up
ara

Merhaba Söğüt

Merhaba Söğüt Konusu ve Özeti

Merhaba Söğüt
4. Murad Cilt: 1 kitabının da yazarı Yavuz Bahadıroğlu tarafından kaleme alınan Merhaba Söğüt kitabı Roman, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Nesil Yayınları yayınevinden 0 yılında 9789754081022 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Merhaba Söğüt isimli kitap 444 sayfadan oluşuyor. Merhaba Söğüt kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yayınevi: Nesil Yayınları
ISBN: 9789754081022
Sayfa: 444 sayfa
Adı: Kayı Han Boyu... Kayı Han Boyu, Malazgirt Zaferinden sonra Anadolu'ya akan yüzlerce boydan sadece biri... Öylesine küçük ki, göç kollarının içinde yitip gitmiş gibi... Küçük, ama inançlı; dünya ötesi ebedi emelleri ve idealleri var. Dünya ötesi ebedi emelleri ve idealleri olduğu içindir ki, Anadolu topraklarında yeniden dirilişi sadece o gerçekleştirebiliyor.Vuslatın ilk durağı Söğüt... Vuruşa-barışa Söğüt'e gelip yerleşen Kayı Hanlılar, göçlerle örülen emellerini orada besleyip devletleştirecek, oradan Bizans'a uzanarak Peygamber müjdesine ulaşacaktır. Bu muhteşem bir oluşun hikayesidir. Hedefini iyi tespit etmiş ve kendisini hedefe kilitlemiş toplumların neler yapabileceğine Kayı Han Boyu'nun yaptıkları şahittir.
hk

hk

@haticeee

Çok güzeldi ama biraz uzun olmuş
ataç ikon Merhaba Söğüt
kitaba 8 verdi
2 beğen · 0 yorum

Merhaba Söğüt - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
hk

hk

@haticeee

Ateşe atılıp kavrulmak yahut uçurumdan atlayıp parçalanmayı cesaret diye alkışlayamam
ataç ikon Merhaba Söğüt
kitaba 8 verdi, inceleme ekledi.
3 beğen · 0 yorum
hk

hk

@haticeee

Bilinmeyenden korkulur
ataç ikon Merhaba Söğüt
kitaba 8 verdi, inceleme ekledi.
3 beğen · 0 yorum
Y.

Y.

@ys

Şu kâinat ne güzel yaratılmış, öyle değil mi Gündüz Bey? Geceyi şenlendiren yaratıklar ayrı, gündüzü şenlendirenler ayrı. Sadece geceleri açan çiçekler, sadece geceleri öten böcekler var. Böceklerle, çiçeklerle, yıldızlarla arkadaş olmasını bilenler, hiçbir zaman yalnız kalmazlar.
ataç ikon Merhaba Söğüt
kitaba puan vermedi, inceleme eklemedi.
1 beğen · 0 yorum