up
ara
ÜYELER
DİĞER

Tüm Uyuşturucu Bağımlılığı Kitapları

Uyuşturucu Bağımlılığı üzerine yazılmış toplam 3 kitap listelenmektedir.
10.0
Rom Günlükleri kitabının da yazarı Hunter S. Thompson tarafından kaleme alınan Las Vegas'ta Korku ve Nefret kitabı Mizah, Uyuşturucu Bağımlılığı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Stüdyo İmge yayınevinden 2006 yılında 9789756523070 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Las Vegas'ta Korku ve Nefret isimli kitap 190 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Nur Kasapoğlu çevirmiştir. Las Vegas'ta Korku ve Nefret kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2.0
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Mutlu Çelik tarafından kaleme alınan Uyuşturucu Nedir? Nasıl Anlarız? Ne Yapabiliriz? kitabı Sağlıklı Yaşam, Uyuşturucu Bağımlılığı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alter Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786054922956 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Uyuşturucu Nedir? Nasıl Anlarız? Ne Yapabiliriz? isimli kitap 321 sayfadan oluşuyor. Uyuşturucu Nedir? Nasıl Anlarız? Ne Yapabiliriz? kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Haydar Çağlagan tarafından kaleme alınan Bonsai - Eroin kitabı Gençlik, Uyuşturucu Bağımlılığı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Biyografi.Net yayınevinden 2015 yılında 9786059004022 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bonsai - Eroin isimli kitap 120 sayfadan oluşuyor. Bonsai - Eroin kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!