up
ara

Elveda Demek İçin 3 Hafta

Elveda Demek İçin 3 Hafta Konusu ve Özeti

Elveda Demek İçin 3 Hafta
Elveda Demek İçin 3 Hafta kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yazar:
Yayınevi: Tual Yayınları
ISBN: 9786058747135
Sayfa: 376 sayfa
Çok üzgünler, çok büyük bir hata yaptılar, yapabilecekleri hiçbir şey yok, tehlikeli geri sayım başladı artık.İnanılmaz, geçen her günün ardından bir sonraki gün yaşanacakları merakla sabırsızlıkla okuma gayreti içinde olacağınız bir kurgu.Heyecan fırtınası. "C.J. Box çok çabuk bir şekilde kendi sesini duyurabilmiş bir yazar. Taze, etkileyici ve her zaman söyleyecek bir sözü var. İnanılmazı başarıyor ve adeta insanı kenetliyor."-Michael Connelly-"Evet, C. J. Box bu işi biliyor. Kurgu muhteşem ve bitmek bilmeyen her saati heyecan dolu bir üç hafta, gerçekten mükemmel."-The Times-
Müzeyem Adem

Müzeyem Adem

@conquerorssultan

Şimdiye kadar okuduğum kitaplarda böyle bir hikayeyle karşılaşmamıştım açıkçası. Çocuk sahibi olamayan bir çift evlat ediniyor ve biraz zaman geçtikten sonra, çocuğu gerçek babasına geri vermek zorunda kalıyorlar. Çocukla vedalaşmaları için onlara verilen süre sadece 3 hafta. Çift bu süreçte küçük bir cehennemin içine düşüyor adeta, ama "elveda" dememek için savaşıyorlar da.
Hikayesi her ne kadar etkileyici olsa da beni sarmadı bu kitap. Acaba şimdi ne olacak merakıyla çeviremedim sayfalarını. Sonu sürprizliydi ama yine de fazla puan veremedim. illa okunmalı diyemem :)
0 yorum
Tülay Can Tanrıverdi

Tülay Can Tanrıverdi

@tulaycantanriverdi

Hikayesiyle şaşırtıyor.
ataç ikon Elveda Demek İçin 3 Hafta
kitaba puan vermedi
0 yorum

Elveda Demek İçin 3 Hafta - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle