akvaryum Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789759088828 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sergüzeşt isimli kitap 127 sayfadan oluşuyor. Kitap En Sıkıcı Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Sergüzeşt kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.5
Üç Hikaye - Mehmet Rauf kitabının da yazarı Mehmet Rauf tarafından kaleme alınan Eylül kitabı Roman, Türk Dili ve Edebiyatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. İlya Yayınevi yayınevinden 2008 yılında 9789756249611 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Eylül isimli kitap 318 sayfadan oluşuyor. Kitap En Sıkıcı Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Eylül kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Kiralık Konak kitabının da yazarı Yakup Kadri Karaosmanoğlu tarafından kaleme alınan Yaban kitabı Aydınlanma, Cumhuriyet Dönemi Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 1970 yılında 9789754700060 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yaban isimli kitap 214 sayfadan oluşuyor. Kitap İlham veren kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Yaban kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.2
Namık Kemal'in Osmanlı Tarihi Seti (2 Kitap) kitabının da yazarı Namık Kemal tarafından kaleme alınan İntibah kitabı Divan Edebiyatı, Klasik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bordo Siyah Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786055588229 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İntibah isimli kitap 240 sayfadan oluşuyor. Kitap Tekrar Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. İntibah kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.6
Afife Anjelik kitabının da yazarı Recaizade Mahmut Ekrem tarafından kaleme alınan Araba Sevdası kitabı Roman (Yerli), Türk Klasikleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Türk Edebiyatı Vakfı Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789756186558 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Araba Sevdası isimli kitap 214 sayfadan oluşuyor. Kitap Hiç Unutamayacağım Dediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Araba Sevdası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Yeni Dünya kitabının da yazarı Sabahattin Ali tarafından kaleme alınan Değirmen kitabı Türk Klasikleri, Öykü türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789750806605 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Değirmen isimli kitap 137 sayfadan oluşuyor. Kitap Kısacık, Okunası Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Değirmen kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
Babasını kaybetmiş olan bir gencin ailesini geçindirebilmek için çektiği zorluklar ve başına gelen ilginç olaylar anlatılmaktadır.
8.0
Sinekli Bakkal kitabının da yazarı Halide Edib Adıvar tarafından kaleme alınan Ateşten Gömlek kitabı Roman (Yerli), Cumhuriyet Dönemi Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789750707759 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ateşten Gömlek isimli kitap 256 sayfadan oluşuyor. Kitap En İyi Kadın Yazarların Mutlaka Okunması Gereken Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Ateşten Gömlek kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Kendinden yaşça büyük biri ile evlenen Bihter ve aynı evde yaşadıkları Behlül ikilisinin arasındaki yasak aşkın öğrenilmesini konu edinmiştir.

Çok Satan Türk Klasikleri Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Türk Klasikleri kitapları

Diğer Türk Klasikleri Kitapları

6.7
Zehra kitabının da yazarı Nabizade Nazım tarafından kaleme alınan Karabibik kitabı Roman (Yerli), Köy türünde okuyucusu ile buluşuyor. Araf Yayıncılık yayınevinden 2015 yılında 9786059078214 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Karabibik isimli kitap 74 sayfadan oluşuyor. Karabibik kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Yeni Türkiye'nin Hedefleri kitabının da yazarı Ziya Gökalp tarafından kaleme alınan Altın Işık kitabı Türk Klasikleri, Cumhuriyet Dönemi Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Gece Kitaplığı yayınevinden 2014 yılında 9799759088469 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Altın Işık isimli kitap 225 sayfadan oluşuyor. Kitap Hayatı Öğreten Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Altın Işık kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
Yeni Dünya kitabının da yazarı Sabahattin Ali tarafından kaleme alınan Değirmen kitabı Türk Klasikleri, Öykü türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789750806605 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Değirmen isimli kitap 137 sayfadan oluşuyor. Kitap Kısacık, Okunası Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Değirmen kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yalnız Efe ve Bomba kitaplarının da yazarı Ömer Seyfettin tarafından kaleme alınan Eski Kahramanlar kitabı Türk Klasikleri, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Gece Kitaplığı yayınevinden 2016 yılında 9786051806587 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Eski Kahramanlar isimli kitap 0 sayfadan oluşuyor. Eski Kahramanlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.0
Yalnız Efe kitabının da yazarı Yalnız Efe ve Bomba kitaplarının da yazarı Ömer Seyfettin tarafından kaleme alınan Harem kitabı Roman, Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Konak Yayınları yayınevinden 2018 yılında 9789756420089 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Harem isimli kitap 238 sayfadan oluşuyor. Harem kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yalnız Efe kitabının da yazarı Yalnız Efe ve Bomba kitaplarının da yazarı Ömer Seyfettin tarafından kaleme alınan Aşk Dalgası kitabı Türk Klasikleri, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Serüven Kitabevi yayınevinden 2015 yılında 9786051800400 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aşk Dalgası isimli kitap 94 sayfadan oluşuyor. Aşk Dalgası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.0
Yalnız Efe kitabının da yazarı Ömer Seyfettin tarafından kaleme alınan Yüzakı kitabı Öykü, Türk Klasikleri türünde okuyucusu ile buluşuyor. Hikmet Neşriyat yayınevinden 2000 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yüzakı isimli kitap 63 sayfadan oluşuyor. Yüzakı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Yalnız Efe kitabının da yazarı Ömer Seyfettin tarafından kaleme alınan Yüksek Ökçeler kitabı Çocuk, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bordo Siyah Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786055588687 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yüksek Ökçeler isimli kitap 48 sayfadan oluşuyor. Kitap Kaç Yaşında Olursam Olayım Yeniden Okuyacağım Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Yüksek Ökçeler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.4
Yalnız Efe kitabının da yazarı Ömer Seyfettin tarafından kaleme alınan Seçme Öyküler kitabı Öykü (Yerli), Anlatı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bordo Siyah Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786054439409 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Seçme Öyküler isimli kitap 224 sayfadan oluşuyor. Seçme Öyküler kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.5
Yalnız Efe kitabının da yazarı Ömer Seyfettin tarafından kaleme alınan Efruz Bey kitabı Çocuk, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bilgi Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789754941357 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Efruz Bey isimli kitap 224 sayfadan oluşuyor. Efruz Bey kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
Yalnız Efe kitabının da yazarı Ömer Seyfettin tarafından kaleme alınan Bomba kitabı Roman (Yerli), Çocuk türünde okuyucusu ile buluşuyor. Engin Yayıncılık yayınevinden 1970 yılında 9789753791465 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bomba isimli kitap 157 sayfadan oluşuyor. Bomba kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.9
Yalnız Efe kitabının da yazarı Ömer Seyfettin tarafından kaleme alınan Beyaz Lale kitabı Çocuk, Roman türünde okuyucusu ile buluşuyor. Türkmen Kitabevi yayınevinden 1970 yılında 2880000025467 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Beyaz Lale isimli kitap 80 sayfadan oluşuyor. Beyaz Lale kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!