up
ara

Kara Altın

Kara Altın Konusu ve Özeti

Kara Altın
Kara Prens ve Kara Büyü kitaplarının da yazarı Christine Feehan tarafından kaleme alınan Kara Altın kitabı Aşk Hikayesi, Aşk Romanı türünde okuyucusu ile buluşuyor. Epsilon Yayınevi yayınevinden 2017 yılında 9789944824484 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Kara Altın isimli kitap 408 sayfadan oluşuyor.Kitabı Türkçe'ye Sima Özkan çevirmiştir. Kitap Seri Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Kara Altın kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çevirmen: Sima Özkan
Yayınevi: Epsilon Yayınevi
ISBN: 9789944824484
Sayfa: 408 sayfa Basım Tarihi: 2017

Kara Altın - S41

"Aferin sana. Bu onun planının bir prçası. Birbirimizden korkmamıza sebep olmak. Ama biz bir takımız, Josh. Bunu sakın unutma. Ne olursa olsun seni seviyorum, biliyorsun öyle değil mi? Ne olursa olsun." Alexandria başını Joshua'nın başına dayadı ve dalgaların bacaklarına ulaşmasını umursamadı. O kadar yorgun ve güçsüzdü ki vampirle yüzleşmek dursun, bu günün üstesinden gelebileceğinden bile emin değildi. Düşünmek imkânsızlaşana ve kelimeler hep birlikte aklına dönüp durana kadar sessizce dua etmeyi sürdürdü.
Beste Sarıbaylar tarafından eklenmiştir.
507
KİTAP
Seri Kitaplar
Birden fazla kitaptan oluşan ve uzun sürmeleri nedeniyle okurken adeta hayatımızın bir parçası olan seri kitaplar listelenmiş...