up
ara

Vampir Kitapları

Yeni Çıkan Vampir Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Vampir kitapları

En İyi Vampir Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Vampir kitapları
7.7
Yeniay kitabının da yazarı Stephenie Meyer tarafından kaleme alınan Alacakaranlık kitabı Aşk, Vampir türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2007 yılında 9789944822107 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Alacakaranlık isimli kitap 504 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Hüseyin Baran çevirmiştir. Kitap Aşka İnananların Okuması Gereken En Romantik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Alacakaranlık kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.9
Kitap iki bölümden oluşuyor. İlk bölümde Bella ve Edward evleniyor. Sonraki bölümde ise Bella'nın yeni hayatına alışması ve içine düştükleri durumdan kurtulma çabaları.
7.9
Kitap iki bölümden oluşuyor. İlk bölümde Bella ve Edward evleniyor. Sonraki bölümde ise Bella'nın yeni hayatına alışması ve içine düştükleri durumdan kurtulma çabaları.
7.3
Alacakaranlık Çizgi Roman Cilt: 1 kitabının da yazarı Stephenie Meyer tarafından kaleme alınan Yeniay kitabı Roman (Çeviri), Macera türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2007 yılında 9789944822114 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yeniay isimli kitap 544 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Öncü Saraç Tüzüner çevirmiştir. Kitap Maceraperestlerin Mutlaka Okuması Gereken En İyi Macera Romanları listesinde de yeralmaktadır. Yeniay kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.4
İhanet - Gece Evi 2. Kitap kitabının da yazarı Kristin Cast tarafından kaleme alınan İşaret - Gece Evi 1. Kitap kitabı Roman (Çeviri), Vampir türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 1970 yılında 9786055943783 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İşaret - Gece Evi 1. Kitap isimli kitap 336 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sevinç Tezcan Yanar çevirmiştir. Kitap Filmi Çekilmesi Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. İşaret - Gece Evi 1. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
İşaret - Gece Evi 1. Kitap kitabının da yazarı Kristin Cast tarafından kaleme alınan İhanet - Gece Evi 2. Kitap kitabı Roman (Çeviri), Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2008 yılında 9786055943868 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan İhanet - Gece Evi 2. Kitap isimli kitap 352 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sevinç Tezcan Yanar çevirmiştir. Kitap Fantastik Evrenlerin Kapılarını Aralayan En İyi Fantastik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. İhanet - Gece Evi 2. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.4
İşaret - Gece Evi 1. Kitap kitabının da yazarı Kristin Cast tarafından kaleme alınan Vahşi - Gece Evi 4. Kitap kitabı Edebiyat, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2008 yılında 9786054263134 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Vahşi - Gece Evi 4. Kitap isimli kitap 400 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sevinç Tezcan Yanar çevirmiştir. Kitap Okuduğum En Güzel Kitap listesinde de yeralmaktadır. Vahşi - Gece Evi 4. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.5
İşaret - Gece Evi 1. Kitap kitabının da yazarı Kristin Cast tarafından kaleme alınan Av - Gece Evi 5. Kitap kitabı Roman, Vampir türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 0 yılında 9786054263226 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Av - Gece Evi 5. Kitap isimli kitap 416 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sevinç Tezcan Yanar çevirmiştir. Kitap Fantastik Evrenlerin Kapılarını Aralayan En İyi Fantastik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Av - Gece Evi 5. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.5
İşaret - Gece Evi 1. Kitap kitabının da yazarı Kristin Cast tarafından kaleme alınan Yanmış - Gece Evi 7. Kitap kitabı Roman (Çeviri), Edebiyat türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2009 yılında 9786054263646 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yanmış - Gece Evi 7. Kitap isimli kitap 432 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sevinç Tezcan Yanar çevirmiştir. Kitap Hiç Unutamayacağım Dediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Yanmış - Gece Evi 7. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Küller Şehri - Ölümcül Oyuncaklar 2. Kitap kitabının da yazarı Cassandra Clare tarafından kaleme alınan Kemikler Şehri - Ölümcül Oyuncaklar 1. Kitap kitabı Roman, Vampir türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786054228218 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kemikler Şehri - Ölümcül Oyuncaklar 1. Kitap isimli kitap 580 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Selim Yeniçeri çevirmiştir. Kitap Tüm Zamanların En Çok Satan Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Kemikler Şehri - Ölümcül Oyuncaklar 1. Kitap kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan Vampir Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Vampir kitapları

Diğer Vampir Kitapları

7.7
Yeniay kitabının da yazarı Stephenie Meyer tarafından kaleme alınan Alacakaranlık kitabı Aşk, Vampir türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2007 yılında 9789944822107 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Alacakaranlık isimli kitap 504 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Hüseyin Baran çevirmiştir. Kitap Aşka İnananların Okuması Gereken En Romantik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Alacakaranlık kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.5
Yakalanamayan seri katiller, uzun süreden beri dünyanın en korkunç yaratıkları, karar verilen bir infaz. İşlenilecek pek çok cinayet, akacak çok fazla kan var.
0.0
Vampir Şövalye 5 ve Vampir Şövalye 1 kitaplarının da yazarı Matsuri Hino tarafından kaleme alınan Vampir Şövalye 18 kitabı Manga, Vampir türünde okuyucusu ile buluşuyor. Akılçelen Kitaplar yayınevinden 2016 yılında 9786059800112 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Vampir Şövalye 18 isimli kitap 192 sayfadan oluşuyor. Vampir Şövalye 18 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.6
Vampir Lestat ve Vittorio kitaplarının da yazarı Anne Rice tarafından kaleme alınan Beden Hırsızı kitabı Roman (Çeviri), Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Martı Kitabevi yayınevinden 2010 yılında 9786054335527 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Beden Hırsızı isimli kitap 595 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Bahar Çelik çevirmiştir. Kitap Fantastik Evrenlerin Kapılarını Aralayan En İyi Fantastik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Beden Hırsızı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.9
Vampir Günlükleri: Öfke ve Karanlık Buluşma kitabının da yazarı L. J. Smith tarafından kaleme alınan Vampir Günlükleri - Avcılar Vol. 2: Ay Şarkısı kitabı Vampir, Fantastik türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786051422893 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Vampir Günlükleri - Avcılar Vol. 2: Ay Şarkısı isimli kitap 368 sayfadan oluşuyor. Kitap Bir Nefeste Okunan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Vampir Günlükleri - Avcılar Vol. 2: Ay Şarkısı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.6
Vampir Günlükleri: Öfke ve Karanlık Buluşma kitabının da yazarı L. J. Smith tarafından kaleme alınan Kaderin Yükselişi - Vampir Günlükleri 3 kitabı Fantastik, Vampir türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786051424439 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kaderin Yükselişi - Vampir Günlükleri 3 isimli kitap 376 sayfadan oluşuyor. Kaderin Yükselişi - Vampir Günlükleri 3 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.7
Vampir Günlükleri: Öfke ve Karanlık Buluşma kitabının da yazarı L. J. Smith tarafından kaleme alınan Gece Dünyası kitabı Aşk, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 0 yılında 9786054482856 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gece Dünyası isimli kitap 704 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Uğur Mehter çevirmiştir. Kitap Vampir Severlerin Okuması Gereken En İyi Vampir Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Gece Dünyası kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.4
Vampir Günlükleri - Stefan Günlükleri Vol: 1 - Kökler kitabının da yazarı L. J. Smith tarafından kaleme alınan Vampir Günlükleri: Öfke ve Karanlık Buluşma kitabı Roman (Çeviri), Vampir türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786054228942 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Vampir Günlükleri: Öfke ve Karanlık Buluşma isimli kitap 440 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Selim Yeniçeri çevirmiştir. Kitap Mistisizm ile İlgilenenlerin Okuması Gereken En Mistik Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Vampir Günlükleri: Öfke ve Karanlık Buluşma kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
4.5
Vampir Günlükleri - Kurtuluş - Maskesiz - Vol 3 kitabının da yazarı L.j. Smith tarafından kaleme alınan Vampir Günlükleri - Kurtuluş ve Konuşulmayan - Vol 2 kitabı Vampir, Roman (Çeviri) türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786051429809 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Vampir Günlükleri - Kurtuluş ve Konuşulmayan - Vol 2 isimli kitap 280 sayfadan oluşuyor. Kitap Vampir Severlerin Okuması Gereken En İyi Vampir Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Vampir Günlükleri - Kurtuluş ve Konuşulmayan - Vol 2 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.6
Tutkuların Pençesinde (Immortals After Dark, #3) kitabının da yazarı Kresley Cole tarafından kaleme alınan Arzuların Esiri (Immortals After Dark, #2) kitabı Roman (Çeviri), Vampir türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2011 yılında 9786055289560 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Arzuların Esiri (Immortals After Dark, #2) isimli kitap 400 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Damla Özlüer çevirmiştir. Kitap Vampir Severlerin Okuması Gereken En İyi Vampir Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Arzuların Esiri (Immortals After Dark, #2) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.6
The Vampire Prince - The Saga of Darren Shan 6 (Manga Edition) kitabının da yazarı The Vampire Prince - The Saga of Darren Shan 6 (Manga Edition) ve Kan Denizi (Larten Crepsley Efsanesi: 2. Kitap) kitaplarının da yazarı Darren Shan tarafından kaleme alınan Şafak Katilleri - Saga 9 kitabı Roman (Çeviri), Vampir türünde okuyucusu ile buluşuyor. Tudem Yayınları yayınevinden 2011 yılında 9789944695800 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Şafak Katilleri - Saga 9 isimli kitap 184 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Arif Cem Ünver çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Şafak Katilleri - Saga 9 kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
The Orginals - Yükseliş ve The Originals Anlatılmamış Hikaye - Düşüş kitaplarının da yazarı Julie Plec tarafından kaleme alınan The Originals Anlatılmamış Hikaye - Diriliş kitabı Roman (Çeviri), Vampir türünde okuyucusu ile buluşuyor. GO! yayınevinden 2016 yılında 9786051880518 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan The Originals Anlatılmamış Hikaye - Diriliş isimli kitap 287 sayfadan oluşuyor. The Originals Anlatılmamış Hikaye - Diriliş kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!