up
ara

Adı Her Neyse Bitti

Adı Her Neyse Bitti Konusu ve Özeti

Adı Her Neyse Bitti
Adı Her Neyse Bitti kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yayınevi: Sokak Kitapları Yayınları
ISBN: 9786055303327
Sayfa: 190 sayfa
Benden çok farklı mizaçları ve dünyaları olan bu insanlarla, bir arada yaşamaya alışmaya çalışıyordum. Yeni bir ev, yeni alışkanlıklar, yeni bir giyim tarzı, yeni bir çevre, yeni bir dünya. Hayat çok zordu benim için. Biriyle konuşmaya kalktığımda, ağzımdan ufacık bir şey kaçırsam, ertesi gün, tüm Derbent'in bundan bahsettiğine tanık oluyordum. Ben de bu yüzden Ali dışında kimseyle konuşmamaya, kimseye dert yanmamaya karar vermiştim. O gelene kadar zamanımı nasıl geçireceğimi bilemiyordum. Ama kapıdan girdiği anda, yapayalnız, karanlık dünyama güneş gibi doğuyor, aydınlatıyordu her yanı.
merve büyükköroğlu

merve büyükköroğlu

@mervebuyukkoroglu

Bir karaktere sinir olduğumu biliyorum da bütün kitaptaki baş rollere sinir olduğumu hatırlamıyorum.Nasıl bir şeysiniz ya...Sil baştan deyip kitabı sonlandırıyorum:)
ataç ikon Adı Her Neyse Bitti
kitaba 10 verdi
0 yorum
Ümran Badem

Ümran Badem

@umrancakir

Nasıl okudum bitirdim anlamadım. Okurken çok ağladım sanki onunla yaşadım her şeyi. Eğer bir anneyseniz sizi çok daha derinden etkileyecek bir kitap.
ataç ikon Adı Her Neyse Bitti
kitaba 10 verdi
0 yorum

Adı Her Neyse Bitti - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle