up
ara

Söz Sevgilim

Söz Sevgilim Konusu ve Özeti

Söz Sevgilim
Söz Sevgilim kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yazar:
Yayınevi: Dokuz Yayınları
ISBN: 9786054737116
Sayfa: 360 sayfa
Sevmek öyle güzeldi ki! Bir hayale aldanmak gibiydi. Sessizce yandı sahnenin ışıkları. Mutluluk, sevgi aşk beraber oynuyorlardı. Beyaz yeleli atlar sevdaya koşuyor, umutlar şahlanıyordu. Gözler el veriyordu kalplere. Hare hare yayılıyordu aşk...Sevmek öyle güzeldi ki! Koşulsuz... Korkusuz... Sonra söndü ışıklar, yıkıldı sahne. Sağ toz ,sol duman...Enkazda can çekişen yalnızca biri kaldı... Sabır yeni nihayetler demekti. Bir boş veriş istedi hayat ondan ya da bir kabulleniş.Söz Sevgilim; Anadolu'nun bir köşesine tayin olmasıyla renklenmişti Aylin öğretmenin hayatı. Sıcak bir kış gecesi iki çift gözün çarpışmasıyla başladı her şey. Aşk gergef oldu sevdayı işledi. Mutluluk rüzgar oldu sessizce esti... bir rüyaya dalmıştı Aylin, irkilince her şey yok oldu...Bir sahipsiz mektuplar kaldı gidenin ardında birde kurumuş bir dal papatya
Eduşka

Eduşka

@edaa

UZUN ZAMAN ÖNCE OKUMUŞTUM VE ÇOK ETKİLENMİŞTİM.ÇOK GÜZEL VE AKICI BİR KİTAPDI. KESİNLİKLE OKUNMALI KIZIN MÜCADELESİ ,AŞKI, ÖLÜM HERŞEY ÇOK GÜZEL ANLATILMIŞTI.
ataç ikon Söz Sevgilim
kitaba 9 verdi
0 yorum

Söz Sevgilim - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle