up
ara

Bir Akdeniz Kedisinin Hatıraları

Bir Akdeniz Kedisinin Hatıraları Konusu ve Özeti

Bir Akdeniz Kedisinin Hatıraları
Ankara, Mon Amour! kitabının da yazarı Şükran Yiğit tarafından kaleme alınan Bir Akdeniz Kedisinin Hatıraları kitabı Öykü, Roman (Yerli) türünde okuyucusu ile buluşuyor. İletişim Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789750502880 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Bir Akdeniz Kedisinin Hatıraları isimli kitap 160 sayfadan oluşuyor. Bir Akdeniz Kedisinin Hatıraları kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yayınevi: İletişim Yayınevi
ISBN: 9789750502880
Sayfa: 160 sayfa
Doli bir delikanlı. Doli Akdeniz'li. Doli bir kedi. Hayrettin Amca, Dolores, Gizem, Paçavra, Çikin, Güzel Romedyos, Lale, Viyan, Adsız, Kılark ve diğer kedilerle ve biraz da insanlarla birlikte hayatın küçük, ama büyük sırlarını çözmeye çalışıyor. Elimizde Doli'nin günlüğü, arkamızda Kaş güneşi, önümüzde Akdeniz mavisi hayat dedektifliğine doğru sessiz, sıcak ve mavi bir yolculuğa çıkıyoruz. Bu yolculukta hareket var, aşk var, hüzün var, huzur var, arkadaşlık var, dostluk var, yalnızlık var, kıskançlık var, merak var. Kısaca, hayatın kendisi var.
silaes

silaes

@silaes

sadece bir göz gezdirip daha sonra başlayacağım dediğim bu kitabı bir çırpıda okudum. Doli gerçekten de tam bir efsane ilk baş kapaktaki bu şirin sarmanı doli sandım. Fakat ilk baş resim alt yazılarını okuduğum için doliyi gerçek doli gibi zihnimde belirtme fırsatım oldu. Kendini tutamayacak derece de bir kedi severseniz bu kitabı okumalısınız. Resmen favorim oldu. Bir kedinin gözünden kaş sokaklarını, aşkı, kıskançlığı, terkedilmeyi, aile bağlarını görmek isterseniz tamamen ideal bir kitap. Bana o kadar hitap ediyor ki böyle bir kurguyu kendim yaratmaya kalksam bu kadar mükememl yazamazdım.
2 beğen · 0 yorum

Bir Akdeniz Kedisinin Hatıraları - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle