up
ara
ÜYELER
DİĞER

Yakın Tarih Kitapları

Yeni Çıkan Yakın Tarih Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Yakın Tarih kitapları

En İyi Yakın Tarih Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Yakın Tarih kitapları
8.9
Turgut Özakman'ın çok satan tarihi romanı Şu Çılgın Türkler, Türkiye'nin yakın tarihine ışık tutan değerli bir eser. Çöküş döneminde olan bir imparatorluğun umutsuz halkı, Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde yeniden umutla dolar ve büyük mücadele dönemi başlar. Böylece Çılgın Türkler yeniden sahneye çıkar ve tarihe adlarını yazdırır.
8.6
Bir Dinozorun Gezileri kitabının da yazarı Mina Urgan tarafından kaleme alınan Bir Dinozorun Anıları kitabı Yakın Tarih, Otobiyografi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yapı Kredi Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789753638326 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Dinozorun Anıları isimli kitap 353 sayfadan oluşuyor. Kitap Hiç Unutamayacağım Dediğimiz Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Bir Dinozorun Anıları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.6
Abi (İmzalı) kitabının da yazarı Doğan Yurdakul tarafından kaleme alınan Bay Pipo kitabı Tarih, Biyografi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 2007 yılında 9789759914301 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bay Pipo isimli kitap 545 sayfadan oluşuyor. Kitap Ölmeden Önce Okunması Gereken 1001 Kitap listesinde de yeralmaktadır. Bay Pipo kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.3
İyilik Güzellik kitabının da yazarı Ece Temelkuran tarafından kaleme alınan Devir kitabı Roman (Yerli), Yakın Tarih türünde okuyucusu ile buluşuyor. Can Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9789750724411 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Devir isimli kitap 504 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Ece Temelkuran Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Devir kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.6
Cemaat'in İflası kitabının da yazarı Hanefi Avcı tarafından kaleme alınan Haliç'te Yaşayan Simonlar kitabı Siyaset, Yakın Tarih türünde okuyucusu ile buluşuyor. Angora yayınevinden 2010 yılında 9789752870758 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Haliç'te Yaşayan Simonlar isimli kitap 608 sayfadan oluşuyor. Kitap Tüm Zamanların En İyi Kitapları listesinde de yeralmaktadır. Haliç'te Yaşayan Simonlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Efendi: Beyaz Türklerin Büyük Sırrı kitabının da yazarı Soner Yalçın tarafından kaleme alınan Reis kitabı Siyasi, Siyaset türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9786050903393 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Reis isimli kitap 349 sayfadan oluşuyor. Reis kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.1
İmparatorluğun En Uzun Yüzyılı kitabının da yazarı İlber Ortaylı tarafından kaleme alınan Türkiye'nin Yakın Tarihi kitabı Tarih, Yakın Tarih türünde okuyucusu ile buluşuyor. Timaş Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786051143163 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Türkiye'nin Yakın Tarihi isimli kitap 240 sayfadan oluşuyor. Türkiye'nin Yakın Tarihi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.3
Angut kitabının da yazarı Osman Pamukoğlu tarafından kaleme alınan Unutulanlar Dışında Yeni Bir Şey Yok kitabı Yönetim ve Devlet Üzerine, Siyasi Tarih türünde okuyucusu ile buluşuyor. İnkılap Kitabevi yayınevinden 0 yılında 9789751022547 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Unutulanlar Dışında Yeni Bir Şey Yok isimli kitap 392 sayfadan oluşuyor. Unutulanlar Dışında Yeni Bir Şey Yok kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.8
Kızıl Pençe kitabının da yazarı Mustafa Armağan tarafından kaleme alınan Küller Altında Yakın Tarih kitabı Tarih, Yakın Tarih türünde okuyucusu ile buluşuyor. Timaş Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789752634893 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Küller Altında Yakın Tarih isimli kitap 272 sayfadan oluşuyor. Küller Altında Yakın Tarih kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.0
Neo - Takiye kitabının da yazarı Serdar Akinan tarafından kaleme alınan Kan Uykusu kitabı Yakın Tarih, İstihbarat Örgütü türünde okuyucusu ile buluşuyor. Karakutu Yayınları yayınevinden 2008 yılında 9756054735 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kan Uykusu isimli kitap 304 sayfadan oluşuyor. Kan Uykusu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan Yakın Tarih Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Yakın Tarih kitapları

Diğer Yakın Tarih Kitapları

0.0
Yunus Emre (Cep Boy) ve Aşkın ve Şiirin Sultanı Kanuni (Cep Boy) kitaplarının da yazarı Mete Göktürk tarafından kaleme alınan Yakın Tarihimizin Utanç Sayfaları kitabı Yakın Tarih, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Siyam Kitap yayınevinden 2015 yılında 9786058448001 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yakın Tarihimizin Utanç Sayfaları isimli kitap 374 sayfadan oluşuyor. Yakın Tarihimizin Utanç Sayfaları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yorgun Zaman Düşleri kitabının da yazarı Suat Ak tarafından kaleme alınan Necip Fazıl ve Büyük Doğu kitabı Biyografi, Dergi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Büyüyen Ay Yayınları yayınevinden 2016 yılında 9786059268394 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Necip Fazıl ve Büyük Doğu isimli kitap 464 sayfadan oluşuyor. Necip Fazıl ve Büyük Doğu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yeni Faşizmin Kökenleri: Ebedi Dönüş kitabının da yazarı Fırat Aydınkaya tarafından kaleme alınan Ölüm Koridoru kitabı Yakın Tarih, Politik Hareketler türünde okuyucusu ile buluşuyor. Avesta Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786055585730 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ölüm Koridoru isimli kitap 208 sayfadan oluşuyor. Ölüm Koridoru kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yaslı Ada ve Türk Tarihinin Kayıp Yılları (Adnan Menderes Nasıl Öldürüldü?) kitaplarının da yazarı H. Emre Oktay tarafından kaleme alınan Türk Tarihinin Kayıp Yılları - Kıbrıs Sorunu kitabı Siyaset, Yakın Tarih türünde okuyucusu ile buluşuyor. Akis Kitap yayınevinden 2016 yılında 9786051291529 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Türk Tarihinin Kayıp Yılları - Kıbrıs Sorunu isimli kitap 272 sayfadan oluşuyor. Türk Tarihinin Kayıp Yılları - Kıbrıs Sorunu kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yaşlanan İnsanlık, Gençleşen Kapitalizm kitabının da yazarı Şükrü Argın tarafından kaleme alınan Gezi'nin Ufkundan: Liberal Demokrasinin Krizi, Kamusallık ve Sol kitabı Yakın Tarih, Siyaset türünde okuyucusu ile buluşuyor. Agora Kitaplığı yayınevinden 2015 yılında 9786051032412 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Gezi'nin Ufkundan: Liberal Demokrasinin Krizi, Kamusallık ve Sol isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Gezi'nin Ufkundan: Liberal Demokrasinin Krizi, Kamusallık ve Sol kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Yakın Tarihimiz 4 Menderes Dönemi kitabının da yazarı Abdurrahman Dilipak tarafından kaleme alınan Yakın Tarihimiz 2İnönü Dönemi kitabı Türkiye, Yakın Tarih türünde okuyucusu ile buluşuyor. Beyan Yayınları yayınevinden 0 yılında 4300000025260 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yakın Tarihimiz 2İnönü Dönemi isimli kitap 284 sayfadan oluşuyor. Yakın Tarihimiz 2İnönü Dönemi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Unutulanlar ve Çanakkale Savunması Sarıkamış'ta Başlar kitaplarının da yazarı Yılmaz Koç tarafından kaleme alınan Çerkes Ethem kitabı Yakın Tarih, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Paraf Yayınları yayınevinden 2008 yılında 9786055218607 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çerkes Ethem isimli kitap 216 sayfadan oluşuyor. Çerkes Ethem kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Türkiye'de cehaletin halkı esir alması sonucu hem tarikatların hem de PKK ve FETÖ gibi vatan haini yabancı devlet ve örgütlerin maşası olan kuruluşların bazen hükümetleri bezen sivil toplum örgütlerini kullanarak kendi emellerine alet etmesini konu eden bir kitap... Halk TV'nin önerdiği ve desteklediği kitaplardan.
8.3
Türk Basın Tarihi 2. Mahmut'tan Holdinglere ve Gülümseyen Anılar kitaplarının da yazarı Hıfzı Topuz tarafından kaleme alınan Milli Mücadele'de Çamlıca'nın Üç Gülü kitabı Roman (Yerli), Yakın Tarih türünde okuyucusu ile buluşuyor. Remzi Kitabevi yayınevinden 2008 yılında 9789751408945 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Milli Mücadele'de Çamlıca'nın Üç Gülü isimli kitap 287 sayfadan oluşuyor. Milli Mücadele'de Çamlıca'nın Üç Gülü kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.9
Turgut Özakman'ın çok satan tarihi romanı Şu Çılgın Türkler, Türkiye'nin yakın tarihine ışık tutan değerli bir eser. Çöküş döneminde olan bir imparatorluğun umutsuz halkı, Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde yeniden umutla dolar ve büyük mücadele dönemi başlar. Böylece Çılgın Türkler yeniden sahneye çıkar ve tarihe adlarını yazdırır.
0.0
Tarihin Yargıladığı Davalar kitabının da yazarı Adil Giray Çelik tarafından kaleme alınan Sokrates'den Sivas'a - Tarihin Yargıladığı Davalar kitabı Felsefe, Yakın Tarih türünde okuyucusu ile buluşuyor. Yirmi Dört yayınevinden 2007 yılında 9789944992183 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sokrates'den Sivas'a - Tarihin Yargıladığı Davalar isimli kitap 400 sayfadan oluşuyor. Sokrates'den Sivas'a - Tarihin Yargıladığı Davalar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Tarihin Işığında Ermeni Meselesi ve 1915 Kaosu ve Osmanlı'da Şer Hareketleri ve Abdülhamid Han kitaplarının da yazarı Levon Panos Dabağyan tarafından kaleme alınan Türkiye Ermenileri Tarihi kitabı Yakın Tarih, Tarih türünde okuyucusu ile buluşuyor. IQ Kültür Sanat Yayıncılık yayınevinden 2004 yılında 9799756618677 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Türkiye Ermenileri Tarihi isimli kitap 784 sayfadan oluşuyor. Türkiye Ermenileri Tarihi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!