up
ara

Bana Sırtını Dönme

Bana Sırtını Dönme Konusu ve Özeti

Bana Sırtını Dönme
Etekli İktidar kitabının da yazarı Sinan Akyüz tarafından kaleme alınan Bana Sırtını Dönme kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Alfa Basım Yayım Dağıtım yayınevinden 0 yılında 9789752975897 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bana Sırtını Dönme isimli kitap 265 sayfadan oluşuyor. Kitap Bir Nefeste Okunan Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Bana Sırtını Dönme kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazar:
Yayınevi: Alfa Basım Yayım Dağıtım
ISBN: 9789752975897
Sayfa: 265 sayfa
Kimin sadık olduğuna, kimin olmadığına karar vermek imkânsızdır. Çünkü hiçbir ihanet asla birbirine benzemez. Neden erkeğin sadakatsizliği ağızlarda sakız olmuşken, kadının sadakatsizliği bir sır gibi gizemini koruyor?Peki kadınlar gerçekte ne istiyorlar? Aslında ne istediğini iyi biliyor da bunu anlamak istemeyen erkekler mi? Adı ister Arzu olsun , ister Seda, her kadının ayrı bir öyküsünü bulacaksınız bu kitapta. Kadınları sorgulayan bir erkeğin bakış açısından gerçek kadın öyküleri okuyacaksınız. Aldatan ve aldatılan kadınların itirafları karşısında şaşıracak, bir erkeği elde edebilmek için sınırları aşanlara karşı öfkeleneceksiniz. "Erkekler mi saf, yoksa kadınlar mı şeytan?" sorusu takılacak aklınıza.Sinan Akyüz, dalgalı bir denize benzettiği kadınların, erkekler tarafından neden anlaşılmadığının ipuçlarının veriyor bizlere.."Masum görünen her kadını içinde bir şeytan gizli olabilir mi?"Yoksa..."Yalnızlık, kadın ve erkeğin yeni kaderi mi?"Bu kitabı okurken, kendi hayatınızın hikâyesini dinleyeceksiniz.
Ceren Acer

Ceren Acer

@cerenacer948

Sinan Akyüz bu romanıyla çok konuşulacak bence. Çok derinlemesine inip kadın, erkek ve karı, koca ilişkilerini akıcı bir üslupla kaleme almış. Eseri çok profesyonelce buldum. Romanın sayfaları ilerledikçe doğru demekten kendinizi alamıyorsunuz. Elinizden bırakamayacağınız bir kitap. Bir günde bu muhteşem kitap bitiyor. Yazarın kaleme aldığı bu roman çok ustaca. Gerçekten Sinan Akyüz okurlara nasıl hiç bıkmadan kitap okutacağını biliyor. Mesela ben bu yazarın romanlarını hiç soluksuz okuyup bir iki günde bitiriyorum. Çünkü kaleminin profesyonelliğini, üslubunun akıcılığını aynı zamanda gerçekçiliği yansıtmasını seviyorum. Diğer okumadığım kitaplarını da en kısa zamanda alıp okuyacağım kesinlikle.
ataç ikon Bana Sırtını Dönme
kitaba 10 verdi
0 beğen · 0 yorum
büşra

büşra

@busra9

ilk okuduğum kitaptır ve çok güzel bayanlar her okuduğunuz cümlede evet bende bunu yapmıştım diyeceksiniz iyi okumalar  ;)
ataç ikon Bana Sırtını Dönme
kitaba 10 verdi
0 beğen · 0 yorum

Bana Sırtını Dönme - S41

Bu hikâyeden geriye kalanlar: toprağa düşmüş bir can, sinir hastası olan bir kadın ve psikolojik tedavi gördüğü halde ameliyatlarını elleri titrediği için yapamayan bir doktor...
Eşine sarılmamanın ölümcül bir hata olacağını, Mimar Kemal nereden bilebilirdi ki?
Elvan tarafından eklenmiştir.
Ceren Acer

Ceren Acer

@cerenacer948

Kadınlar dalgalara benzer. Ne zaman yükselip ne zaman alçalacaklarını kimse bilmez.
ataç ikon Bana Sırtını Dönme
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
2 beğen · 0 yorum
Ceren Acer

Ceren Acer

@cerenacer948

Hayat kadını kokuyor sokaklar
Çok pazarlık, çok beden
Gözler ihanetin kendisi
Ağlayan gözlere ihanet eden
Ağlamak değil mi?
ataç ikon Bana Sırtını Dönme
kitaba 10 verdi, inceleme ekledi.
1 beğen · 0 yorum
394
KİTAP
Bir Nefeste Okunan Kitaplar
Elinden düşüremeyeceğin, bir solukta okuyacağın en sürükleyici kitapları bu listede bulabilirsin. Sen de en sürükleyici buldu...