up
ara

Aşk Kapıyı Çalınca

- What I Did For Love

Aşk Kapıyı Çalınca Konusu ve Özeti

Aşk Kapıyı Çalınca
Aşk Kapıyı Çalınca kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Çevirmen: Sevinç Tezcan Yanar
Yayınevi: Pegasus
ISBN: 9786054263493
Sayfa: 488 sayfa
Susan Elizabeth Phillips sizi kalbinizden yakalayacak ve bir daha bırakmayacak bir roman yazmış." -Oakland Press, Michigan-"Her sayfasından aşk ateşi yükseliyor." -Richmond Times, Dispatch-"Phillips sıra dışı ve ateşli bir romansa imza atmış." -Publishers Weekly-"Arsız bir mizahla örülü kusursuz bir roman." -Chicago Tribune-"Kimse Susan Elizabeth Phillips'le boy ölçüşemez." -Jayne Ann Krentz-"Muhteşem bir roman." -Booklist-"Son derece eğlenceli." -Milwaukee Journal Sentinel-"Keyif veren bir aşk romanı." -Library Journal-"Sürükleyici ve komik." -The State, South Carolina-"Hedefi on ikiden vuran karakterler ve mükemmel bir mizah anlayışı." -Dallas Morning News-"Susan Elizabeth Phillips romantik komedinin kraliçesi!" -McClatchy, Tribune News Service-"Kusurları onları yalnızca daha çekici yapan ilginç karakterlerle dolu bu romans, Phillips tarzının en iyi örneklerinden biri." -Bookpage-"Phillips'in yazdıklarının en iyisi!" -Romantic Times, Top Pick-
inci öztürk

inci öztürk

@inciozturk

kapı çalıyor
Bu yazarın okuduğum ilk kitabı olup adını çok duyduğum bir yazardı. Kitabı kısa bir sürede okudum. Tatlı romantik bir aşk hikayesiydi etkileyiciydi, değindiği bazı problemler az çok hepimizin hayatında olan ama başka birinden duymadığımız sürece farkına varmadığımız davranışları eleştirisi bana boş bir kitap olmadığı ve yazarın bu yolda çaba sarf ettiği izlenimini verdi. Okuduğunuza pişman olmazsınız bence yüzünüzde bir gülümseme ile size veda edecek bir kitap en azından ben öyle düşünüyorum, yine de tabii beklentiler kişiye göre farklı olacaktır. Eğer canınız romantik bir şey okumak isterse bunu okuyun derim:))
ataç ikon Aşk Kapıyı Çalınca
kitaba 4 verdi
1 yorum
Çiğdem Gazioğlu (@cigdemgazioglu)
Bundan 6 sene önce okuduğumu ilk sayfasina yazdığım tarihten farketmiş olmakla beraber ne konusunu ne karakterleri hatırlayamıyorum. Tek hatırladığım iyi bir aşk romanı olduğu, çok akıcı olduğu, bir solukta bitirdiğim ve beğenmiş olduğum.
05.09.16 beğen cevap
Misafir

Misafir

@misafir000

En değişik açılardan konuyu ele alan bir kitap.Karakterleri daha önce rastlamadığım türden.Bazen sıkıldım hatta bırakmayı bile düşündüm.Ama devam ettim ve finaline gelince iyi ki bırakmamışım dedim.Kitabın konusu adı üstünde aşk ama farklı yollarla ve karakterlerle işlenmiş.Birbirinden nefret eden iki insanın kader vesilesiyle karşılaşmaları ve sonsuz bir aşka yelken açmalarını anlatıyor.Demek istediğim şu ki aşkı yeni tanıyan ve aşkta acemi olan iki yürek.Sizde aşkı farklı bir bakış açısıyla dinlemek isterseniz okumanızı tavsiye ederim. :)
ataç ikon Aşk Kapıyı Çalınca
kitaba 8 verdi
0 yorum
İremm

İremm

@iremm

Benim için Susan Elizabeth Phillps ile tanışma kitabıydı ve yazarın diğer kitaplarını şimdiden okumak için sabırsızlanıyorum. Dili yalın ve akıcı. Anlatımıda çok iyi. Kitabın konusu farklı ve güzeldi. Karakterleri çok sevdiğimi söylemeliyim. Farklı ve özgündüler. Özellikle kötü adam havasında olması için zorlanılan bir erkek karakter olmaması kitabı daha çok sevdirtti. Bram özgün, kendi içinde sorunları ve sırları olan harika bir karakterdi. Okuması oldukça eğlenceliydi. Bu tarzı sevenlere tavsiye ederim.
ataç ikon Aşk Kapıyı Çalınca
kitaba 8 verdi
0 yorum
Sevda Sen

Sevda Sen

@sevdasen

Eğlenceli bi kitap, bu tarz kitapları sevenler için ideal.. Ben arada bi farklılık olsun kolay okunan bi kitap olsun diye romantik okuyorum sanki romantik komedi filmi izler gibiydim, akıcı ,okunabilir.. İki düşmanın ,birbirinden nefret eden insanın farklı şartlarda birbirini gerçekten tanımaya başlamaları ve bi şekilde olmazsa olmaz aşkın gelişmesi anlatılıyor
ataç ikon Aşk Kapıyı Çalınca
kitaba 8 verdi
0 yorum
Birbirlerinden nefret eden aynı dizi oyuncularının önce arkadaş, daha sonra da birbirlerine aşık bir çift olmasını anlatan, komik diyalogları ve eğlenceli kurgusuyla müthiş bir kitap . Hiç sıkmadan akıp giden bir üslubu da var. Kesinlikle tavsiye ederim.
ataç ikon Aşk Kapıyı Çalınca
kitaba 8 verdi
0 yorum

Aşk Kapıyı Çalınca - S41

Georgie gülümsemesine sımsıkı tutunmaya çalışarak,"Haydi açıkça söylesene,"dedi."Benden senden daha çok param ve daha çok yıldız gücüm olduğu için nefret ediyordun."
krmcn tarafından eklenmiştir.
krmcn

krmcn

@krmcan

Yıldızlar moral bozucudur.Hayatımda büyük şeyler yapmak istiyorum.
Ama yıldızlar bana aslında ne kadar küçük olduğumu hatırlatıp dururken
bunu nasıl başarabilirim.?
ataç ikon Aşk Kapıyı Çalınca
kitaba 8 verdi, inceleme eklemedi.
0 yorum
Büşra Rümeysa

Büşra Rümeysa

@busrarumeysa

"Burunlarını sürekli başkalarının hayatlarına sokan insanların asıl dertleri, genelde kendi hayatlarındaki beceriksizliklerle uğraşmak istememeleri."
ataç ikon Aşk Kapıyı Çalınca
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 yorum
Seda İpek A

Seda İpek A

@bibakbenmiyim

Her iş, onu yapanın yüklediği anlamı taşır.
ataç ikon Aşk Kapıyı Çalınca
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 yorum
Lunnyysvet

Lunnyysvet

@fatihim

Kameralar herşeyi yakalamışlardı; ağzını kapatan elini, gözlerindeki yaşları.
ataç ikon Aşk Kapıyı Çalınca
kitaba 10 verdi, inceleme eklemedi.
0 yorum
FEBİHÂ

FEBİHÂ

@kadimcumleivecize

Hayat, o farkında değilken çoktan iyileşmiş yaralar için yas tutamayacağı kadar hızlı hareket ediyordu...
ataç ikon Aşk Kapıyı Çalınca
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 yorum
99
KİTAP
En Güzel ve En Romantik Aşk Kitapları
En derin duyguları doyasıya yaşamak isteyen romatiklerin kesinlikle okuması gereken kitaplar. Duygusal aşklar ve aşıklar hakk...
293
KİTAP
Filmi Çekilmesi Gereken Kitaplar
Bu kitapların acilen filmi çekilmeli! Kurgusuna bayıldığımız ve sinemada da görmek istediğimiz, senaryolaştırılması mümkün ol...