up
ara

Aynada Aşk Vardı

Aynada Aşk Vardı Konusu ve Özeti

Aynada Aşk Vardı
Değişen Birşey Yok kitabının da yazarı Duygu Asena tarafından kaleme alınan Aynada Aşk Vardı kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Doğan Kitap yayınevinden 0 yılında 9789759917791 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Aynada Aşk Vardı isimli kitap 360 sayfadan oluşuyor. Kitap Kadınların Okuması Gereken Kitaplar listesinde de yeralmaktadır. Aynada Aşk Vardı kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yazar:
Yayınevi: Doğan Kitap
ISBN: 9789759917791
Sayfa: 360 sayfa
Üç kuşak kadını anlatıyor Duygu Asena: anneanne, kız ve torun... Hepsi aynı yaşta. Hepsi de 16 yaşında, 35 yaşında, 42 yaşında. Ve elbette hepsi de âşık... Yaşadıkları aşkların bazısı acılı, bazısı eğlenceli, bazısı mantıklı; bizi güldürüyor, kızdırıyor ve hüzünlendiriyor. "Aynada Aşk Vardı"yı, Duygu Asena'nın önceki kitapları kadar zevkle okuyacaksınız.
Lilith's

Lilith's

@halimesimsek

kadın olmak...
Duygu Asena 3 kuşak kadının Nilüfer, Nilgün ve Nil'in hayatını tarihle, toplumsal sorunlarla, kadının toplumda ki yeriyle ince ince işlemiş yine. Tema aşk gibi görünse de farklı dönemlerde kadına bakış açısını kadınların ve erkeklerin neden farklı oldukları ve bunun sebeplerini işlemiş ve buradan toplumsal yargılarda bulunmuş bence.

Bu kitabı yorumlamak aslında o kadar da kolay değil. Size hissettirdiklerini kaleme dökmek. Hitler, Türkiye'deki darbe olayları, o dönemin sanatçıları hepsi yer alıyor kitapta. Ve kurgusunu ben çok beğendim. Sürekli bir geçmişe bir geleceğe gidiyorsunuz. Bu da sizi kitabın içerisine çekiyor. Odaklanmazsanız biraz zorlanabilirsiniz.

Ve ben Duygu Asena okudukça anlıyorum ki bu kadın döneminin çok ilerisindeymiş ve toplumu çok güzel inceleyip yorumlamış. Bu kitabı herkese tavsiye ederim.

Keyifli okumalar dilerim.
ataç ikon Aynada Aşk Vardı
kitaba 9 verdi
11 beğen · 3 yorum
Bearded Angler (@beardedangler)
ablaaaaaaa
bu duygu asena birgun tv ye konuk ve aynen su cumleyi kuruyor,
nazim hikmet kartpostal sanatcisidir...diye
can yucel canli yayina ba[lanip,
kart sensin.
postalda sana girsin diyor.
simdi sen duygu asena deyince bu geldi aklima.
sence bu soyleminde hakli miydi
haksiz miydi
10.11.18 beğen 1 cevap
Esengül has

Esengül has

@esengulhas

Anlatımını anlaşılabilir sade bulduğum kadar, oldukça cesur buldum. Duygu Asena birbirinden, yaşam tarzları ve kişilik olarak farklı üç kadını. Aşk ve aşkın beraberinde getirdiği (mutluluk,sevinç,hüzün,hırs,kararsızlık,güven vs...)gibi pek çok duyguyu anlatırken başarılı bir şekilde aynı noktada buluşturmuş. Duygu ve düşünce olarak kendimden birşeyler bulabildiğim bir kitaptı okumak isteyenlere tavsiye ederim.
ataç ikon Aynada Aşk Vardı
kitaba 8 verdi
1 beğen · 0 yorum
TC Nurcan Adanır Yeşil

TC Nurcan Adanır Yeşil

@nurcanadanir

Duygu Asena,kitaplarının tamamı kütüphanemde mevcut,hepsini okudum.Aynada aşk vardı çok güzel bir kitaptır,okumayanlara tavsiye ederim.
ataç ikon Aynada Aşk Vardı
kitaba 10 verdi
1 beğen · 0 yorum
merve büyükköroğlu

merve büyükköroğlu

@mervebuyukkoroglu

Başlarda dili çok basit kaçsada alışmam sonrası güzel konusu ile bitirilen kitap:))
ataç ikon Aynada Aşk Vardı
kitaba 8 verdi
1 beğen · 0 yorum

Aynada Aşk Vardı - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
Duygu Ertuğrul

Duygu Ertuğrul

@duyguertugrul0

Senin gelişinin bile artık benim için hiç önemi yok. Okula bile gidemiyorum ben. Hiçbir şey yok, hiçbir şey gerçek değil.. Sonunda sen de benim için böylesi bir acı olacaksan, sen de yoksun.
ataç ikon Aynada Aşk Vardı
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
0 beğen · 0 yorum
164
KİTAP
Kadınların Okuması Gereken Kitaplar
Kadınları, yaşam tarzlarını, duygularını ve erkeklerden farklarını anlatan, her kadının içinde kendisinden bir parça bulacağı...