up
ara

Hıdır Kişisel Gelişiyor

Hıdır Kişisel Gelişiyor Konusu ve Özeti

Hıdır Kişisel Gelişiyor
Hıdır Kişisel Gelişiyor kitabını okuduysanız inceleme eklemeyi unutmayın. Neokur kitap hakkındaki düşüncelerinizi ve yorumlarınızı merak ediyor.
Yayınevi: Elma Yayınevi
ISBN: 9789756093191
Sayfa: 169 sayfa Basım Tarihi: 1970
Dünyada İlk Kez Kitap İade GarantisiAhmet Şerin İzgören'in kitaplarından herhangi birini okudunuz ve beğenmediyseniz, iade edebilir ve ödediğiniz ücreti yayınevimizden geri alabilirsinizZamanında okusam bugün Irak'a, Afganistan'a girmemiştik. Hayat felsefem değişti.George W. BushKitabın yankısı buraya kadar geldi. Hayat felsefemiz değişti.Aristo (Bir grup felsefeci adına; Socrates, Demiclotes vs.)Nice kitap okudum, Nice hikâye dinledim, Nice yer dolaştım. Hiçbir şey hayat felsefemi bu denli değştirmedi. Nice insanınokumasını diliyorum.NietzscheZekeriyaköy'deki 30 villamın aidatını, içinde oturmuyorum diye ödemiyordum. Okur okumaz ödemeye başladım. bu arada hayat felsefem değişti.Eski Bi BaşbakanBiz Amerikalılar dünyada öyle bir pazarlama ağı kurduk ki burada osursak ülkenizde gök gürültüsü oluyor. Her şeyimize hayransınız. Oysa bu kitap içerik, bilgi açısından müthiş, bizim osuruklarımızdan da öte. Yazdıklarımı gözden deçireceğim. En iyi 7 arabamı en kısa zamanda modifiye ettireceğim. hayat felsefem değişti.Stephan CoveyŞef, bizi kitaba gene malzeme yapmışsın. Yalnız modifiye olayını tuttum. Güzel gözlerinden öperim Hayat felsefem değişti.Avrupa Topluluğu'nu hak ediyorsunuz kardeşim. Sonuna kadar hak ediyorsunuz. Şimdiki aklım olsaydı, ah bu kitabı zamanında okusaydım. Daha söylenecek çok şey var ama Cuma'ya yetişmem lazımGünter Verhaugen
Betül Zeyrek

Betül Zeyrek

@betulzeyrek

Kişisel gelişim kitaplarını çok sevmesem de, Ahmet Şerif İzgören'in kitaplarını okurken keyif alıyorum. Gülerek okuyorsunuz hem de kendinize dersler cikartiyorsunuz. Sıradan kişisel gelişim.kitaplarinjn dışında bir eser. Yine en güzel kitabının "Şu hortumlu dünyada fil yalnız bir hayvandır" olduğunu düşünüyorum ama diğer eserleri de bir saat içinde bitecek kadar hızlıca okunan, akıcı eserler.

En çok hoşuma giden kısım "cırcır" kıraathanesi. Bir kahve düşünün içerisinde diğer kiraathanelerden farklı olarak her gün hikaye okunan, bir yanda kitaplar okunup üzerinde yorumlar yapılan bir mekan. Oraya gidenler günlük hikayelerini kahvehane sahibinden alıyorlar ve okuyorlar. Her gün bir ders mahiyetinde bu hikayeler.
Hıdır böyle bir kiraathane de kendine yol ve yön çizmeye çalışan bir kişilik. Ve bakalım Hıdır gerçekten de kişisel gelisim kitaplarını okuyarak gelişebilecek mi. 😉
Kendi ile dalga geçmesini de seviyorum karakterlerin 😉okuyun eminim keyif alırsınız.
0 yorum
MuratHAN

MuratHAN

@murathan8

Şimdiye kadar okuduğunuz o tekdüze basma kalıp kişisel gelişim kitaplarının; tıpkı burçlar gibi herkesi tekdüze kalıplara soktuğunu ve bunun, bu şekilde olursa nasıl sonuçlanacağını, okurken kahkahalar atarak gösteren eğlenceli bir kitap.
0 yorum
volkan dönmez

volkan dönmez

@volkandonmez

Keyifle okudum. Kişisel gelişimin, batı kökenli kişisel gelişim yazarlarının (pazarlamacılarının ) kitaplarını okumakla olmayacağını anlatan ve esprili şekilde ti ye alan güzel bir kitap.
0 yorum
Ucyol Huseyin

Ucyol Huseyin

@ucyolhuseyin

Basit yazılmış gibi görünse de oldukça güzeldi. Kişisel gelişim kitapları olumsuz psikolojik saçmalığı ele alınmış. İnsanların öncelikli olarak kendi olmaları gerekiyor.
0 yorum
gözde özülmez

gözde özülmez

@gozdeozulmez

ahmet şerif izgörenin tüm kitaplarını defalarca sıkılmadan okuyabileceğim ve etrafımdaki insanlara da okutmaya çalıştığım bir yazar
0 yorum

Hıdır Kişisel Gelişiyor - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle
Afra

Afra

@afra217

Gidin Almanya’ya, İngiltere’ye, insanların yüzlerine bakın ve mutsuzluğu görün. Size kitap yazan adamların çoğu sizin kadar mutlu değildir, ondan emin olun. Pozitif enerji deyip duranların belki yüzü hiç gülmüyordur.

Sizin kokladığınız domateslerin kokusunu onlar alamaz. Annenizin yaptığı yemeğin tadı onların hazır paket yemeklerinde yoktur. Kızınızın yanağınıza kondurduğu öpücükteki içtenlik onların 17 yaşında evden gönderdikleri çocukta yoktur. Onlar çocuklarını öpmez zaten. Kültürlerinde yoktur.
0 yorum
Afra

Afra

@afra217

Hiçbir şey üretemiyorsan, al hanımı, çocuğu git Çocuk Esirgeme Yuvalarına, bir şeyler anlat onlara, kitap oku. Senin benim gibi adamlar, saat markası, 100 metre kare daha büyük ev, yeni arabayla mutlu olmazlar. Senin için en büyük kişisel gelişim orada yanağına konacak bir öpücük. Ürettiğinin sonucunu bir hayır duasıyla orada alırsın. Öteki koşturmacanın sonu yok.
0 yorum
32
KİTAP
Fikirlerinizi değiştirten en iddialı kitaplar
Çok iyi araştırılmış, doru kurgulanmış, net bir şekilde iddialarını ortaya koyan ve kanıtlayan kitaplar. Hayata bakış açınızı...