up
ara

Aşkın Matematiği

Aşkın Matematiği Konusu ve Özeti

Aşkın Matematiği
Aşkın Matematiği kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yazar:
Yayınevi: Pegasus
ISBN: 9786055360924
Sayfa: 464 sayfa
Bazen Bütün Kapılar Aşka ÇıkarYıl 1819. Savaşta bir bacağını ve büyük aşkını kaybeden bir binbaşı, utancını dinine sığınarak yatıştırmaya çalışan bir anne ve topluma karşı kendi değerlerinden ödün vermeyen, ama aşkı için büyük fedakârlıklar yapan bir kadın... büyük sevgiler, büyük kayıplar...Yıl 1976. İhmal edilmiş bir genç kız, aile içi şiddete maruz kalan bir çocuk ve özgür ruhlu iki fotoğrafçı... büyük bir aşk, büyük bir ders... Aşkın Matematiği, savaş ve çekilen acılar, tutkunun ateşi ve aşkın iyileştirici gücü hakkında bir kitap. "Okuyucuyu büyülüyor" Adeta çarpılıyorsunuz. -Independent-"İnandırıcı ve insanı ilk andan itibaren saran bir öykü. Sayfaların arasında kendinizi kaybedeceksiniz." -Daily Mail-"Hem yürek burkan hem de yüreğinizi mutlulukla doldururan bir eser... Çok güzel ve ender rastlayacağınız cinsten bir roman." -Good Book Guide- "Karakterler o kadar mükemmel yaratılmış ki, okuyucu âdeta bu karakterlere dokunabiliyor, kokularını duyuyor... Çok güzel yazılmış."-L.A. Times-"Yazarın bu ilk romanı çok cesurca yazılmış.. Emma Darwin'in altın kalemi son derece inandırıcı. Tiryakisi oluyorsunuz." -Dailly Express-"Çok etkileyici bir ilk roman. Anlatılan öykü, Darwin'in iddialı ve büyüleyici üslubuyla sizi tutsak edecek." -People-"Her açıdan mükemmel, ender rastlanan bir roman. Büyük bir zevkle okunuyor... Olağanüstü." -The Times- "Çok gerçekçi ve sürükleyici bir kitap. Elinizden bırakamayacaksınız. -Daily Mail-"Bu harika kitap, nostaljik bir öykü... büyüleyici ve çok güzel kaleme alınmış bir aşk romanı." -Psychologies-"Son sayfasına kadar derinliğini, olağan dışılığını ve esrarengizliğini koruyor." -www.bookgroup.info -
Hayâlet

Hayâlet

@suveydaa

Yarısına kadar pek bir şey anlamadım. Sadece zaman içinde gözle görebileceğimiz ne varsa tasvir edilmiş. Diğer son yarısında ise biraz anladım.
Anladın ki, araştırmadan bir kitap okumayacaksın. Sırf başladığım ve hatıra olduğu için okuduğum bir kitap.
Kesinlikle okumanızı tavsiye etmiyorum..
ataç ikon Aşkın Matematiği
kitaba 3 verdi
0 yorum
Melike Arslan

Melike Arslan

@mlkrsln

Kitap karmaşık görünse de çok keyifli ve sürükleyici.Adını ilginç bulup okumuştum.Adıyla herhangi bir alakası yok.Eski zamanlarda geçiyor.
ataç ikon Aşkın Matematiği
kitaba puan vermedi
0 yorum

Aşkın Matematiği - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
Hayâlet

Hayâlet

@suveydaa

Sayfa-248
Bence aşkın matematiği aritmetik kurallarına uymaz..
ataç ikon Aşkın Matematiği
kitaba 3 verdi, inceleme ekledi.
0 yorum