up
ara

Beatrice - Kötü Tohum / Windeacre Üçlemesi

Beatrice - Kötü Tohum / Windeacre Üçlemesi Konusu ve Özeti

Beatrice - Kötü Tohum / Windeacre Üçlemesi
Büyülü Küçük Kitaplar - Minik Ejderha kitabının da yazarı Philippa Gregory tarafından kaleme alınan Beatrice - Kötü Tohum / Windeacre Üçlemesi kitabı Roman (Çeviri), türünde okuyucusu ile buluşuyor. Artemis Yayınları yayınevinden 2013 yılında 9786054560752 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Beatrice - Kötü Tohum / Windeacre Üçlemesi isimli kitap 763 sayfadan oluşuyor. Kitabı Türkçe'ye Demet Altınyeleklioğlu çevirmiştir. Beatrice - Kötü Tohum / Windeacre Üçlemesi kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Çevirmen: Demet Altınyeleklioğlu
Yayınevi: Artemis Yayınları
ISBN: 9786054560752
Sayfa: 763 sayfa Basım Tarihi: 2013
Güçlü ve kararlıydı Beatrice Lacey. Güzelliği karşı konulmaz, istek ve inançları vazgeçilmezdi. Yaşadığı dönemin toplumsal adetlerine itaat edecek kadın değildi. Kalbi, ailesinin sahip olduğu Wideacre topraklarına duyduğu büyük aşkla doluydu. Evlenince soyadını ve uğruna ölmekten öldürmeye ne varsa göze alabileceği topraklarını kaybedeceğini biliyordu. Ancak Beatrice, bu en önemli mirasını korumak için gereken ne varsa, her ne olursa olsun yapmaya hazırdı. Baştan çıkaracak, ihanet edecek ve elini kana bulayacaktı. Vicdan yapmayacak, mahcubiyet hissetmeyecekti. Wideacreli bir Lacey o, diye uyarıyordu babası. Ne yaparsa yapsın, nasıl yaparsa yapsın, yadırgamayacaksınız! Beatrice'in, hayallerine ulaşmak için ince ince işlediği planları tam sonuç verecekken, genç kadının kafasından geçenlerden ve içindeki kötülükten haberdar biri, ansızın yoluna dikilecek ve genç kadının içindeki şeytanın daha da kamçılanmasına sebep olacaktı.On Sekizinci Yüzyıl İngilteresinde geçen Beatrice: Kötü Tohum, zengin dokusu, renkli ve benzersiz kurgusuyla okuru eşsiz ve gerçekten de sert bir yolculuğa çıkaracak. Kahramanı kadar benzersiz, şaşkına çeviren, karşı konulmaz, epik bir hikaye...Beatrice kadar tutkulu ve insafsız bir karakter tanımadık.
Tuğçe

Tuğçe

@askkoleksiyoncusu

Eski dönemi konu alan kitapları hep sevmişimdir ben, ama bu kitap...Bu nasıl bir kitap?
Sayfalarda gömülürken aşkı,ihaneti,ödenen bedellerin acısını her şeyi tattım diyebilirim.
Harika bir kurgu, nefis bir kitap.
Sayfa sayısı kesinlikle göz korkutmamalı.
0 beğen · 0 yorum
Merve Özdeniz

Merve Özdeniz

@merveozdeniz

Acayip midemi bulandırsa ve dehşete düşürse de hırsın insana neler neler yaptırabileceğini anladım. Hem tiksinip hem devamını merak etiğim bir roman.
0 beğen · 0 yorum

Beatrice - Kötü Tohum / Windeacre Üçlemesi - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle