up
ara

Yalnızca Eğlenmek İçin

Yalnızca Eğlenmek İçin Konusu ve Özeti

Yalnızca Eğlenmek İçin
İlk kitabı ile edebiyat dünyasına giren Linus Torvalds tarafından kaleme alınan Yalnızca Eğlenmek İçin kitabı Bilgisayar, türünde okuyucusu ile buluşuyor. Bilgi Yayınevi yayınevinden 0 yılında 9789752201361 isbn kodu ile kitapçılarda satışa sunulan Yalnızca Eğlenmek İçin isimli kitap 295 sayfadan oluşuyor. Yalnızca Eğlenmek İçin kitabını okuduysanız mutlaka oyunuzu, kitap incelemelerinizi ve alıntılarınızı bekliyoruz. Neokur kullanıcıları fikirlerinizi merak ediyor!
Yayınevi: Bilgi Yayınevi
ISBN: 9789752201361
Sayfa: 295 sayfa
Linus Torvalds çocukluğundan beri bilgisayarlarla oyalanmış, Helsinki'de dar bir grup içinde tanınan, şu can sıkıcı teknoloji takıntılılardan birisiydi. Sonra öncülük edecek bir işletim sistemi yazdı ve bunu Internet aracılığıyla bedelsiz olarak dağıttı. Torvalds bugün uluslararası bir halk kahramanı. Ve onun tarafından yaratılan LINUX, 12 milyonu aşkın insanın yanı sıra IBM gibi şirketlerce de kullanılıyor. Şimdi Torvalds, insanların inanç değiştirmesine neden olan yazılımının tarihine e-posta hızına ulaşan bir anlatımla verirken, bir taraftan da bir dahinin kıvrak zekasını içtenlikle ortaya vuruyor. Sonuç: Değerlerimize meydan okuyan ve dünyamızı değiştirebilecek devrimci vizyona sahip bir adamın insanı düşünmeye yönelten eğlenceli hikayesi.
Mesut Vatansever

Mesut Vatansever

@BeyazKurt

Okuduktan sonra detaylari ile aklimda kalabilecek olan tek kitap gibi duruyor. Acik kaynak yazilimlari ile ugrasmayi sevenlerin mutlaka okumasi gereken bir kitap.
ataç ikon Yalnızca Eğlenmek İçin
kitaba 10 verdi
0 beğen · 0 yorum

Yalnızca Eğlenmek İçin - S41

S-41 kitabın 41. sayfasının ilk paragrafıdır. S41 Ekle