up
ara
ÜYELER
DİĞER

Yönetim Kitapları

Yeni Çıkan Yönetim Kitapları

Piyasaya yeni çıkmış veya yeni basımı yapılmış yeni çıkan Yönetim kitapları

En İyi Yönetim Kitapları

En çok puan verilen, en iyi Yönetim kitapları
8.7
The Hunger Games Catching Fire kitabının da yazarı Suzanne Collins tarafından kaleme alınan Açlık Oyunları kitabı Bilim Kurgu, Yönetim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pegasus yayınevinden 2008 yılında 9786055943639 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Açlık Oyunları isimli kitap 384 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Sevinç Tezcan Yanar çevirmiştir. Kitap Beyaz Perdeye Aktarılan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Açlık Oyunları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Anayasa Projeleri kitabının da yazarı Jean-Jacques Rousseau tarafından kaleme alınan Toplum Sözleşmesi kitabı Politika, Siyaset türünde okuyucusu ile buluşuyor. İş Bankası Kültür Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789754589481 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Toplum Sözleşmesi isimli kitap 136 sayfadan oluşuyor. Kitap Mutlaka Okunması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Toplum Sözleşmesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
7.4
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Tommaso Campanella tarafından kaleme alınan Güneş Ülkesi kitabı Roman, Devlet türünde okuyucusu ile buluşuyor. Say Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9786050200324 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Güneş Ülkesi isimli kitap 112 sayfadan oluşuyor. Kitap Felsefe Severlere Kitap Tavsiyeleri listesinde de yeralmaktadır. Güneş Ülkesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
Sosyalizme Doğru kitabının da yazarı Ernesto Che Guevara tarafından kaleme alınan Motorsiklet Günlükleri kitabı Anı, Hatıra, Yönetim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Everest Yayınları yayınevinden 2003 yılında 9799752890251 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Motorsiklet Günlükleri isimli kitap 197 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye O. Akınhay, A. Baktıaya çevirmiştir. Motorsiklet Günlükleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Emine Ülker Tarhan tarafından kaleme alınan Beni Susturabilecek Tek Şey kitabı Politik Hareketler, Yönetim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ka Kitap yayınevinden 2014 yılında 9786056430848 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Beni Susturabilecek Tek Şey isimli kitap 180 sayfadan oluşuyor. Beni Susturabilecek Tek Şey kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.7
Açıklamalı Fizik, Kimya, Matematik Ana Terimleri Sözlüğü ve Türk Aynştaynı kitaplarının da yazarı Oktay Sinanoğlu tarafından kaleme alınan Ne Yapmalı? kitabı Siyaset, Yönetim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bilim & Gönül Yayınevi yayınevinden 2017 yılında 9786058868809 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Ne Yapmalı? isimli kitap 360 sayfadan oluşuyor. Ne Yapmalı? kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
9.2
İhaneti Gördüm kitabının da yazarı Erdal Sarızeybek tarafından kaleme alınan Kurt Kapanı - Tehlike Ağır ve Yakın kitabı Devlet, Siyaset türünde okuyucusu ile buluşuyor. Pozitif Yayınları yayınevinden 2010 yılında 9786055514099 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kurt Kapanı - Tehlike Ağır ve Yakın isimli kitap 320 sayfadan oluşuyor. Kurt Kapanı - Tehlike Ağır ve Yakın kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
8.0
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Frederick Winslow Taylor tarafından kaleme alınan Bilimsel Yönetimin İlkeleri kitabı Ekonomi, Ekonomi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Adres Yayınları yayınevinden 1970 yılında 9789752500082 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bilimsel Yönetimin İlkeleri isimli kitap 112 sayfadan oluşuyor. Bilimsel Yönetimin İlkeleri kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
6.5
İnsanlık Durumu kitabının da yazarı Hannah Arendt tarafından kaleme alınan Sivil İtaatsizlik (Kamu Vicdanına Çağrı) kitabı Sivil Toplum, Kültür Sosyolojisi türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ayrıntı Yayınları yayınevinden 1996 yılında 9789755391625 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sivil İtaatsizlik (Kamu Vicdanına Çağrı) isimli kitap 256 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Yakup Coşar çevirmiştir. Sivil İtaatsizlik (Kamu Vicdanına Çağrı) kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
2.8
Halk Çocuğu kitabının da yazarı Hakan Aygün tarafından kaleme alınan Çöküş kitabı Siyaset, Yönetim ve Devlet Üzerine türünde okuyucusu ile buluşuyor. Halkkitabevi yayınevinden 2015 yılında 9786059828567 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Çöküş isimli kitap 480 sayfadan oluşuyor. Çöküş kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!

Çok Satan Yönetim Kitapları

Okurlar tarafından en fazla raflarına eklenen, en çok satan Yönetim kitapları

Diğer Yönetim Kitapları

0.0
Yönetsel Sistem kitabının da yazarı Yönetsel Sistem ve Yaratıcı Liderlik kitaplarının da yazarı Akın Marşap tarafından kaleme alınan Sağlıkta Stratejik Yönetim kitabı Sağlık, İşletme türünde okuyucusu ile buluşuyor. Beta Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786053333586 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Sağlıkta Stratejik Yönetim isimli kitap 750 sayfadan oluşuyor. Sağlıkta Stratejik Yönetim kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yönetimde Koçluk Yaklaşımı ve Acı Kuşu kitaplarının da yazarı Demet Uyar tarafından kaleme alınan Yönetimde Koçluk Yaklaşımı kitabı İş Dünyası, Kariyer türünde okuyucusu ile buluşuyor. Galata yayınevinden 2015 yılında 9786054463602 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yönetimde Koçluk Yaklaşımı isimli kitap 112 sayfadan oluşuyor. Yönetimde Koçluk Yaklaşımı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yönetimde Başarı İçin Altın Kurallar ve Çatışma kitaplarının da yazarı Mustafa Gümüş tarafından kaleme alınan Yönetimde Başarı - Az Teori Çok Başarı kitabı İş Dünyası, Yönetim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alfa Basım Yayım Dağıtım yayınevinden 2015 yılında 9786051710082 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yönetimde Başarı - Az Teori Çok Başarı isimli kitap 345 sayfadan oluşuyor. Yönetimde Başarı - Az Teori Çok Başarı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yönetim ve Organizasyon (Çağdaş ve Küresel Yaklaşımlar) ve Stratejik Yönetim Vak'aları kitaplarının da yazarı Erol Eren tarafından kaleme alınan Örgütsel Davranış ve Yönetim Psikolojisi kitabı Sosyoloji, Örgütsel Davranış türünde okuyucusu ile buluşuyor. Beta Yayınevi - Ders Kitapları yayınevinden 2014 yılında 9786053777779 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Örgütsel Davranış ve Yönetim Psikolojisi isimli kitap 642 sayfadan oluşuyor. Örgütsel Davranış ve Yönetim Psikolojisi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yönetim ve Organizasyon (Çağdaş ve Küresel Yaklaşımlar) kitabının da yazarı Yönetim ve Organizasyon (Çağdaş ve Küresel Yaklaşımlar) ve Örgütsel Davranış ve Yönetim Psikolojisi kitaplarının da yazarı Erol Eren tarafından kaleme alınan Stratejik Yönetim Vak'aları kitabı İş Dünyası, Yönetim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Beta Yayınları yayınevinden 2015 yılında 9786053333692 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Stratejik Yönetim Vak'aları isimli kitap 481 sayfadan oluşuyor. Stratejik Yönetim Vak'aları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yönetim ve Gün Gün Drucker kitaplarının da yazarı Peter Drucker tarafından kaleme alınan Yönetimin Sınırları kitabı Yönetim, İş Dünyası türünde okuyucusu ile buluşuyor. Optimist yayınevinden 2015 yılında 9786053222712 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yönetimin Sınırları isimli kitap 328 sayfadan oluşuyor. Yönetimin Sınırları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yönetim Açısından Maliyet Muhasebesi kitabının da yazarı Yönetim Açısından Maliyet Muhasebesi ve Yönetim Muhasebesi (Yöneticiler İçin) kitaplarının da yazarı Süleyman Yükçü tarafından kaleme alınan Herkes İçin Yönetim Muhasebesi kitabı Muhasebe, Yönetim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Altın Nokta Yayınevi yayınevinden 2014 yılında 9786055255367 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Herkes İçin Yönetim Muhasebesi isimli kitap 704 sayfadan oluşuyor. Herkes İçin Yönetim Muhasebesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yönetim 2.0 ve İnsan Yönetimi kitaplarının da yazarı Harvard Business Review tarafından kaleme alınan Belirsizliği Yönetmek kitabı İş Hayatı, Yönetim türünde okuyucusu ile buluşuyor. yayınevinden 2013 yılında isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Belirsizliği Yönetmek isimli kitap 204 sayfadan oluşuyor. Belirsizliği Yönetmek kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yöneticinin Değişen Dünyası kitabının da yazarı Peter F. Drucker tarafından kaleme alınan 21. Yüzyıl İçin Yönetim Tartışmaları kitabı Yönetim, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınları yayınevinden 2014 yılında 9789753311892 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan 21. Yüzyıl İçin Yönetim Tartışmaları isimli kitap 209 sayfadan oluşuyor. 21. Yüzyıl İçin Yönetim Tartışmaları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yoksulluk Tuzağı kitabının da yazarı Reşat Sinanoğlu tarafından kaleme alınan Verim Hedefli Yönetim kitabı İş Dünyası, İnsan Kaynakları türünde okuyucusu ile buluşuyor. Türkmen Kitabevi yayınevinden 2015 yılında 9786054749492 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Verim Hedefli Yönetim isimli kitap 152 sayfadan oluşuyor. Verim Hedefli Yönetim kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Yerel Yönetimde Güncel Gelişmeler kitabının da yazarı Mustafa Ökmen tarafından kaleme alınan Yerel Yönetimlerde Yeni Vizyonlar kitabı Politika, Yönetim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Ekin Basım Yayın yayınevinden 2015 yılında 9786053271307 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yerel Yönetimlerde Yeni Vizyonlar isimli kitap 566 sayfadan oluşuyor. Yerel Yönetimlerde Yeni Vizyonlar kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
0.0
Ücretli Aşklar Ülkesi ve Saçma Sapan Bir Roman kitaplarının da yazarı Akın Aksu tarafından kaleme alınan Örneklerle Kongre ve Fuar Yönetimi kitabı Araştırma - İnceleme, Yönetim türünde okuyucusu ile buluşuyor. Detay Yayıncılık yayınevinden 2015 yılında 9786055216542 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Örneklerle Kongre ve Fuar Yönetimi isimli kitap 408 sayfadan oluşuyor. Örneklerle Kongre ve Fuar Yönetimi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!