up
ara
‹ Tüm Cam Ev - Morganville Vampirleri Serisi 1. Kitap İncelemeleri

Cam Ev - Morganville Vampirleri Serisi 1. Kitap Kitap İncelemeleri

Müjde Tekin

Müjde Tekin

@mujdetekin

Sürekli gözüme çarpan ama bir türlü cesaret edemediğim bir seriydi Morganville Vampirleri serisi. Ama bu sıralar fantastik aşkım depreştiğinden dolayı elimde de serinin ilk kitabı varken ha cesaret dedim ve başladım.
Başladığıma pişman değilim ama şimdi bu seriyi tamamlamak var işte ne zaman nasıl tamamlayacaksam bazılarının baskısı tükenmiş bir durumda maalesef
Claire Denvers, cehennem azabından farksız yurt yaşantısından bıkıp usanmış genç bir kız. Popüleritesinden ödün vermeyen arkadaşları, Claire’e cehennemi yaşatmak ellerinden geleni yaparken tam o sırada kampüs yaşamından vazgeçen Claire, karşısına çıkan bir ilan sayesinde kendine bir oda bulduğu o eski, heybetli malikanenin kurtuluş olduğunu düşünür. Tabi oranında aslında umduğu gibi bir olmadığını yakın bir sürede anlamak zorunda kalır. Kasabanın en derin sırlarından biri, taze kana susamış bir halde, sinsice ortaya çıktığında hepsi birden Claire‘i korumak üzere ortak hareket etmeye başlarlar.
İlk kitap heyecan dozu hiç düşmeden sürükleyiciydi. Şimdi devamını da en kısa sürede okuyup yorumlarımla geleceğim.
3 beğen · 1 yorum
Eseflal (@eseflal)
Bu seriye üniversitedeyken başlamıştım, son sene sınavlar, staj, kpss derken e bir de ekonomik olarak çok kitaplı bir seri olduğundan zorlamıştı okuyamamıştım. Hepsini bitirince umarım beğenirsiniz, baskısı bitmişse haberleşebiliriz umarım, önümüzdeki birkaç sene içerisinde okumayı düşünüyorum bu seriyi :) keyifli okumalar. :)
08.01.19 beğen 1 cevap