up
ara
‹ Hercule'ün On İki Görevi

Hercule'ün On İki Görevi Kitap İncelemeleri

NEJLA GÜNEŞ MUCIK

NEJLA GÜNEŞ MUCIK

@nejlagunesmucik

Dünya 'nın en ünlü polisiye _gerilim yazarı Agatha Christie 'nin yine birbirinden çok heyecanlı ve zekice kurgulanmış 12 kısa hikayelerinden oluşan bu guzel kitabı okumuş bitirmiş bulunuyorum. Her hikayesinin başlangıcında mitolojik bir hikaye ile eşleştirme yaparak hikayelerine giriş yapan yazar, her hikaye sonunda okurunu her zaman ki gibi ters köşeye oturtuyor. Okuması zevkli ve keyifli bir kitaptı. Farklı bakış açılarını okura göstermek muhteşem dedektif Hercules Poirot 'un işi tabi ki de
2 beğen · 0 yorum
Serda Kayman

Serda Kayman

@serdakayman

Hercule Poirot en sevdiğim dedektif olmayı başardı, ama bu kitaptaki hikayeler diğer kitaplarına oranla daha az incelikliydi. Hatta bazı kısımlarda gerçekten sıkıldım.
0 beğen · 0 yorum
Aslıhan Yaşar

Aslıhan Yaşar

@xoxoasli

 ♥ Gizem dolu....
ataç ikon Hercule'ün On İki Görevi
kitaba 10 verdi
0 beğen · 0 yorum
Nevra Yıldız

Nevra Yıldız

@fransizkoylu

Mitolojinin gerçek yaşamla örtüştüğü bir kitaptı. Olayları mitolojinin benzerliğinden yararlanılarak sunmak dahiyane bir fikir. Agatha Christie Hercule'ün On İki Görevi kitabında bizi o görevleri çözmeye teşvik ediyor. Olayları çözmeye çalışmak tahminler yürütmek eğlenceliydi. Çok sürükleyici bir kitaptı. Olaylar hakkında tahminlerde bulunarak, sonuçlara şaşırarak okudum. Çok güzeldi..
ataç ikon Hercule'ün On İki Görevi
kitaba 10 verdi
0 beğen · 0 yorum