up
ara

Gençliğim Eyvah - Bütün Eserleri 2

Gençliğim Eyvah - Bütün Eserleri 2 Konusu ve Özeti

Gençliğim Eyvah - Bütün Eserleri 2
Gençliğim Eyvah - Bütün Eserleri 2 kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yazar:
Yayınevi: Ötüken Neşriyat
ISBN: 9789754370652
Sayfa: 352 sayfa
Türkiye'de anarşinin otopsisidir. Romanda yalnız boşa giden gençliklerin hikayesinin değil, içine düşürüldüğümüz kaosun çarpıcı grafiğini de bulacaksınız. Yıllardan beri Türkiye'de bütün görevleri, ödevleri ve sorumlulukları, dolayısı ile de toplum hayatımızı paslandıran kalleş demagojileri sergilemektedir.
Tuğba Uluğ

Tuğba Uluğ

@tugbaulug

Sömürülen gençliği ve gençliğin içine düştüğü durumu çok güzel özetleyen bir kitap. ''Gençliğini pişmanlık duymadan hatırlayan kişi mutludur.'' sözüyle de zaten kitabın ne anlatmak istediği çok açık anlaşılabiliyor.
0 yorum
Dogukan Kuslar

Dogukan Kuslar

@adigefever

Politika anlatan bir kitap ancak böyle bağlayabilirdi. Herkesin okuması gereken bir kitap.
0 yorum

Gençliğim Eyvah - Bütün Eserleri 2 - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
fatih ozan

fatih ozan

@fatihozan

Türkiye'de durum o hâle gelmişti ki, şartlar ve çkarlar gerektiriyor diye, Moskof Amerika'lı ile, Alman Fransız ile banşır ve dost olabilir, herhangi bir konuda anlaşmaya varabilirdi ama, "aziz ve kutsal topraklarımızın üzerinde" hiç bir şart ve hiçbir ülke veya Devlet çıkarı muhalefet ile iktidar'i -parti temsilcileri ile birlikte "halk"larinı da- bir araya getiremez, barış şöyle dursun, anlaşmaya razı edemezdi. "Oh, keka!..
ataç ikon Gençliğim Eyvah - Bütün Eserleri 2
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 yorum
Tuğba Uluğ

Tuğba Uluğ

@tugbaulug

''Aşk bir genç kız için tutmuş bedduadır.''
0 yorum